Re: Päeva kõlks ja loba

boyjoy kirjutas:
24 Jaan 2019, 02:51
kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 01:06
boyjoy kirjutas:
24 Jaan 2019, 00:12
Armastuse ka leidsid v?
Peaaegu. Sõbra leidsin. Võin kaisus magada ilma tagamõetata. Suht lamp leid muidugi.
Häid sõpru on raske leida, enda sõprade kohta küll lamp ei ütleks, aga eks inimesed ongi erinevad. :)
Sa plaanisid oma sõpadega sõpeadeks saada. Head edasi creepymist sullle netist ja maailma mis piirdub sinu enda omaga.

Lampi leid täheldab minujaoks seda kui ma leian kaua aegse sõpruse kohast kus polnud see tõenäolinegi või nii.

You are one dumbašsmofo .
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 03:49
boyjoy kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 01:06
Peaaegu. Sõbra leidsin. Võin kaisus magada ilma tagamõetata. Suht lamp leid muidugi.
Häid sõpru on raske leida, enda sõprade kohta küll lamp ei ütleks, aga eks inimesed ongi erinevad. :)
Sa plaanisid oma sõpadega sõpeadeks saada. Head edasi creepymist sullle netist ja maailma mis piirdub sinu enda omaga.

Lampi leid täheldab minujaoks seda kui ma leian kaua aegse sõpruse kohast kus polnud see tõenäolinegi või nii.

Thx, sest inimesed loevad su mõtteid :)

Nagu, who the kadakas* knows mida see sinu jaoks tähendab kui sa seda lahti ei seleta. Soovitan mõmmi-aabitsat sulle tho, su õigekiri on hullem kui Lottel.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Cant sleep ja mul on tunne, et mu järgmine seltskonna üritus/joomine ei lähe meelepäraselt, sest ma võin ju meelelahutust leida aga lõpuks kui omaette olen ja keegi kogematta mind puudutab siis võin ta pihta karjuda mida &** sa puutud mind ja kui keegi mind lohutada tahab saab veel hullemalt pähe.

Ma olen sellise augu..pole kindelgi kas mina. Aga see auk on minu sees.
Tahaks esimese asjana kümpi sõita kes puudutab mind valel ajal.
Vb ongi parem et ma poksima ei läinud.
Mentally taken

boyjoy kirjutas:
24 Jaan 2019, 03:57
kakkybabenasa kirjutas:
boyjoy kirjutas:

Nagu, who the kadakas* knows mida see sinu jaoks tähendab kui sa seda lahti ei seleta. Soovitan mõmmi-aabitsat sulle tho, su õigekiri on hullem kui Lottel.
Minu Eesti keel ongi talaks sõpru leida, samas minu "kirjaoskajad" haridusega neiud ja noorud ei lase sel ennast häirida.
Ja pealegi, teema oli teine.
Et mis moodi sina oma sõbrad leidsid kui mitte lampi?
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 04:13
boyjoy kirjutas:
24 Jaan 2019, 03:57
kakkybabenasa kirjutas:

Minu Eesti keel ongi talaks sõpru leida, samas minu "kirjaoskajad" haridusega neiud ja noorud ei lase sel ennast häirida.
Ja pealegi, teema oli teine.
Et mis moodi sina oma sõbrad leidsid kui mitte lampi?
Sa valid EKRE, eks? :D
/.../

Klienditeenindajatele küsimus, kui tihti te päevas verbaalselt pasunasse klientidelt saate?
Minu arvates klienditeenindus on ikka max alatasustatud, sest olgugi, et ehk töö pole füüsiliselt raske, on ajuvaba saada iga päev mõne suvalise inimese viha oma kaela.
Päris paljudel vist peale paarikuust töölolekut katus sõidab ära, sest põhimõtteliselt on Eestis ikkagi ju tavaks, et "klient on kuningas" ja mitte midagi talle öelda ei tohi. Kui vastu hakkad, saad kohe kaebuse ja ülemuselt noomitada. See on küll nii idiootne suhtumine ja tegelikult peaks olema õigus klienditeenindajal klient ka pikalt saata kui selleks tekib vajadus. Praktika?

