Vinnid näol

rahvas...aidake palun...ma olen 15a. poiss...mul on n2o peal mingid vinnid...mis nagu 6udselt h2irivad...mitte p6letused ega mingid niisugused MEGA suured vinnid...vaid no ikkagi...nad on r6vedad...rahvas mis te arvate...mida peaks tegema...?

Kõige lihtsam, kasulikum ja kindlasti ka tulemuslikum oleks pöörduda dermatoloogi arsti poole. Need vinnid võivad olla allergiast (siis tuleb leevendada allergia allikas ja ravida vinne) või hormonaal süsteemi häiredest, (siis on vaja juba hormonaalset ravi), või hoopis vinnid on seotud sellega et nahk on muutunud rasvaseks ja vajab head ja õiget hooldust. Praegu on raske rääkida ravist, kui ei ole põhjus teada, ja seda saab ainult arst välja selgitada ja ka ravi määrata. Ise ennast ravida ei ole soovitav, sellega võib asja veel hullemaks teha.

ole terve!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Mida kauem sa ootad, seda hullemaks asi läheb. Eks ta vist täiskasvanuks saades tõesti läheb üle, aga kas sa tõesti tahad oodata nii kaua? Nahaarst teeb sul asja paari visiidiga korda. Kui nahaarsti juurde tõesti ei taha minna, siis on veel üks hea asi - muda. Aga meesterahvastele vist ei meeldi endale näkku mingeid plökse panna. Nii et dermatoloog ootab.. ja nahaarst teeb asja lõplikult korda, nii et enam tagasi need vinnid ei tule. Räägin oma kogemustest :)

Maggy kirjutas:Kõige lihtsam, kasulikum ja kindlasti ka tulemuslikum oleks pöörduda dermatoloogi arsti poole. Need vinnid võivad olla allergiast (siis tuleb leevendada allergia allikas ja ravida vinne) või hormonaal süsteemi häiredest, (siis on vaja juba hormonaalset ravi), või hoopis vinnid on seotud sellega et nahk on muutunud rasvaseks ja vajab head ja õiget hooldust. Praegu on raske rääkida ravist, kui ei ole põhjus teada, ja seda saab ainult arst välja selgitada ja ka ravi määrata. Ise ennast ravida ei ole soovitav, sellega võib asja veel hullemaks teha.

ole terve!!! :wink:
aga kust seda dermatoloogi leida v6ib 8-)?
mingi nr v6i adre oskate 8elda?

Tere kaubamaja!

Dermatoloogi juurde võib numbri saada igas polikliinikus. Selleks ei ole vaja isegi perearsti suunamiskirja! Tuled registratuuri või helistad ja ütled, et sul on vaja dermatoloogi vastuvõtule saada. Nii lihtne see ongi!

Edu sulle!

Sellised vistrikud on täiesti tüüpilised üleminekueale, hormoonid sinu kehas muutuvad ning nahk reageerib sellele. Need lähevad kindlasti mööda, ent see võib võtta mitu aastat aega.
Käi arsti juures, nagu eelpool soovitatud ning ka kosmeetiku juures, kes oskab sulle anda head nõu näo eest hoolitsemiseks ning aidata valida sobivad vahendid.
Näo puhastamine ja õige hooldus on praegu eriti olulised ja võivad väga palju aidata.

Loodan, et sa oled edumeelsem kui enamus eesti mehi, kellel on arvamus, et kosmeetiku juures käivad vaid naised. See on väga vale arusaam. Iga endast ning oma välimusest hooliv inimene käib kosmeetiku juures siis kui selleks võimalus on, sõltumata soost ja vanusest.

Ja veel - naistele meeldivad hoolitsetud mehed :wink:

kakkybabenasa kirjutas:kui akne siis ei kao läheb hullemax aga ma ei tia mine ikka arsti juurde exju :D siis on kena nägu jälle peas mida võid armastada...ups solkki hakkan ajama......äkki sa oled õnne laps aj kaovad võlu väel...IRW :twisted:
kule ta on 15 aastane :P Puberteedi eas. Täiesti loomulik, et siis on vinnid. Ja need kaovad ära umbes 20 aastaselt. Aga muidugi- milleks nii kaua oodata, parem oleks siiski nahaarsti poole pöörduda! ;)

ka poistel nagu tüdrukutel tulevad vinnid. muretse endale näopuhastusgeel, millega pesta nägu hommikul õhtul ja näovesi (muidugi mõeldud meestele). siis veel kreem. kõik tooted võik olla ühessama firma tooted. :)

