Kollased hambad kuigi pesen koguaeg, kuidas valgendada

Pesen koguaeg hambaid, ohtuti ja hommikuti, hambahari, hambapasta koik on normis, pesen korralikult ka, aga ikka hambad nagu kollased, nagu mitte full kollased, usna valged, keskmised sellised, aga see ei meeldi mulle, ma ei suitseta ega joo
Olen kuulnud, et koduste vahenditega saab kuidagi valgendada, mingi sidruni ja mingi asja segu veel, et siis kuidas saaksid koduste vahenditega valgendada?
Aitah koigile kes votavad selle aja ja vastavad mulle :~)

Re: Kollased hambad kuigi pesen koguaeg, kuidas valgendada

See kollane kiht, mis kumab, on dentiin. See tähendab, et sinu hamba emaili kiht on üsna õhuke. Mida enam sa nüüd nühid seda väidetavat kollast, seda hullemaks kollaseks see muutuda võib. Siis on hammas juba väga õrn ja võib muutuda tundlikuks. Tegin ka kunagi selle vea, et neid kollasemaid hambaid ekstra harjasin ja muude vahenditega töötlesin. Nüüd pesen extra soft hambaharjaga ja üritan silma peal hoida harjamistehnikal, samuti olen hambapasta valimisel hoolikam. Soovitan kasutada hambaniiti. Muidu ise üritasin kunagi hambaid valgemaks saada süsitabletiga hõõrudes, sooda pidi ka aitama. Üldiselt aga igatepidine valgendamine hammastele halb.
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”