MUNAMASK

kas keegi on proovinud juustele teha munamaski ? kui on siis, kuidas ? olen kuulnud, et tavaline muna lüüakse pähe ja siis natuke on ja pestakse külma veega välja , olen ka kuulnud et tehakse nii et segatakse omavaheal 2munakollast ja 1tl mett ja oliiviõli omavahel ja hõõrutakse juustesse ja 30min hoidakse. Et kas see TÕESTI teeb juuksed silmnähtavalt ilusamaks?

Re: MUNAMASK

Kuna mul endal on väga katkised ja kahjustatud juuksed sirgendamisest , siis hakkasin infot koguma mida teha , et juuksed tervemad välja näeksid , muidugi kõigeparem oleks sirgendamisest loobuda aga ma isiklikult lihtsalt ei suuda . Lugesin ühest raamatust , et võtad kaks muna ning lööd need kaussi lahti seejärel võtad ja paned sinna sisse seda shampooni ja palsamit (palsamit ei pea panema kui ei taha) ning seejärel segad kõik kokku ja valmis siis paned kogu kupatuse pesus pähe ja hoiad umbes 10 min. peas siis loputad maha ja siis pesed uuesti shampooniga üle.
iga kord kui pesus käid ei ole küll mõtet teha , piisab kui seda teha kord nädalas. Tulemused tulevad umbes poole kuuga

Re: MUNAMASK

peaasi, et munavalget sisse ei jätaks. halba see tõesti ei tee, kuna nipp on juba vanast ajast ja siiani soovitatakse. ju siis ikka natuke aitab, aga ilmselt rohkem uutele pealekasvavatele juustele, sest vanu juukseid ei saa terveks enam kuidagi teha kui nad kord juba kahjustatud on, sest juuksed on surnud rakud. pärast munakollasemaski soovitan juuksed ikka VÄGA korralikult shampooniga üle pesta, kuna muidu võib hais juustesse sisse jääda.
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”