Re: Vastake

Sa pole ainus, ka mul pole enam seda nn jõulutunnet ja seda rõõmu uue aastaga seoses- jätab lihtsalt külmaks, teistele tuleb teha nägu, et on jõulutunne ja oled rõõmus.
Võibolla oled masenduses. Kas sa veedad jõule koos perega koos, kas võtad uut aastat koos nendega vastu? Tunnet kokkuhoidmistunnet? Võibolla tunned kurbust, sest aastat mööduvad, aeg libiseb käest, ei suuda ajaga sammu pidada. On sul midagi, mis vaevab sind, on midagi, mis ei lase rahus olla?
Vahest tundub kõik lihtsalt nii mõttetu ja mittevajalik, aga siis jälle on mingi mõte olemas. Mõne aja pärast peaks see masendus üle minema. Seda, et millal sa jälle tunned jõuludest ja uuest aastast rõõmu on raske öelda. Seda ütleb ainult aeg. Vahest võtab aega mõni kuu, vahest aastaid, et saada üle kurbustundest. Hea toetav sõber/tuttav/sugulane v pereliige võib aidata kiiremini masendusest üle saada, aga alati ka see ei aita. Kõigepealt tahtma ise muutuda, kõige paremini saab sind ainult aidata sina ISE, aga vahest vaja ka kellegi kõrvalist abi- vahest on vaja ka nt psühholoogi abi.
💚💜💚💜

Lugesin esimese posti ja pool mary posti.

Depresiivsed elukad olete. Te lihtsalt ei oska luua meeleolu.

Kui ise ei loo, ei loo keegi.

Pfff.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Põhjuseid võib olla palju
1. Oled lihtsalt vanemaks saanud. Väiksena on jõulutunne alati suurem ja vanemana hakkabki see pidev kordus lõpuks ära tüütama. 1 uus aasta pole ka enam nii suur osa su elust kui siis kui sul endal neid aastaid veel vähe oli.
2. Jõuludest on kadunud nö "ehtsus". Tänapäeval on jõulud väga kommertsialiseeritud.
3. Jõuludeti pole enam nii palju lund kui varem või pole üldse.

Elu on lühike kirjutas:
29 Dets 2018, 00:05
Mul pole ka jõulutunnet ma ise kardan et see võib olla kadedusest kuulmast kuidas kõik saavad jõuludeks vingeid lelusi ja mina pisikesi lahedaid kuid vaadates sõprade kingitusi tuleb masekas
jõule ei peeta ju kinkide pärast?
tundud väga materiaalsete maailmavaadetega inimene olevat.
sad, lonely and bad at math
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”