söömishäire??

Olen viimse poole aasta jooksul märganud enda juures midagi veidrat. Üks päev vaatan peeglisse ja tunnen ennast saledana ning vormis, läheb paar päeva/nädalat mööda ja peeglisse vaadates tunnen ennast väga rõveda ja paksuna, kuigi pole ma kaalus juurde võtnud. Kui ennast paksuna tunnen hakkan ennast väga ekstreeselt näljutama ning teen veel kõvemini sporti kui muidu. Kas see võib olla mingi söömishäire? Küsimus tekib just seetõttu, et kaalus ma tegelikult vahepealsel perioodil juurde ei võta e. näen ennast samas kehakaalus paksu/ peenikesena.

Re: söömishäire??

Sellise nähtuse kogemine on pigem tavaline. Ükspäev oleme koledad kui öö ja mõni teine päev näeme välja 10/10.
Aga milleks näljutada....tuleb asja mõistusega võtta. Kui kaal on okey. Siis see näitab. Et sa sööd ja teed trenni täpselt parajalt. Kui sa just trenni kaalu kaotamiseks ei tee. Siis see näitab et sa teed midagi valesti. Inimestele sobivad erinevad asjad, aga on ka põhitõed mis toimivad igale kehale.

Kunagi kui ma 7 kilo alla võtsin siis see keha meeldis mulle palju vähem kui mu algne keha.
Mentally taken
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”