Re: Päeva kõlks ja loba

Mul on alati midagi öelda. Ma tegelikult tegingi selle teema endale 😁
On töökaaslane kes tihtipeale kui mind söömas näeb, siis küsib kuhu sa selle toidu paned. Taldriku läbimõõt on 20 cm/äär 5cm. Ja selle ca.15cm või törts rohkema läbilõike peal on salat, liha ja midagi veel. Kuidas saab see palju olla?
Üksindus

Naised alati liialdavad oma kogustega, kunagi Termomeeter ütles, et tema jaoks pole suure sirka pitsa söömine mingi probleem, siis kui see veel 6.90 maksis. :(

Konks oli aga selles, et ta va tallinlane ei olnud suurt sirka pitsat näinud. :D
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
16 Jaan 2019, 02:34
Naised alati liialdavad oma kogustega, kunagi Termomeeter ütles, et tema jaoks pole suure sirka pitsa söömine mingi probleem, siis kui see veel 6.90 maksis. :(

Konks oli aga selles, et ta va tallinlane ei olnud suurt sirka pitsat näinud. :D
Arvan et sirka pitsa ei ole suurem kui Taverna suur pitsa :) tartus vist ükski pole sellest suurem.

Vivienne kirjutas:
16 Jaan 2019, 08:55
boyjoy kirjutas:

Arvan et sirka pitsa ei ole suurem kui Taverna suur pitsa :) tartus vist ükski pole sellest suurem.
La Dolce Vitas tehakse ka päris head pitsat, aga kui midagi nii fancyt ei taha, siis pizzakiosk ja Peetri pizza ka täitsa söödavad. Sirkasse ma pitsa pärast küll ei läheks, pigem võtaks sealt burksi/krõbekanaprae.

Vivienne kirjutas:
16 Jaan 2019, 08:55
boyjoy kirjutas:

Ei ole Tavernas ammu suurt võtnud, ei mäletagi võrrelda nii. :D Taverna oma oli kindlasti kallim ka.
/.../

Haha. Lugesin uudist.
“Eestlaste kolmnurgas” (64000 liiget)leidub palju heatahtlikke naljahambaid, kuid ka neid, kes 12–13aastaselt otsivad suhet, kes tarbivad otse-eetris alkoholi ja postitavad alasti inimestest pilte. Rääkimata rahaküsimisest, pääsemaks ligi kaadreile, kus väidetavalt näidatakse seksimist kunstvagiinaga.
Imbetsillide ajastu!
Kus vanemad on? :/
Üksindus

Kaust 68% täis (274 kuni 400 sõnumit salvestatud sõnumit)

Kõigest ju! lol
kakkybabenasa kirjutas: Kus vanemad on? :/
Vaatasin sinna, kolmnurka, väga imelik koht kus tunduvad olema "ajugeenjused". Video pealt tundusid MITTE noored elajad. No olgem ausad, tänapäeva "vanemad" töötavad kahel tööl, et lubada endale maja viimsis ning hall passat.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Kas tööjuures on kohane kui meesoost isik kellel on naine olemas käe õlale paneb sest ta ütles midagi ja see käis selle ütlusega kokku?
Kas see käitumine näitab kui avatud ta on inimeste suhtes, et ei käitu naistega teistmoodi kui meestega. Selles mõtes meil on suurem jagu tööl naiskollektiiv siiski.

Tegelt on minu küsimus millisel juhul peaks mehe puudutust tähele panema? Kuna mehed üldiselt ei pööra tähelepanu, ega pane oma kätt naise külge kes neile atraktiivne pole. Või noh see kõlas nüüd halvasti VIST. You know what I mean 😁
Can I consider Im attravtive to him? I dont want him I just want to be attractive to someone/him.
Mida ma tähele võiks panna mis tegelikkuses ka näitaks et mees arvab et sa atraktiivne?

