Sõpru

Tere olen 14.a neiu. MUl pole sõpru. 9.aastat on kusatud ja kool on ka ühikaga seal pean viibima suurem osa nädalast ja seal sõpru pole. Vabal ajal kodus ka väljas ei käi, sest ei ole sõpru. Kui üritan inimestega rääkida nad kas ignoreerivad või kõnnivad minema. Kooli on mõlemat. Netis on ignomist. Mida teha?

Ahjaaa võite snappi lisada haha :D :lol: Kontaktandmed eemaldatud. Moderaator

Re: Sõpru

Äkki seletaksid konkreetsemalt, kuidas sind 9 aastat kiusatud on. Ja kuidas sind netis ignotakse? Et sa kirjutad klassikaaslastele ja sulle ei vastata? Mis mõttega üldse neile kirjutada siis, kui nad sind esiteks irl kiusavad ja ignovad xd
Su klassikaaslased võivad sinuga halvasti käituda, aga ülejäänud inimesed ei tea ju sinu klassis valitsevat hierarhiat. Seega kas sa ise oledki imelik või sa polegi midagi esiteks teinud et sõpru leida :|
Tbh see, et sul sõpru pole, pole mingi vabandus su kodust väljas mitte käimisele. Selleks ei ole vaja sõpru, hakka kasvõi jooksmas käima (mulle meeldibki rohkem üksi kui kaksi joosta nt). Ja kui sa kohe üldse ei taha sõpradeta kodust välja astuda, siis veeda vähemalt seda kodust aega kasulikult, näiteks alusta raamatute lugemist :wink:
Kooli vist väga vahetada pole mõtet, vb klassi saad vahetada, aga nkn kohe suvi käes ja põhikooli lõpp paistmas. Ehk siis kannata hambad ristis ära.

No. Poisid kiusavad. Mõnitavad ja löövad. Koolis on vähe inimesi alla 100. Ma ei saa kellegagi läbi. Kodu kohas käisin ma varem koolis seal ümbrus vihatakse. Kui lähengi õue ja mind märgatakse hakatakse mõmitama. Btw ma loen raamatusid palju.

Prügi kirjutas:
28 Apr 2019, 19:51
Sest mul on prillid, ees on väike kõht 😂 ja mul pole isa
Ei leidnud siin ühtegi "kiusamise põhjust" enda jaoks. Kahju, et pead alaarenenud dibiilidega olema.

Enda soovitus, peale 9ndat mine teisse eesti otsa kuhugi. Ela ühikas või üürikas ja pea vastu...
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Vulkaanipurse kirjutas:
28 Apr 2019, 20:00
Prügi kirjutas:
28 Apr 2019, 19:51
Sest mul on prillid, ees on väike kõht 😂 ja mul pole isa
Ei leidnud siin ühtegi "kiusamise põhjust" enda jaoks. Kahju, et pead alaarenenud dibiilidega olema.

Enda soovitus, peale 9ndat mine teisse eesti otsa kuhugi. Ela ühikas või üürikas ja pea vastu...
Elan praegu juba ühikas. 110km kodust. Pean nende tüüpidega hommikust õhtuni koos olema.

Kas sa käid mingis erikoolis? Ma pole varem kuulnud ühikatega põhikoolidest :o
Ma ei saa aru, miks sind nii kodukandis kui ka koolis kiusatakse. Jääb mulje, et sa jätad meile midagi rääkimata, ning et sa oled ise selleks põhjust andnud, sest niisama see ju juhtuda ei saa.
14-aastasi ei koti ammugi enam, kas keegi kannab prille või kas kellelgi pole ühte vanemat

villanesokk kirjutas:
29 Apr 2019, 18:49
Kas sa käid mingis erikoolis? Ma pole varem kuulnud ühikatega põhikoolidest :o
Ma ei saa aru, miks sind nii kodukandis kui ka koolis kiusatakse. Jääb mulje, et sa jätad meile midagi rääkimata, ning et sa oled ise selleks põhjust andnud, sest niisama see ju juhtuda ei saa.
14-aastasi ei koti ammugi enam, kas keegi kannab prille või kas kellelgi pole ühte vanemat
On ja nagu natuke erikool. Lasteaias hakati mind kiusama viiesena, Ma olin poisilik sellepärast. Kui kasvtaja viis tüdrukutega mängima, kes panid nuke riidesse. Mul oli nii iav, et tõusin püsti ja läksin poiste juurde mängima. Poisid hakkasid sellepärast norima, et ma rohkem poistega olen. Tüdrukud pidasid ka kahtlaseks.Lõpuks oli nii, et selle pärast kiusati. Koolis läks see hulluks seal oli rohkem inimesi ja vanemad lasped minust mingi 6 klassi kõrgel hakkasid ka norima, Mind löödi, pandi jalga ette ja sõimati. Neljandas klassis pandi teise kooli. Seal hakati mind ilma põhjuseta tögama, Ilmselt tundusin eelneva kiusamise pärast nõrk. Seal löödi märjatahvli lapiga, löödi, lükatakse praegugi trepist alla ja mõnitatakse. Siia kooli saadetakse probleemseid õpilasi. Kellel on koduseid, halval teel olemsi jne. Muidugi sellised käituvad nii.

Õpi enda eest seisma. Mine enesekaitse trenni ja kui sulle aitab siis tuleb füüsilist jõudu kasutada kiusataje peal. Üldiselt nii, et pärast poleks vaja seda kasutada. Vahepeal elus see aitab, vahepeal mitte. Sõpru sellega ei leia ja kiusamine ka võimalik, et ära ei lõppe, aga sa vähemalt ei isu ja passi niisama. Mööda see ise ei lähe. Kiusatakse kuni kooli lõpuni. Ei kasva need poisid suureks ka mitte keskoolis ega kutsekoolis. Ja täiskasvanuid kiusatakse ka tööl soost olenemata.
Kasvata endale nahk, siis ei pea norutama mingite mõttetute inimeste pärast keda sina üldse ei koti. Jääd neile lihtsalt ette.
Mentally taken

Ma ei näe eriti enesekaitse trenni minekus mõtet, üksi tervet klassi ära ju ei maadle. Ma mingit kiusamist ei promo, aga parem variant lihtsalt endas julguse leidmine, et vastu öelda või lükata, kui sulle järgmine kord nii tehakse. Muidu jääbki arusaam, et sa oled tallaalune ja kannatad kõik vaikselt ära. Kui üleöö muutud, siis see kiusajatele ka hirmus :D
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”