Mure vist

Tere! Mul oli nädal aega tagasi oma poisiga vahekord ja me kasutasime kondoomi aga ma kardan et äkki ma olen rase naq mul peale seda vasakul pool alakõhus olnud natuke valus ja ma käin väga palju vetsus ja ma lugesin et rasedusega kaasnevad need aga naq ma ei saa rase olla sest kondoom oli peal ja ta pole kondoomi sisse lõpetanud vaid kuskile mujale. Aga naq mis mul siis viga on?

Re: Mure vist

Tere!

Kas sa pärast seksi pissil käisid? Kui ei, siis võisid tuppe sattunud ja sinna liiga kauaks jäänud bakterid sulle põiepõletiku põhjustada ja see panebki sind tihedamini vetsus käima. Kui urineerimisega peaks kaasnema ka valu, soovitan arsti juurde minna.

Kui kondoom terveks jäi, siis vaevalt sa rase oled. Eks enda rahustuseks ja täielikuks kindlustundeks võid juba nädala pärast rasedustesti teha.

Rasestumisvastaste vahendite mitteusaldamine ja hirm rasedaks jäämise ees on esimeste vahekordadega täiesti normaalne. Muidugi tuleb ka edaspidi hoolikas olla, kuid kogemustega tuleb ka mõningane usaldus nende vahendite vastu. Eks sellega peab alati arvestama, et kui juba vahekorras olla, siis ükskõik mis vahendit kasutada, (väga väike) võimalus rasestumiseks on olemas.
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”