Anonymous kirjutas:ka poistel nagu tüdrukutel tulevad vinnid. muretse endale näopuhastusgeel, millega pesta nägu hommikul õhtul ja näovesi (muidugi mõeldud meestele). siis veel kreem. kõik tooted võik olla ühessama firma tooted. :)

äkki soovitad mõnda??? ja kust saada v6iks?

poistel on rohkem vinne, sest nemad ei hoolitse oma naha eest ja kui neile tundub et tydrukutel pole vinne, siis nad eksivad. tydrukutel ei paista vinnid välja, sest tydrukud meigivad ja kasutavad igasuguseid asju vinnide vähendamiseks.
mina kasutan näiteks clerasili ja clean&cleari ja need tõesti aitavad, tuleb licalt igaõhtu oma nägu puhastada ja vajatusel osta mingi peitepulk, hea on manhattani, see mis ka vinne kuivatab ja aitab neid ära hoida :D
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

Vinnid

ma olen kah 15 aastane ja tüdruk, mul on otsaesisel nii palju punne et tapab ära, mingi nahaarsti juures pole käinud aga igasuguseid näöpuhastusvedelikke olen küll kasutanud, ntx, praegu kasutan Sebamed ClearFace-i, aga see ei paista ka aitavat, kas mingisugust erilist maski ei ole, mida saaks kodus teha ja mis aitaks nende punnide vastu? :oops: :(

mina ostsin ykspäev mingi manhattani koorivanäokrremi, mis sisaladb igasuguseid asju ja nyyd olen 2 korda koorinud ja tõeti vinnid ei puneta enam nii hullusti ja väikseöt hakkavad ära kaduma, aga siiski naha eest tuleb igapäev hoolitseda, mitte nii et oi näe vinnid läksid ära ja enam siis ei hoolitse. ajaa see manhattani koorivkreem see võtab need mustad täpid kaa nina pealt ära :wink:

...

mul on kaa vinne lõual ja laubal, mitte nüüd hullult palju aga ikka nats on..ja siis kõige rohkem häirivad mustad täpid nina peal.. :oops: :cry: et nagu üldse ei saa neist lahti..ostan igalt poolt vahendeid kasutan maske jnejne.. :roll: et kas see manhattani mask tõsiselt aitab??ja täpsustage seda nime..et kas see on kile sees või purgis või topsis..ja võite veel kirjutada et mis aitaks..aitähh!!

Tglt ma proovisin sed ahambapastavärkki (H)
Täna ommikul, muutub asi natzi kuivax, aga punnid tõmbuvad tagasi :DD
Ahjaa Aquarfreshi kasutasin, ullult kipitas, aga loodan, et kui igapäev seda kasutan, siis äkki kuivavadki ära ja ongi läind :wink: Aga see manhattani kreem v nii? Saaks palun nime täpsustada kah paalun?!? :D

Ja kui palju see umbers maksab, ma siin suht vaene :P :twisted:
Täänx ^^

see on see manhattani mingi noorte sarjas clean ja see on helesinises tuubis, kyll te ära tunnete, mina ostsin 34 eeguga 150ml aga ma ostsin nende sah päevade raames :D igastahes ma olen seda 2 korda kasutanud ja olen tulemustega rahul :D

kakuke kirjutas:see on see manhattani mingi noorte sarjas clean ja see on helesinises tuubis, kyll te ära tunnete, mina ostsin 34 eeguga 150ml aga ma ostsin nende sah päevade raames :D igastahes ma olen seda 2 korda kasutanud ja olen tulemustega rahul :D
Mis poest ?
poistele k6lbab ka see ?

samahästi, ka poisid on noored, jh siis järelikult sobib, mina ostsin kauabamaja noortekast :D njah, aga asi on selles et see on myygil seal tydrukute poole peal :wink: niiet, kui julgust on, siis palun väga :D

kakuke kirjutas:samahästi, ka poisid on noored, jh siis järelikult sobib, mina ostsin kauabamaja noortekast :D njah, aga asi on selles et see on myygil seal tydrukute poole peal :wink: niiet, kui julgust on, siis palun väga :D
oot see seal teisel korrusel w?

eip..ikka esimesel, seal noorte osakonnas, seal onju yks poole nagu tydrukute asjad ja riided ja teisel pool on poiste asjad, need on myygil seal kus kõik tydrukute kosmeetika asajd myygil on :wink:
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”