itivend kirjutas:
24 Jaan 2019, 21:22
Klienditeenindajatele küsimus, kui tihti te päevas verbaalselt pasunasse klientidelt saate?
Minu arvates klienditeenindus on ikka max alatasustatud, sest olgugi, et ehk töö pole füüsiliselt raske, on ajuvaba saada iga päev mõne suvalise inimese viha oma kaela.
Päris paljudel vist peale paarikuust töölolekut katus sõidab ära, sest põhimõtteliselt on Eestis ikkagi ju tavaks, et "klient on kuningas" ja mitte midagi talle öelda ei tohi. Kui vastu hakkad, saad kohe kaebuse ja ülemuselt noomitada. See on küll nii idiootne suhtumine ja tegelikult peaks olema õigus klienditeenindajal klient ka pikalt saata kui selleks tekib vajadus. Praktika?
EXJU vastab, kuna see teema kuulub 100%liselt tema kompetentsi :D
Oleneb kauplusest, kus töötada. Toidukaubanduses on see igapäevane teema, et kui siiani pole saand siis nüüd kohe saad. "Kas rohkem kassapidajaid ei ole?" on igapäevane tipptunnimeelelahutus, nagu ma (kassas/infokassas olev kassapidaja) oleks mingi boss, kes kassiire tööle võtab ja vallandab. Tarbe/ehitus/elektrikaubanduses see nii suur probleem ei ole, seal on probleem pigem ebakvaliteetsete toodete ja kliendikaartidega ja reaalsete probleemidega.
Jah, päris paljud noored, kes isegi on õppind klienditeenindust etc. lahkuvad ja teevad midagi muud, tänu sellele, samuti on see eestis võrdlemisi alatasustatud, eriti toidukaubanduses.
"Klient on kuningas" kehtib eelkõige inimestega, kes on nõukaajal elanud (mitte kõigiga, aga enamjaolt näen seda tendentsi). Ja tegelt see kehtib ka, kui klient käitub nagu kuningas.
Ülemuselt noomida üldjuhul ei saa, eeldusel, et sa oled olukorra võimalikult okeilt lahendanud, üldjuhul eestis on kaubanduskollektiivid üsna okeid, ja kui ise inimene olla, ollakse sinuga ka inimene.
Ja viimase lause osas-saab ju klienti ka läbi lillede pikalt saata. Näiteks dialoog Klient: "Kas rohkem kassapidajaid ei ole? Kus nad siis on? Miks te nii aeglaselt liigutate?"
Teenindaja: "Infoletist leiate töösoovijaavalduse, saate tutvuda täpsemalt töötingimuste ja korraldusega ning mul on aega kuni tööpäeva lõpuni".
(Okei, see oli nüüd pisut ekstreemne aga something along these lines)
Aga tegelt eesti klienditeenindus maailma tasemega võrreldes on siiralt saast, ja see on veel hästi öeldud. Eks see tuleneb meie introvertsusest ja vingumissoovist.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

What it takes for me to like somebody? Time , a whole lot of time.
Tahan tunda jäägitut tunnet nagu tunnen oma sõprade vastu. Mees võiks olla sõber, samas ta peaks siiski käituma rohkem kui sõber. Piisavalt eriline, et tahaks näidata oma sisemust ja vastupidi.
Näpuotsa täiski ei kannata inimesi kelle mõistus on loll. Mõte ei tööta. Mõtlemisega ei tegele. Asjadest aru ei saa.
Olles kogenud paremat kui varem siis sa ei lähe ju tagasi selle jama juurde mida pidasid heaks. Ja võimalik, et nii jõuad oma väärtuseni(muutuv).

Ajusegadus kuidas päris maailmas need asjad toimivad.

Lapsemeelne.

Kõht on tühi. Külmik on tühi.
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 08:24
Tahan tunda jäägitut tunnet nagu tunnen oma sõprade vastu. Mees võiks olla sõber, samas ta peaks siiski käituma rohkem kui sõber. Piisavalt eriline, et tahaks näidata oma sisemust ja vastupidi.
Näpuotsa täiski ei kannata inimesi kelle mõistus on loll. Mõte ei tööta. Mõtlemisega ei tegele. Asjadest aru ei saa.
Olles kogenud paremat kui varem siis sa ei lähe ju tagasi selle jama juurde mida pidasid heaks. Ja võimalik, et nii jõuad oma väärtuseni(muutuv).

Lapsemeelne.

