Re: aukustamine(Piercing )

surmonlähedal kirjutas:küsimus?
kas keegi oskaks mulle nõu anda kus kohas ma saaksin endale selliseid ekstravakantsemaid auke lasta teha.ma ei mõtle et ninna või kõrva .ma tahaks teha käe külge näiteks pöidla või nimetis sõrme vahele või kuhugi aga ma ei ole veel leidnud ühtegi kohta kus siuksesse kohta tehakse:P
Võib olla tasub otsida proffesionaalsetes tatoo/piercing`u salongides - kus töötavad oma ala spetsialistid, kelle oskuste diapasoon on laieam (ebatavalistesse kohtadesse auke tegemisel amuti).
:!: Veel tuleb alati meeles pidada ja kontrollida - et pirsingu tegemisel peavad alati kasutusel olema ainult steriilsed instrumendid - sellega vältid võimalikku mustuse haavasse sattumist ja vere infitseerimist. :!:

tervist ja iludust soovides!!! :wink:
Viimati muutis Maggy, 26 Apr 2004, 10:37, muudetud 1 kord kokku.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

:lol: :lol: :lol: :lol: kas siis augustamine on tõeti ilus w.........???....mul endal on keeleneet ja kulmu oma.....ma tahax ka lasta..kuhugi extreemsesse koha....kuule maggi puljongi kuubik...aa sa äkki otsid kuskilt koha ja siis annad teada!!! w mizzz sa arvad???............ma tahax teha ...käte nukkida peale ogasid..aaa ***** kahta tehax ka teah....see lissalt nii extreemne....ja ai mis üllatu see ju sexijale olex....ja mõtelge.keelekat sina..ja sela on mingi wärk...seff onju.

Muudetud Mod.3.
28.05
Mida iganes

ma mõtlesin tegelt et ise on vist kõige parem tehe.sõbrannaga koos teeme kanüüliga läbi ja korras veits valus ju on aga kül üle elan.
pealegi ligi 200 krooni hoian kokku.
pealegi ma pole täis ealine ja salongides ei tehta ilma vanemateta.

surmonlähedal kirjutas:ma mõtlesin tegelt et ise on vist kõige parem tehe.sõbrannaga koos teeme kanüüliga läbi ja korras veits valus ju on aga kül üle elan.
Kui teete ise siis olge eriti ettevaatlikud ja kindlasti hoidke puhtuse reeglitest kinni.

:!: Enne auku tegemist hoolikalt peske käsi ja seda kohta mida kavatsete augustada.
:!: Võimalusel kasutage kummikindaid. (meditsiinilisi, mitte neis millega nõusi pesete)
:!: puhastage nahka piiritusega või viinaga, (viina pantakse NAHA PEALE, mitte joodakse sisse)
:!: Kui Sa pidasid silmas veenikanüüli, mis kasutatakse meditsiinis - siis jälgige et ta oleks steriilne (see tähendab et ta peab olema terves steriilses pakis, ja enne torkimis ei tohi mitte millegagi kokku puutuda)
:!: Kui teete kahekesi, siis iga ühe jaoks peab olema eraldi nõel (või kanüül) selleks et vältida kontakti teise verega ja.
:!: Kui auk on juba tehtud, hoolitsege tema eest iga päev puhastades piiritusega kuni ta täielikult kinne kasvab. Sest see auk on väike aga ikkagi lahtine haav, ja see on avatud uks võimalikute mikroobide ja mustuse sisse sattumisele - hoidke seda puhtuses et võltida põletiku või mädanemise teket.

Olge ilusad ja terved!!! :wink:
Maggy(konsultant)

kakkybabenasa kirjutas:njaaa aga tänavatell....näitex üx koht..ma seda tänavat täpselt ei tia ....aga sela tehaxe minu arust kyll...ma laakas tehti tatoo ka
Tänavatel on väga ohtlik lasta endale tatoo või piercingut teha!!! :!:
sest tänaval tehakse suure tõenäolisusega mittesteriilsete instrumentidega. Vaevalt tänaval hakatakse puhtuse eest hoolitsema ja see tähendab et kasutatakse mustataid ja mitte ühekordseid riistu - ja selles olukorras on väga lihtne nakkatuda kas HIV-i, Hepatiiti või veremürgistust.
:?: Kas veel üks auk kõrvas, kulmus, nabas või mujal väärib seda et haigeks saada ja elada piineldes??? :?:
Maggy(konsultant)

