Nina

Mul selline mure,et mul on nina 24/7 punane ja nii juba 13aastat (15olen).Põhjuseks on väidetavalt see,et kui ma olin väike siis armstasid mu vanemad talvel öösiti jalutamas käia ja ega ei märkatud,et mu nina oli külma poolt kahjustada saanud...Mul on seega ära külmenud nina...Ilma peitekreemita ei kannata kusagile minnagi.Okei asi on veits heledamaks aastatega läinud aga kole on ikka☹

Re: Nina

Eks nooremana tundubki see hullem asi, ilmselt õpid hiljem seda omapärana võtma, kuna hakkad mõistma, et ega ta sul nii väljapaistev olegi, kui endale tundub.

Mul oli ühel talvel selline külmunud nina, st korra külmetasin nina ära, pealmine kiht koorus millalgi maha ka. Punane oli nii enne naha koorumist kui ka pärast uue naha tulekut. Arvasin, et jääbki selliseks (lugesin mitmest kohast, et võibki jääda teistsugune nahk), aga ikkagi ei jäänud. Alguses natuke muretsesin, aga hiljem ei viitsinud enam põdeda, sest teisi tegelikult ei huvita sellised pisidetailid teiste inimeste kehal. Ise ka ei vahi teiste näo osi, nt sünnimärke, huulte ja lõua kujusid jm, mida inimesed ise põevad.

Muide, nina on paljudel selline tumedam roosakas, pole päris sama hele kui laup või põsed.

Nii et jah - praegu tundub hull, varsti enam mitte. Ja eks ta võib sul ajaga veelgi heledamaks minna ka.
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”