Keda EKREst valid ka?
/.../

Vulkaanipurse kirjutas:
25 Jaan 2019, 10:37
kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 09:44
Kuivainete kapp pole mul kunagi tühi see eest.
Kui sa suppi ei söö, võib magu otsad anda kuivainetest.
Mul peaks vist magu ammu otsad andnud olema, sest ainus asi mida ma ei söö ongi supp. Mitte, et see mulle ei maitseks, sest ma söön suht kõike mis söögiks kõlbab aga lic supp tundub nagu mõttetu kuna kui mul kõht tühi on siis ma sööngi neid kartuleid/peete/herneid või mida iganes seal suppis on ja kui vedelikku tahan joon vett aga koos ei viici küll süüa. Meil kodus ei tehta ka kunagi suppi.

boyjoy kirjutas:
25 Jaan 2019, 15:20
kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 08:24

Lapsemeelne.

Keda EKREst valid ka?
Ma ei käi valimas.
Mentally taken

127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 17:43
kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 14:13
127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 11:06
Tibuke, enne kui sa teiste vigu kritiseerima hakkad, võiks enda omad üle vaadata.
Jää vait creep! Ütlesin, et hoia eemale minust!
Dafuq reaktsioon!? :O Sa pole mulle midagi sellist kunagi öelnud. Jälle jood w?
Küll aga kirjutasin suurelt ja laialt ühele paberile.
Mentally taken

Nolk kirjutas:
25 Jaan 2019, 16:20
Meil kodus ei tehta ka kunagi suppi.
See on selline asi, mis ei hakka noorelt pihta.

Ajamöödudes see mõjub sulle halvasti. Parem süüa suppi kas või kord nädalas.
127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 17:43
:O Jälle jood w?
Mis jälle? Ole Džentelmen ja pakku daamile üks veinipudel kahepeale nautimuseks lahti teha!
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 19:44
kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 19:00
Küll aga kirjutasin suurelt ja laialt ühele paberile.
Ja mulle ei näidanudki? :(
Ole nüüd palun tore ja lõpeta see hala meeste teemadel ja ära ütle rohkem teistele halvasti. Endalgi ju tohutult vigu mis su suhteid ja elu rikuvad.
Vulkaanipurse kirjutas:
25 Jaan 2019, 19:06
Mis jälle? Ole Džentelmen ja pakku daamile üks veinipudel kahepeale nautimuseks lahti teha!
Ja saan jälle kaela süüdistuse, et üritan teda täis joota? xD
also iirc ta veini ei joo..
Vot see kas sa seda nägid...mõni inimene ei näe asju isegi kui need tal silme ees on. Peaksid pakke paberi üle vaatama siis.
Igatahes lõpeta mu postituste kommenteerimine, ühe sama jura arvamusega. Sa oled oma arvamuse avaldanud ja ühest korrast piisab. Mine ela oma elu edasi ja jäta mind rahule!
Sinu palve peale ma küll end muutma ei hakka.
Pealegi mis kuradima halast sa räägid?
Ps.Endast räägitakse minimaalselt internetis. Go figure out why. See ei tähenda, et ei oleks teadlik oma vigadest.
Jeesus, sa oled nii rumal!
Pssh lenda minema nüüd tüütu meesloom ja saa juhtunust üle.
Mentally taken

127.0.0.1 kirjutas:
Räägi süüdistusest lähemalt.

Anti menti su või lihtsalt tehti kurja häält?

Käisin siis täna sushit tellimas, andsin 20 euri ära mingi 4 karbi eest(väidetavalt odav) süües neid tegin järelduse, see naiste toit.
Mees vajab LIHA!

127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 20:52
kakkybabenasa kirjutas:
25 Jaan 2019, 19:59
127.0.0.1 kirjutas:

Ja mulle ei näidanudki? :(
Ole nüüd palun tore ja lõpeta see hala meeste teemadel ja ära ütle rohkem teistele halvasti. Endalgi ju tohutult vigu mis su suhteid ja elu rikuvad.

Vot see kas sa seda nägid...mõni inimene ei näe asju isegi kui need tal silme ees on. Peaksid pakke paberi üle vaatama siis.
Igatahes lõpeta mu postituste kommenteerimine, ühe sama jura arvamusega. Sa oled oma arvamuse avaldanud ja ühest korrast piisab. Mine ela oma elu edasi ja jäta mind rahule!
Sinu palve peale ma küll end muutma ei hakka.
Pealegi mis kuradima halast sa räägid?
Ps.Endast räägitakse minimaalselt internetis. Go figure out why. See ei tähenda, et ei oleks teadlik oma vigadest.
Jeesus, sa oled nii rumal!
Pssh lenda minema nüüd tüütu meesloom ja saa juhtunust üle.
Räägin sellest halast, et mehed räägivad sulle lolli juttu ja on ebakindlad. Ise joob end iga kord täis kui kellegagi kohtuma läheb. Üksinda kodus olles on üle päeva täiis. Kuu lõpus siis rahad otsas ja külmkapp tühi.. Strong and confident woman? Suur ego lihtsalt. Su senised sõbrad ja fuckbuddyd sind vati sees hoidnud vist ja pole sind kritiseerida julgenud, sest kui sulle midagi öelda on kohe suur kisa lahti. Ise teistele öelda aga võid.. Ja siis veel kurab, et mehed ei võta teda tõsiselt. Fucking mental!

