Naaskelussid

Hello!
Mina avastasin see kolmapäev endal ussikesed pepu vahelr! Jeee sain sõpru! 😀 kohe eemaldasin nag salvrätikuga, käisin sooja vee all pesus ja hoidsin käed pepust eemal. Kohe järgmisel päeval emme helistas perearstile ja sain rohu neljapäeval kella 13.00 paiku. Eile õhtul siis käisin uuesti pesus eemaldasin ühe sõbrakese ära ja panin puhtad trussikud jalga. Käes lasen nüüd koguaeg antisepti vahendiga üle, kui pean kätega sööma või peale vetsus käiku. Aga vat siis ärkasin öösel ülesse teadmisega et kui rõve mul olla on. Kell oli pool kolm ja siis ma vaatasin peegli ees mis pidu seal allkorrusel ka on, paar vennikest leidsin, eemaldasin ka nemad, käisin kähku pesus ja lasin trussikud antiseptiga üle sest ma ausalt ei viitsinud kell 3 öösel kappides sobrama hakata hehe. Siit ka minu küsimus, kaua mul need immigrandid pepu vahel elavad? Kunas hakkab selle rohu toime pihta ja kuidas saan aru, et viimne kui sõbrake on oma teed läinud? Ja sellel samal päeval kui avastasin endal need siis olin seksuaalvahekorras (ei teadnud et õhtul oorab mind üllatus). Homme kohtun peikaga ja annan talle ka igaks juhuks ühe tabletikese sisse. Äkki siis tema pääseb!
Suur tänu! Infoks ütlen et olen 18!

Re: Naaskelussid

Ja nagu ma olen lugenud et need munevad öösiti umbes 10 000 muna..... Mis mul on neid üle 10 000 siis sees v???? Mida asja ma ei saa enam midagi aru... kuidas nad välja tulevad? Mis kui need emased on ära munenud kas nad lähevad sisse tagasi?? Help?? Kuidad nad surevad??

Jah, lähevad sisse tagasi, kuid ei ela lõputult, surevad mingil hetkel ära. Kui sa neid mune uuesti sisse ei söö, siis uued ussid neist munadest ei kasva.

Ei hakka kõike naaskelsabade kohta välja kirjutamagi, googeldades saad ilmselt piisavalt infot - loe kas või 20 esimest vastust läbi ja usun, et saad kõigele vastuse.

Selle kohta, et kaua nad sul sooltes elavad ja millal surevad jne, on ilmselt kirjas ka ravimi infolehel.

Okei, olen nüüd lugenud ravimi infolehte. Seal ei olnud toime kohta midagi. Ja netis on mul ka kõik asjad reaalselt välja vaadatud ja ikka tutkit. Rohi võetud sisse juba paar päeva tagasi ja täna siid ikka päeval on paar ussikest. Eile oli ka õhtul aga magamaminnes oli rahulikum olukord, ei sügelenud vms. Kas see rohi siis ajabki nad niimodi välja päeval?
Vasta

Mine “Minu tervis (soovitused, nõuanded)”