Kas ma peaks tööl praktiseerima oma suhtlemist inimestega teadlikult ja selle käsile võtma kui mul on probleeme suhtlemisega? Samas ma tean, et ma selline plle. Aga mis mul sellest miks peaks töökaaslased nägema milline ma olen...või peaks neid ära kasutama siiski.
Mulle ei meeldi naiskollektiiv ja mind ilmselt ei huvita ka nendega praktiseerimine. Samas nad on lihtsalt inimesed. Tavalised inimesed...keda tahaks mõista rohkem, sest siis ei pea pead vaevama miks ta nii ütles mulle...

Ma lendan praegu iga lähima inim puudutuse pärast taevasse, god sake. Hard life of being single about year. 😁usun et oma 1-3 aastat veel vallaline.
Tinderisse tagasi vist minema aga ausalt isegi sealt ei saa seda mida vaja. Ebakindlad argpüks mehed xD
Dejavuu! Kord sada olen rääkinud seda juba, et kui meest tegudele kutsuda siis hüpatakse alt ära, löödakse põnnama.
😆Nii kole ma nüüd ka pole kui pilt.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
20 Jaan 2019, 20:48
Kas tööjuures on kohane kui meesoost isik kellel on naine olemas käe õlale paneb sest ta ütles midagi ja see käis selle ütlusega kokku?
Kas see käitumine näitab kui avatud ta on inimeste suhtes, et ei käitu naistega teistmoodi kui meestega. Selles mõtes meil on suurem jagu tööl naiskollektiiv siiski.

Tegelt on minu küsimus millisel juhul peaks mehe puudutust tähele panema? Kuna mehed üldiselt ei pööra tähelepanu, ega pane oma kätt naise külge kes neile atraktiivne pole. Või noh see kõlas nüüd halvasti VIST. You know what I mean 😁
Can I consider Im attravtive to him? I dont want him I just want to be attractive to someone/him.
Mida ma tähele võiks panna mis tegelikkuses ka näitaks et mees arvab et sa atraktiivne?

Kas ma peaks tööl praktiseerima oma suhtlemist inimestega teadlikult ja selle käsile võtma kui mul on probleeme suhtlemisega? Samas ma tean, et ma selline plle. Aga mis mul sellest miks peaks töökaaslased nägema milline ma olen...või peaks neid ära kasutama siiski.
Mulle ei meeldi naiskollektiiv ja mind ilmselt ei huvita ka nendega praktiseerimine. Samas nad on lihtsalt inimesed. Tavalised inimesed...keda tahaks mõista rohkem, sest siis ei pea pead vaevama miks ta nii ütles mulle...

Ma lendan praegu iga lähima inim puudutuse pärast taevasse, god sake. Hard life of being single about year. 😁usun et oma 1-3 aastat veel vallaline.
Tinderisse tagasi vist minema aga ausalt isegi sealt ei saa seda mida vaja. Ebakindlad argpüks mehed xD
Dejavuu! Kord sada olen rääkinud seda juba, et kui meest tegudele kutsuda siis hüpatakse alt ära, löödakse põnnama.
"Mida ma tähele võiks panna mis tegelikkuses ka näitaks et mees arvab et sa atraktiivne?"

Kui mees oma noku sinu sisse paneb, siis võib seda juba järeldada, aga mitte ka alati. :)
/.../

boyjoy kirjutas:
20 Jaan 2019, 21:56
kakkybabenasa kirjutas:

"Mida ma tähele võiks panna mis tegelikkuses ka näitaks et mees arvab et sa atraktiivne?"