Vulkaanipurse kirjutas:
25 Jaan 2019, 20:24
127.0.0.1 kirjutas:
Räägi süüdistusest lähemalt.

Anti menti su või lihtsalt tehti kurja häält?
Ega midagi tõsist ei olnud. :D Käis külas ja palus siidrit osta.. Ostsin siis topelt, et endale ka jätkuks. Tegin lolli nalja: "I hope you get drunk". Ei olnud just kõige paremini läbi mõeldud asi aga lootsin, et võtab asja huumoriga ja ehk jõuab kohale, et mulle see joomise värk eriti ei meeldi.. Kahjuks tal puudub empaatiavõime ja ta ei taju sarkasmi.. :/
Jah olen alkolhoolik ja vaimselt mitte terve meesoost isikute tõttu. Now what?
Kaitse edasi idiootsed ja rumalaid mehi! Good choice. Siis oled ise ka üks nendest.

Nüüd siis peaksid aru saama kui alatu on teisi isiklikult alandada ja isiklike asju edasi rääkida. Mina end halvasti ei tunne. Kuna mina inimesi nimeliselt kunagi ei halvusta kui nad seda ise küsima ei tule.
Sinust pole keegi rääkinud.
Ei tea kas peaks? Et KÕIK saaks teada mis creep sina oled

Muudki teha ma nii madalale ei lange.

Dejavuu.
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
127.0.0.1 kirjutas:
Olge head, vastake nii, et vastate teatud asjadele, kustutage pool teksti maha. Nagu väga halb on vaadata, kuidas mingi pool telo ekraani on vastust täis.

Kisub huvitavaks.

127.0.0.1 kirjutas:
25 Jaan 2019, 21:20
Sa ei ole nimeliselt kellegi kohta sitasti kuhugi midagi kirjutanud? Kas tõesti? Mulle küll meenub üks konkreetne nimi ühest kohast mille linki sa ka siin korra jagasid enne kui üks teema kustutati.. Seal oli ka muid veidrusi mida üks endast lugu pidav naine netti ei postitaks.. Siia foorumisse oled ka postitanud..
See, et sa ise teistele halvasti ütled ei ole siis alatu? Miks sina võid teistele halvasti öelda aga teised sulle ei või? Proovisin heaga aga sa ei õppinud. Nüüd siis postitasin siia avalikult aga vaevalt, et seegi sulle kohale jõuab. Sina oled ju üks tubli ja tore naine aga kõik mehed on sead. Mis sest, et sa ise nendega suheldes lollusi räägid ja teed aga mehed on ise lollid ju kui valesti aru saavad!
Ja ma ei kaitse mitte kedagi. Lihtsalt häirib see kuidas sa vaatad enda probleemidest mööda ning kritiseerid teisi kellel samad või sarnased probleemid on.. :/
Go grab your pills and eat yourself to normal as you can. Mina räägin alati idioot meestest kes ahistavad, vägistavad, vaimset vägivalda kasutavad.
Ja kui mulle kohale ei jõua siis pole see enam sinu probleem. Minu rumalus ega elu pole sinu mure.
Kedagi mõnitama hakkan siis palun väga astu tema jaoks välja aga kasuta õiged argumente.

Wao its seems you know so much about me. Reading all aga tegelikuses sa ei tea ju midagi.

Kas lõpetaks juba selle teema.

Jah kunagi pidasin blogi ja keegi ei jäänud nimetamata. Löö aga risti.
Mentally taken

Nüüd tuleb ruttu ruttu kirjutada, et tuleks järgmine lk.

Kui nüüd järjekorda panna lihad siis valiks vist sealiha kuna see on sügavalt aastaid juurdunud juba maitsemeeltesse. Samas hea veiseliha on erilisem kui sealiha, maitsepoolest. Kalast üldse rääkima ei hakka. Ahjulõhe riisiga. Luksus.
🤯Ma ei suudagi järjekorda panna.