Ka salongides saab ilma vanemate loata tehtud ja mitte mingit ohtu pole, sest kõik on steriilne. Kindlasti on seal ohutum teha. Ma näiteks tegin omale kulmuneedi McDonaldsi juures Kolumbus Krisostomuse kohal. Venelastest tegijad, veidi raske on ennast arusaadavaks teha, aga teevad korralikku tööd. Aga vanemate luba ei küsinud mult seal küll mitte keegi.

augustamine

kuis a ei taha et su vanemad ei teax sis jh sa võid lasta mai tia kus tänava uberikus lasta teha aga sis lääb mai tia mis mustusi ja stuffi sinna vahele,parem lasta vanematel lubada ja asi hoopis lihtsam,nt tartus raekoja platsil küsitaxe luba ja sääl tehaxe nii hästi,ma tegin neli pääva tagasi sääl keeleneedi ja nyyd kõik korras :D :) :( :o :wink: [/u][/b][/i]

mina olen oma auke käinud tegemas timo tottoos ja seal kyll ei taheta vanemate nõusolekut, aind ise pead täiesti kindel olema et sa ikka tahad seda auku ja hoolitsema oma augu eest. kui sa selle eest ei hoolitse on täitse PIIIIIIP. :roll:
kindlasti otsige mingi salong või selline koht millel on ikka patent ka olemas, ja arge mitte mingil juhul laske omale auke teha omali kuskil tanaval.

Mina lasin endale ninna augu teha.. see on seal Tallinnas hilpharaka kõrval. Seal on mingi koht, kus saab teha lasta! Selline suur mees tegi, ja korralikult! Kindad ja asjad- kõik oli puhas! Ja ma olin sis 15 ning keegi ei küsinud vanemate luba :!:
Päikest!! ;)

nuh aga kui tehaxe hellemasse kohta alti alti saab systi juurde küsida muidugi maxad raha ka selel eest,....ja ma arvan et tehaxe ikki systi ka ennem kui sinna alla poole tehaxe..aa kui ise teed siis ei ole see ju....ja eem sela nad torkavad ju kiiresti...teiste käed...... :wink: äi pea see mida valus olema...ja igal ühel oma..
Mida iganes

kas on moni inimene siin.. kellel un leinud keele neet.. mädańema??.. et mis sis saab? ma ise tahax seda vääga aga ema ei luba.. ja ise lubab.. ja ml un naq nina auk kh seda kyll ema lubas aga keelde?? ei .. aka ma tahan .. ja vic ikke teen kh sest et issi ju lubab..:D

Tere külaline!
seda kyll ema lubas aga keelde?? ei .. aka ma tahan .. ja vic ikke teen kh sest et issi ju lubab..
Arvan, et sa peaksid siiski oma emaga kokkuleppele jõudma. Kui sa teed selle ema luba küsimata, siis su ema võib solvuda. Ema on teie pekekonnaliige, aga perekonnas tuleb austada lähedaste arvamust. Arvan, kui sa proovid temaga veel rääkida, või palud teda koos sinuga konsultatsioonile kirurgile minna, kus ta võib ise kirurgiga, (kes piercingu teeb), rääkida, siis tema ise lubab sulle teha seda.

Tegelikult mul endal on keelepiercing tehtud :roll: ja ma võin öelda, et see on väga valus protseduur :!: Minu keel mädanes natuke, aga see möödus viie päevaga. Täpsemat informatsiooni saad kirurgi käest, kui lähed auku tegema.