Kui mees oma noku sinu sisse paneb, siis võib seda juba järeldada, aga mitte ka alati. :)
Aga ma ei küsinud seda staadiumi ju.
Lollakas oled ?
Su vastus näitab milline tüüp sa ise oled...
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
Jah, see on normaalne
kakkybabenasa kirjutas:
Tegelt on minu küsimus millisel juhul peaks mehe puudutust tähele panema?
Siis, kui ta vaba ja vallaline, te olete privaatselt ning ta vaatab sulle silma.
kakkybabenasa kirjutas:
Kas ma peaks tööl praktiseerima oma suhtlemist inimestega teadlikult ja selle käsile võtma kui mul on probleeme suhtlemisega?
Jah, suhtlusskilli peaks arendama koguaeg, selle nimi on sotsiaalneintelegentsus vist.
kakkybabenasa kirjutas:
Tinderisse tagasi vist minema
Tinder on noorte "IHA" lol
kakkybabenasa kirjutas:
Ebakindlad argpüks mehed xD
Ise otsid, ise leiad. Otsid paremini, leiad parema
kakkybabenasa kirjutas:
Too näiteid.
kakkybabenasa kirjutas:
Maitse üle ei vaielda. (vaid kakeldakse)

Proovisin objektiivselt vastata küsimustele. Mida ss BOY ei suutnud.

kakkybabenasa kirjutas:
21 Jaan 2019, 00:20
Ei too näiteid

Aga noort liha tahakski ju. Lihtsalt mitte sellist kellel higimull otsaees pjngutamisest et võimalikult NORM oleks ja tuletab meelde kõiki asju mida lugenud .
ma lugesin 2. klassis mingi mõmmi-aabitsat, wanna bang?
/.../

Tead kakky mul tekkis täna tööl täpselt sama küsimus. Mul ka üks meeskolleeg pöörab sarnaselt tähelepanu, täna küsis "kuidas läheb" ja samal ajal üritas õrnalt kätt ümber panna. Tal samuti naine olemas. Ma tõmbasin end eemale ja ei lasknud. Tal samuti naine ja laps. Mul ei ole tekkinud kordagi küsimust, kas ma võiks ta silmis atraktiivne olla, aga see küss tekkis kûll, et mis värl tal on, miks ta teeb seda? Just et kas on vajadus naisi katsuda, etnoh meeste värk, testosteroon jne. Või on ta lihtsalt avatud ja sõbralik suhtleja. Ta välismaalane ka, teine temperament. Et siis teaks lihtsalt kuidas ise käituda. Kui on lihtsalt avatuse väljendus see kerge puudutamine, siis mul oleks nagu suva. A kui tahab lihtsalt naisi puudutada puudutamise pärast, siis ma nagu teaks eemale hoida, pole huvitatud lihtsalt mingi keha olemisest.

Samas meil nt üks kahe lapsega abielumees tööl, keda on korduvalt nähtud naiskolleegidega kuskil kallistamas, nagu ta ei varja ka absull. Samuti mõtlen, et kas meil k6ik nii avatud ja vabameelsed inimesed, või ei saa kodus naiselt piisavalt tähelepanu?..

Vivienne kirjutas:
22 Jaan 2019, 17:31
Kas sul endal mees ja lapsed on ? Et nad tulevad nii kohe kallistama?

Üldiselt küsimus naistele,
Kui teile pöörab tähelepanu mees tööl/koolis/kus iganes veel, kas te räägite oma kallimale sellest? Või ala "süütud naljad, savi"

Ning kui räägite, mis reaktsiooni te ootate oma mehelt?

a) Suva, las olgu
b) Läheb "räägib" tõsiselt selle mehega
c) oma originaalne vastus

Vulkaanipurse kirjutas:
22 Jaan 2019, 18:11
Üldiselt küsimus naistele,
Kui teile pöörab tähelepanu mees tööl/koolis/kus iganes veel, kas te räägite oma kallimale sellest? Või ala "süütud naljad, savi"

Ning kui räägite, mis reaktsiooni te ootate oma mehelt?

a) Suva, las olgu
b) Läheb "räägib" tõsiselt selle mehega
c) oma originaalne vastus
"kallim" teab, et suhtlen ka peale tema vastassoost inimestega (põhjuseks see, et ma ei saa naissoost inimestega läbi, liiga palju pseudoprobleeme ja hala ning tagarääkimist, meessoost inimesed on ausad ja konkreetsed ning võtavad sind sellisena nagu oled), ongi süütud naljad ja savi, aga ma küll tahaks vastassooga suhtlusest teada kui olukord oleks vastupidine.