Supi kohta nii palju, et supp mehe toiduks ei sobi. Ta võib sobida toidu kõrvale lisaks, aga kui mees peaks lõunaks vaid suppi sööma siis tal on mõne aja pärast kõht tühi kuna kalorid on juba ära kulunud kui on füüsiline töö. Supp on ludri toit xD
Aga muidu jah. Supid on head ja toitainerikkad kui nad veest ei koosne.
Ma armastan kõiki suppe. Eriti hernesuppi ja kalasuppi.
Mentally taken

Mulle aga ei meeldi piimasupp makaronidega, mida vahest ikka koolisööklas pakutakse. Makaronid ja piim ei sobi lihtsalt kokku minu jaoks. Minu jaoks supp lihtsalt lõunaks ei sobi, sest siis mul kõht juba 7. tunniks jälle tühi 😂 (peale 5. tundi saan süüa lõunat).
Inglise keele tunnis oli kunagi toiduteema ja ütlesin, et piimasupp ei maitse mulle ning seepeale õps küsis, et kas piimaga/makaronidega seoses on olnud mingi lapsepõlve trauma mul (omateada pole küll mingit traumat olnud, mõtlesin endamisi, et wtf, mis traumast see õps jahub). Pidin naerma hakkama 🤣 ning veel on halb minu jaoks piimasupp aedviljadega, ainult söön siis piimasuppi kui on riis sees.
Mu lemmiksupiks oleks vast seljanka (õige supp on see kui lusikas taldriku/kaussi püsti jääb, muu on
lihtsalt puhas lurr :lol: ).
Kalatoitudest on lemmikuks suitulatikas/lest, kuivatatud lõhe jm lõhetoidud ning oma püütud/valmistatud kalad maitsevad kõige paremini.
Mulle maitseb kõige rohkem siis lamba-, sea-, põdra, metskitse-, kopraliha. Kodukitse lihal on selline kõrvalmaitse juures, aga kui liha hästi maitsetada/valmistada, tuleb hea roog.
💚💜💚💜

kakkybabenasa kirjutas:
26 Jaan 2019, 00:04

Supi kohta nii palju, et supp mehe toiduks ei sobi.
Ilmselgelt ainult suppist ei piisa, tuleb algul süüa suppi, siis põhirooga(liha kala mis iganes) ning siis magusat (naturaalmarjadest smuutit, kooki, pannkooki) muutmoodi ma seda ei näe.(vulkaan sööb pea alati nii)

Vulkaanipurse kirjutas:
26 Jaan 2019, 10:11
kakkybabenasa kirjutas:
26 Jaan 2019, 00:04

Supi kohta nii palju, et supp mehe toiduks ei sobi.
Ilmselgelt ainult suppist ei piisa, tuleb algul süüa suppi, siis põhirooga(liha kala mis iganes) ning siis magusat (naturaalmarjadest smuutit, kooki, pannkooki) muutmoodi ma seda ei näe.(vulkaan sööb pea alati nii)
Sõin täna riisi ja kalakastet, aga kastet panin nii palju, et see oli nagu riisi-kala supp. Kas oled uhke mu üle? :lol:
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas: Sõin täna riisi ja kalakastet, aga kastet panin nii palju, et see oli nagu riisi-kala supp. Kas oled uhke mu üle? :lol:
Ei, see ei loe.

Uhke? Ei

Seiklused ootavad xD. Lähen peole.
Aga kuna ma olen jube tore tüdruk siis antakse mulle tasuta asju ^^ (okey seda juhtub harva) Viimase aja asi võtta vastu kõike mida antakse. Ega ennem teada ei saa kui ise läbi ei ela. Ma elan koguaeg läbi situatsioone, et näha ennast või teisi. Elu ise läheb nii tihtipeale. Ma ise creepisin ühte tüüpi ja nüüd saan ise creepimist tagasi.
Mis iganes ka ei juhtu ja ei ole, see on möödanik. Jah mingid asjad kükitavadki sinu sees edasi igavesti kuni keegi teeb midagi mis selle vallandab või ise teed.
Mhh. Ma tean ise ka oma probleeme. Ma olen lapsemeelne. Ma olen ebastabiilne Ja nii edasi kuidas see peaks muutma vähem tähtsamaks seda mida tegi teine inimene.

