Absurdne!

Ma olen saan 3 päeva pärast 14, olen tüdruk, pikkust 170 ja kaal 53-54. Käin kergejõustikus ja olen sportlik. Kõhulihased, saledad pikad jalad. Enda arust täiesti normaalne? Aga on mõned inimesed, kes kaaluvad 175 juures 47 kilo ja mõnitavad. "Miks nii palju sööd?" "Sa oled natuke paks." Jne. Küsimus järgmine, kas olen ma tõesti ülekaalus või on nendel minuga mingi kana kitkuda. Ära hakkab tüütama. Ma ei käinud täna nende pärast sööklas söömasgi. Äkki söön jälle liiga palju?😑
dont say maybe if u want to say no

Re: Absurdne!

Pigem on need inimesed ilges alakaalus. 53-54 kg on täiesti normaalne kaal. Ise olen sama pikk, kõigun kusagil 61-63 kandis. Ära selle pärast põdema küll hakka, et mingid jorsid arvavad, et kui sa korralikult sööd, sööd sa liiga palju. Pigem üritagi lihtsalt vältida ja mitte välja teha.
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma

Re: Absurdne!

Mõnel spordialal on madal kaal oluline, nii et kui treener midagi ütleb, siis veel saaks aru. Niisama kobisemisest ei ole vaja küll välja teha, sul on väga hea ja tervislik kaal, seda enam, et trenni teed. Ei maksa pläralärast välja teha, las kobisevad. Kui sa sellele ei reageeri, siis vaevalt nad seda lõputult ketravad. Edu!
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”