miks ei või suhtes olles mees suhelda teiste naistega ja vastupidi, kui on päriselt ainult sõprus? usaldus on ka siin võti. kui ma tahaksin neid teisi poisse, miks ma peaksin olema enda praegusega koos?
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Kui lihtsalt korraks pöörab tähelepanu, siis see suht suva, ei pruugi ollagi meeles, et rääkida. Kui mingi minu jaoks ebameeldiv tähelepanupööramine, siis räägin kindlalt. Kui endale see inimene ka sümpaatne on, siis kah ikka mainiks, kui mingi suurem suhtlus oli. Pole keelde selles valdkonnas ja eriti lamp oleks "tõsiselt" rääkima minna. See oleks ju ikka eelkõige minu otsus, kellega ja kuidas suhtes olles suhtlen ja kui miski ei sobi, peaks seda ikka omavahel arutama. Aga jah, pole mingit põhjust selliseks armukadetsemiseks.

Huvitav, et minu naissoost tutvusringkond küll päris selline pole nagu Seleen kirjeldas, et pseudoprobleemid, hala ja tagarääkimine. Mitte rohkem kui meestega. Samas, meil mõningane vanusevahe kah, äkki minu vanuses inimesed juba rahulikumad :D.

termomeeter kirjutas:
23 Jaan 2019, 17:04
Kui lihtsalt korraks pöörab tähelepanu, siis see suht suva, ei pruugi ollagi meeles, et rääkida. Kui mingi minu jaoks ebameeldiv tähelepanupööramine, siis räägin kindlalt. Kui endale see inimene ka sümpaatne on, siis kah ikka mainiks, kui mingi suurem suhtlus oli. Pole keelde selles valdkonnas ja eriti lamp oleks "tõsiselt" rääkima minna. See oleks ju ikka eelkõige minu otsus, kellega ja kuidas suhtes olles suhtlen ja kui miski ei sobi, peaks seda ikka omavahel arutama. Aga jah, pole mingit põhjust selliseks armukadetsemiseks.

Huvitav, et minu naissoost tutvusringkond küll päris selline pole nagu Seleen kirjeldas, et pseudoprobleemid, hala ja tagarääkimine. Mitte rohkem kui meestega. Samas, meil mõningane vanusevahe kah, äkki minu vanuses inimesed juba rahulikumad :D.
Täiesti nõus kõigega. Räägin samuti ja ei oota mingit ilget reaktsiooni, a'la armukadedust või seda, et partner "mehe juttu" mingi mõttetu puudutuse pärast rääkima läheb. Nii armukadetsemine kui see teine variant on lapsikud ega pole minu silmis küpse mehe puhul tolereeritavad. Räägin lihtsalt sest tahan oma asju kaaslasega jagada.

Naissoost inimestega samuti sama teema, et pole ka minu tutvusringkonnas selliseid intrigante. Olen tähele pannud, et inimesed, kes ütlevad, et "ma ei saa naistega läbi/ei meeldi naistega suhelda, sest nad teevad seda, seda ka seda" omavad tegelikult ise mingit probleemi enda sees. Kas siis on ise need probleemide üleskeerutajad või tunnevad teiste naiste suhtes ebakindlust, aga ei ole seda tunnet endale veel teadvustanud. Igaljuhul tasuks otsida vahelduseks viga endast, mitte teistest naistest :) naine, kes on omadega tasakaalus, saab tegelikult hästi läbi ka teiste naistega.

ma ei oska öelda kõikide naiste kohta, aga vähemalt suur osa nendest, kellega mina isiklikult olen kokku puutunud, ei võta sind suhtlusringi kui sa pole piisavalt suurte tisside/kanniga või ei sulandu sellesse halli tüdrukute massi, kus kõik on täpselt ühesugused (ala mingi perf juuksed, meik, riided samasugused, teksad on poole sääreni ja liiga kitsad/laiad, küüsi käiakse paigaldamas iga nädala tagant jne, basic white girl siis, kellesuguseid on maailmas väga palju ja eristada ei suuda neist kedagi).
olin kunagi noorena mingis tüdrukute grupis ka, minule räägiti teistest grupi liikmetest taga ja minust samamoodi teistele, mürgine keskkond oli.

vbl olen liikunud vales seltskonnas, aga mulle sobib hetkene olukord ka, kus ma väga naissoost inimestega ei sõbrusta. hetkel on hea punt koos küll.