Et kui naine riietub seksuaalselt kas see annab õiguse vägistada kuna on mõistus läinud?
Kas inimene peaks lõpetama kui talle juba ei öeldakse?
Ja kui ma näen kedagi kes ütleb neile jah ja ei, siis ma loomulikult vihastan.
I have met all kind of guys and then one green beaan thinks its all about him.
Is it all about me? Yesh. :lol: jah olen enesekeskne. Empaatia võime puudub. Kõik ne3d asjad on juba ennem teada ennem kui minuga tegemist tehakse. Ja siis ma imestan ...wao miks sa oma aega siis raiskasid. Püksi loodab igaüks jõuda ju, igast meetotidega xD ja mehed on alatud, mitte otsekohesed. Mõni ehk.
Ja siis ma arvan, et viimase aja korgijookide teema pajatab palju millised mehed on. Argpüksid. Ja kellel vähegi mõistu peas siis ilmselgelt ma ei räägi meestest kellel on aru peas.
Ma ikka pidin midagi ütlema viimase sõnaga.
Ja kui keegi tuleb vastu rääkima siis minu arust see inimene on loll ja ei mõista mida ma öelda üritasin.

Üks töökaaslane andis Jim Beami pudeli mulle mille ta jõuludel sai kuna ta ise ei joo.
Seega õhtu peaks hästi minema ja järgmine päev ka. Aga kunagi ei tea mida veel kurgust alla valab.
See alkohol on nagu krõpsu/mandariini söömine mulle. Sa mõtled, et oh aitab. Nüüd on isu täis aga ei sööd edasi. Endal juba kõht nagu mount everest.

Nä2b öösel.
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
26 Jaan 2019, 18:46
Et kui naine riietub seksuaalselt kas see annab õiguse vägistada kuna on mõistus läinud?
Kas inimene peaks lõpetama kui talle juba ei öeldakse?
See kui naine on riietunult seksikalt, see ei anna õigustust vägistamisele.
Kui nt naine öeldud ei, peaks ka peale käimise lõpetama.
Kui seksuaalne vägivallatseja ütleb, et ta ei arvanud, et seksikas naine mõtleb tõsiselt, et teda rahule jäetaks. Kui küsida nt nende vägivallatsejate käest, et kas ma võin su auto varastada, ütleb ta ju ei ja siis ütled, et oi ma ei arvanud, et sa mõtlesid seda tõsiselt, et sa ei tahtnud, et ma su auto pihta panen. Sama asi see, et kui naine/mees ütleb ei, siis ei tohi peale käia ning tuleb võtta seda tõsiseltvõetava vastusena.
💚💜💚💜

Piinalik pidu. Ja ei taha naerda enam. Kuna mu arvamuse kohta öeldi Margit ...ei mäleta. Siin mõnitaksd inimesi põhikooli tasemel või alla selle....
Hahaja ja jajaajjjaaaaaaaa.
Margit räägib väljas juttu ja siis tuleb mingi juhataja ütlema kuidas ma olema peaks õuess. Naju7ii lasteaed.
Oleks mul värske suu olnud, oleksin suudelnud

Nagu ei näeks seda kuhu zattud. Surud läbi eestinsittast.
Homme küsin usu kohta .....
Mentally taken

Mingi fucking rott pidas end tähtsaks, et võiks minult laenu küsida kui pole eelmistki tagasi maksnud.
Ja nüüd ma näitan teile kuidas siis alam meessugu on.
https://www.upload.ee/image/9481246/Scr ... allery.jpg
https://www.upload.ee/image/9481247/Scr ... Chrome.jpg
Nii närvi ajavad sellised idiootsed tüübid? Owwwww. Vaata ennast. Ha ha ha. kadakas* vaata neid, mida sa vaevad üldse pead sellega mida sa tegid.

Haletsusväärne küsida uut laenu kui pole eelmist laenu maksnud ja nüüd lampi küsib kuna suhtlesime korra.
Oot mina halan meestest? kadakas* no. Swlllised värdjad nad ongi.
Mentally taken

Viimaste takso sõitjate seas ja seal lõpuks sain tantsida Bruno Mars Finesse...Mitte laul jätke võtmed väljapoole kui te lahkute...parampapaa.
Tahtsin suudelda kahte nais kolleegi aga ei õnnestunud. Tüübid mõtlesid ka osa võtta muidugi..
Sain kehv tantsupartner ollla ja ja ma ei teagi. Thaks hambad ära pesta ja siis suudelda. Tüdrukuga suudeldes pole kunagi pidanud pettuma.
Girl never kiss wrong xD
Mentally taken
Suletud

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”