Edu sulle ja austa ema ka! :D

See on individuaalne. Ühel inimesel see kõik kiiresti möödub, teisel mitte. Mina olen "imelikult" rääkinud umbes 5 päeva ja siis kõik said korda. Kui sa te'ahad peita seda vanematelt, siis ei ole selles suurt mõttet, kuna vestluse ajal see metallneet keeles paistab välja ja varem või hiljem vanemad märkavad seda. Proovi parem vanematega kokkuleppet saavutada, siis ei ole vaja midagi peita! :P

Edu sulle! :D
Viimati muutis Dotsent, 29 Nov 2004, 12:32, muudetud 1 kord kokku.

tee kui tahad kulmuneet...
ja muidex mingit armi ei pruugi jääda, mul paljudel sõpradel un olnud ja välja kasvand ja ple mingit armi jäänd...ja see ei pruugigi ylce välja kasvada....oleneb inimesest..
endal un ja see teglt väga lahe asi...

njha

:shock: Mu poiss tahab saada kulmuneeti..:D
ja mina ole nõus..;)
tglt tahan seda ise talle lausa jõuludex kinkida!
aga yx asi,et kui paljudel see võib välja kasvada=
Ja kumb oleks mõtekam..?
Kas keeleneet või kulmu?[/quote][/b]

:/

Mina olen umbes kolmandiku oma 36-st needist ise teinud, midagi pole viga. Monroe-dega ja nabaneetidega tasub vast veidi ettevaatlikum olla, muuga ei ole erilist muret. Kõige olulisem pole see, kes Sulle needi teeb(soovitan siiski asjaga kursis olevat inimest) vaid pigem see, kuidas Sa hiljem seda neeti kohtled ja kuidas selle eest hoolitsed.

Üldiselt, mida rohkem, seda uhkem . !

Re: öelge üks kindel koht

shaaash kirjutas:mingi jahumine aina käib aga öelge palun mõni koht kus tehakse korralikult ja ilma vanema loata....tänks ette ära... :oops:
korraliku kohta ma arvan siukest poleks, kes teeks ilma vanemate loata. ma arvan, et üxgi korralik koht ei võtaks endale seda riski. Kui sa ikka nii väga tahad siis leiad mooduse kudias vanematega kokkuleppele jõuda või teine asi, et ootad natuke veel.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

................

no kle tead ma sul küll seda keele neeti panna ei soovitaks kunagi ei tea mis võib valesti minna.... :? :? :? muide eestis üks haritud ja väga tuntud augustaja tegi mu õele ka keele needi(ta oli reporteri saates kes nägi) kui auk tehti siis voolas verd metsikult pool kaela oli krampis nüüd nädala aega hiljem täna öösel kella 3 paiku sõitsin oma õekesega tallinna kiirabi haiglasse (isegikiirabi autoga ) ja öö jooksul 2 korda verd tuli meeletutes kogustes kael oli krampis rääkida ei saanud (ja siia maani ei saa) keeles oli vere soon läbi torgatud(kunagi ei näe mis keele sees toimub) ja nüüd lamab ta kodus vere kaotus ja keeles 6 õmblust... ja sööb sisse 200 krooniseid antibiootikume ... läks kalliks mu arust augu tegemine või kuidas ja kannatusi oli ka liigselt
selle rõõmu jaoks et saaks nädalake seda neeti oma keeles kanda

ärge mõtelge et olen jälle mingisugune kitli ja mummulise pearätikuga vanem õde kes siin üritab ilgelt hirmu juttu rääkida
Mul omalgi on kulmus nabas ja kõrvades augud on ka
old rinnas ja ninas
ja olen ka ise teistele auke teinud kehale ja näo pinnale
aga keele rõngast soovitan et hoidge küll ringiga eemale! :!: :!: :!: :?
:evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Re: *augustamine

tigercreature kirjutas:Pane näpp õmblusmasina vahele, siis saad terve käe auke täis teha :twisted: See on üks võimalus. Ma kahtlen, et kas üldse Eestis näpuvahele auke tehakse.
Tehakse küll, mu tuttaval on. Aga tema tegi endale küll ise, aga käis küll küsimas kas tehakse ja vastati, et jah, aga tule ainult ja küsi :) Hind oli tema jaoks liiga kallis ja otsustas ise teha.

sa nagu võid sealt ka küsida kus auku tegid nemad ju kindlasti teavad
vaevalt midagi hullu juhtub kui vahetad ehk ärritab seda kohta kui materjaal needil vastav ei ole,võib lihtsalt sodi välja ajama hakkata kuni puhastad kuid lõpptulemuseks peaks ära paranema ikka,välja ikka ei kasva
Mida iganes
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”