Tumedad silmaalused

Tere! Olen 15- aastane tüdruk ja ma olen enda välimusega rahul, aga üks asi, mis mind täiega häirib on tumedad silmaalused. Need ei ole sedasi, et veresooned kumavad läbi vms, nad on... lillad. Ja minu arvates on see täiega kole ja ma tahaks täiega sellest lahti saada. Mida ma tegema peaks? Isegi meik ei kata neid silmaaluseid ära. Kas kellegi on kogemusi , kuidas neist ahti saada? Olen igast internetilehtedel proovinud külmasid lusikaid jne, magamisega ka probleeme ei ole, magan 9-11 tundi päevas. Ühesõnaga, ma anun teid ,et te aitaksite :)

Ette tänades.

Re: Tumedad silmaalused

On tegelikult öeldud, et kaalutõus (rasv) kaotab sinised silmaalused, aga minu puhul pole see toiminud ega ka mitte miski muu. Võib-olla vahepeal suure stressi ja väsimusega on eriti tumedad, aga puhkeperioodil ja korraliku unega heledamad. Mina olen siniste silmaalustega juba sündinud, aga muidu võib see viidata ka terviseprobleemidele (ei mäleta, millistele täpsemalt). Kunagi müüdi peitekreemide paletti, kus oli roheline, punane ja tavaline beež toon ja vist oli see punane siniste silmaaluste peitmiseks (vist tuleks tavaline jumestuskreem peale panna veel). Hetkel pole ma üldse kursis, kes ja kus sellist toodet müüb.

Olen 13aastane tydruk ja minul selline mure et mul oli uni ja magasin umbes 1aega kui ylesse ärkasin ja peeglisse vaatasin olid mu mõlemad silmaalused täiesti sinised ja yhel munade laik ka peal ehmatasin proovisin meigiga katta aga jääb ikka valja algul arvasin et magasin halvas asendis aga pole ju võimalik et mõlemad silmaalused tumedaks lähevad,kas mul on mingi allergia voi millest see juhtus??

Ehk ei ole sa varem lihtsalt tähele pannud, et sul ongi silmaalused natuke sinakamad? Paljudel inimestel on. See võib paljudest asjadest olla, nagu eespoolgi kirjutati. Kui sul on ka muid sümptomeid ja ebatavaliselt tumedad silmaalused jäävad pikemaks ajaks, siis võid ju igaks juhuks perearstiga rääkida ja end kontrollida lasta.
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”