Vivienne kirjutas:
22 Jaan 2019, 17:31
Tead kakky mul tekkis täna tööl täpselt sama küsimus. Mul ka üks meeskolleeg pöörab sarnaselt tähelepanu, täna küsis "kuidas läheb" ja samal ajal üritas õrnalt kätt ümber panna. Tal samuti naine olemas. Ma tõmbasin end eemale ja ei lasknud. Tal samuti naine ja laps. Mul ei ole tekkinud kordagi küsimust, kas ma võiks ta silmis atraktiivne olla, aga see küss tekkis kûll, et mis värl tal on, miks ta teeb seda? Just et kas on vajadus naisi katsuda, etnoh meeste värk, testosteroon jne. Või on ta lihtsalt avatud ja sõbralik suhtleja. Ta välismaalane ka, teine temperament. Et siis teaks lihtsalt kuidas ise käituda. Kui on lihtsalt avatuse väljendus see kerge puudutamine, siis mul oleks nagu suva. A kui tahab lihtsalt naisi puudutada puudutamise pärast, siis ma nagu teaks eemale hoida, pole huvitatud lihtsalt mingi keha olemisest.

Samas meil nt üks kahe lapsega abielumees tööl, keda on korduvalt nähtud naiskolleegidega kuskil kallistamas, nagu ta ei varja ka absull. Samuti mõtlen, et kas meil k6ik nii avatud ja vabameelsed inimesed, või ei saa kodus naiselt piisavalt tähelepanu?..
Teisest rahvusest. Tead vahet pole mis rahvus, aga mõned inimesed ei tea kuidas sobib tööl käituda. Meie välismaalane flirdib seal tosina neiuga. Minu silmis on ta jube lapsik ja siis mõtlen. Miks need naised/neiud üldse kaasa lähevad sellise asjaga, aga küllap nad on sama lapsemeelsed. Et nagu kui tööl pepu lakse jagatakse siis...oh god. Võiks tööle kaasa mitte võtta oma vajadusi. Ja siis meil on ka naised kes naljaga "katsuvad" ükstest.
Ei ma ei tea kuhu Ma sattunud olen.

Parem ära lase endale nii ligi tulla kui ta peaks väljaspool private space olema.

Ma olen mõelnud, et mõnel on suhtlemis/tähelepanuvajadus suurem ilma et ta siis mõtleks mis tema jutt või tegu teisele mõjub. Ta mõtleb enda vajadustele.

Mehed. Meestele meeldib tähelepanu ja nad teevad asju ilma keerulise tagamõteta.
Üks asi on mulle selgeks saanud elujooksul. Pole kindel kas ma suudan seda ka õieti väljendada.
Kui mehel on olemas naine siis ta on valinud selle naise ja ei valita vahepala oma naise asemel. Ajaraiskamine. Isegi kui mees pettab siis ta sisimas võib ikkagi tahta olla oma valitud naisega. Aga pettab kuna oma naiselt ei saa asju mida vaja.
Üksindus

Oh te teete päeva(vargaid) ja (t)ööinimesi järgi? (viide Planet foorumile, mis praeguseks juba suht kärvand staatuses OMG ONGI KÄRVAND? :O 01.02.2001 – 05.11.2017)?
Mul oli täna puhkepäev, kus ma mitte midagi ei teind :) aaei postipakil käisin järel ja sain oma USB hubi kätte.

Mis te valimistest arvate? Kotib/ei koti? Kes võidab? Kellest saab uus peaminister?

