Hingamine

Tere! Mul on kolm õhtut olnud selline asi, et mul õhtuti kaob hingamise õige rütm ja õhku jääb väheks. Kui ma sellele ei mõtle on kõik korras ja hingan rahulikult, aga ma mõtlen sellele koguaeg. Mul oli väiksemana tihti nii, aga see kadus. Samas on mul homme tähtis päev, äkki ma muretsen homse pärast? Ma olen ka selline, kes mõtleb asju hirmsamalt, kui need on. Palun aidake, sest need olukorrad on väga ebameeldivad.

Re: Hingamine

Tere. Polnud kuhugi kirjutada vn. Mul ka mure. Mul on hingamis probleemid, mul on pidevalt nohu, see on krooniline. Aga asi selles, et kas mul on astma? Ma istun nt siis lööb hinge kinni, et nagu raske hingata õhu puudus? Raske välja hingata jne, 3 min ültse ei saa hingata. Mida teha kuidas vabaneda? Tõsiselt kardan. Nii jube,lic mul raske hingata, ei saa õhku vn, juba nutan kui see hakkab... :(

Re: Hingamine

Tere!

Pöördu selle probleemiga arsti poole, alustades perearstist. Meie siin astmat ega midagi muud diagnoosida ei saa.

Kroonilise nohu osas küsin, et kas sa tarbid palju piimatooteid? Piimatooted tekitavad kehas lima ja on seega ühed põhilised nohu tekitajad. Mul oli ka varem krooniline nohu, lõpuks ka krooniline põskkoopapõletik, aga kui piimatoodete tarbimist päris palju vähendasin, pole enam mingit erilist nohu. Muidugi ei toimi see hetkega, aga tasub kindlasti proovida, väga paljusid on see aidanud.
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”