Esimest korda naistearsti juurde

Hei!

Olen kuulnud, et peale esimest vahekorda tuleks minna günekoloogi juurde kontrolli. Jäin hiljuti oma süütusest ilma ja otsustasin, et teen selle käigu naistearsti juurde, mida ma juba aastaid ette olen kartnud, ära. Kuid ma ei ole suutnud välja mõelda, kuhu naistearsti juurde minna ja siit ka minu palve...

Soovitage palun häid/toredaid naistearste Tallinnas!?!

Aitäh! ☺

Re: Esimest korda naistearsti juurde

Tere!

Tõepoolest tasub aeg-ajalt naistearsti juures kontrollis käia ja hea on, et seda teed. Soovitan vaadata, mis naistearstide juurde üldse lähimaid aegu on (usun, et sa ei taha nt 3-4 kuud oodata, aga järjekorrad tihti sellised on) ja siis tervisetrend.ee-st vaadata hindeid ja kommentaare selle arsti kohta. Ise käisin viimati Medicumis Sirje Krönströmi juures (tasulisel vastuvõtul, kuna tahtsin kiirelt aega saada), kelle kohta oli nii väga häid kui ka negatiivseid kommentaare. Minu kogemus oli aga väga hea.

Re: Esimest korda naistearsti juurde

Kusjuures jaa, mul oli ka sinna asja ükskord. Väga meeldiv oli. Tõesti soovitust väärt.
Seda arsti, kelle juures ma käisin, küll enam pole seal töötajate nimekirjas aga küllap ka teised toredad :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”