OT: UOS on nii weird mäng.

Eelmisele postitusele lisaks: Rahvus ei näita mõnesmõttes midagi, aga samas Itaallastel/hispaanlastel etc on teine temperament ja seal ongi see nagu "normaalne". Aga nemad on siia tulnd ja peaks nagu kultuuriruumiga harjuma ja aru saama et eestlane tahab rohkem isikliku ruumi kui itaallane etc.
Üleüldse peaks rohkem vastassugupoolele tähelepanu pöörama. Ma ei mõtle nagu mingit katsumist ja harrassmenti aga nagu millal te oma kallimale (kui on miskit sellist) lilli viisite?

Kallis termo ja teised moded/adminid/muudasjapulgad, ärge tehke katki seda. Sest tegelt ühte analoogset teemat on siia vaja imo kui tahta, et lapsemure elama jääks. Kui tekiks siia konkreetne rahvastik siis ma puhtalt juba selle teema peale jääks, seni kuni veel piisavalt noor olen, et nooreks kvalifitseerun
Viimati muutis EXJU, 23 Jaan 2019, 22:45, muudetud 1 kord kokku.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Aus olla siis see on ainuke foorum kus hetkel käin. Ilma arvutita ei käi hea meelega üheski foorumis.

Valimised? We are fu*kt?
Ma midagi head küll ei näe. Head näen siis kui rohkem naispoliitikuid tuleb. Kuna naised hoolivad inimestest rohkem emainstinkti pärast. Et ega kahju on vaadata kui riigikogu on rumalaid mehi täis ja siis need paar naist üritavad oma s0na öelda. Ma ole näinud saadet Foorumit ja täielik lasteaed on seal vahepeal.
Üksindus

Ma korra mõtlesin ka et Kaja Kallas peaministriks, aga tegelikult ma siiski avastasin, et ma ei ole selle poolt, sest siis juhiks riiki Siim Kallas, ja selle poolt ma ei ole.
Aga jaa, naised poliitikas ei ole halb, (kui Maire Aunaste ja vanad kesikud (tuus, vene olga aaei jaana või mistaon ja lenks) välja arvata ja võibolla veel mõni)
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.

selles suhtes on poogen, kes kuhu pukki saab, sest eesti on ptsis nagunii. keegi ei oska kellestki paremini tegeleda asjadega, ollakse aint hea palga peal väljas. vahepeal loen uudiseid-asju ja imestan, et mis krdi kohaga nad mõtlevad.

Omal ajal sai ka mitukend aastat mIRCis oldud. Arvuti sain alles 2004.
http://www.tlu.ee/~ardo/delfikad/noortekas.html
1.ja 2. <mina
Ma arvan, et midagi suurt muutunud pole ":D ausalt ka v�rdjad mehed"
Armastusesaalis olen ka oma jalg, et kui mind ei tea siis pole elu näinudki.

Been there. Done that.
Kahju, et jutukate ja messengeride aeg läbi sai.
Mulle väga meeldis panna staatuseks kuidas ma end tunnen. Nüüd messengeris keegi ei tea kas ta ikka peaks tulema ikka rääkima seda juttu mida ta tahab.
Kui mul oleks arvuti siis ma käiks aeg ajalt armastusesaalis end lõbustamas.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 00:06
Omal ajal sai ka mitukend aastat mIRCis oldud. Arvuti sain alles 2004.
http://www.tlu.ee/~ardo/delfikad/noortekas.html
1.ja 2. <mina
Ma arvan, et midagi suurt muutunud pole ":D ausalt ka v�rdjad mehed"
Armastusesaalis olen ka oma jalg, et kui mind ei tea siis pole elu näinudki.
Nojaa... armastusesaali kõrval oli lapsemure jutukas ikka kökimöki :D ja Jeppii... ohhh... olid ajad... armastusesaali väga ei jõudnud, ei pakkund huvi, aga jaa... irci ajad...
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Suletud

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”