Päevad

Tere
Mul on selline lugu et veidi peale sünnipäeva (31.mai) olid mul päevad (pole kindel kas olid need aga mingit punast asja eritus tupest küll) ning nüüd olid ka ja rohkem pole olnud on see normaalne?? mõlemal korral oli suur kõhuvalu ja kohati ka väike palavik. Ise olen 13

Ja palun vastake mõnele küsimusele ka
1)Kui vanalt hakkasid teil päevad?
2)Kas olite hirmunud päevadest?
3) Kuidas oma emale ütlesite et teil päevad
4)Kumba kasutate tampoone/sisemeid
5)Kumba oleks mõistlikum kasutada kui päevad hakkavad?
Ja kui kellelgi on ütlemist ss hoidke endale☺️☺️
Loodan et saan vaid positiivseid vastuseid

Re: Päevad

Nolk kirjutas:
19 Dets 2018, 17:18
Lõpetage juba see päevade jutt. Mingi pooled postitused juba sellest. Kas tõesti on nii raske otsida googlest või vaadata ehk keegi on varem seda küsinud?
aga mida sa õiendad las ta tesb postituse ja kysib abi kui tajab selleks see foorum ongi kui ta netist otsiks siis poleks seda foorumit vajagi aga mis see sina asu in nolk las kirjab kui tahab eksole

Re: Päevad

hennupoisu kirjutas:
20 Dets 2018, 19:26
Nolk kirjutas:
19 Dets 2018, 17:18
Lõpetage juba see päevade jutt. Mingi pooled postitused juba sellest. Kas tõesti on nii raske otsida googlest või vaadata ehk keegi on varem seda küsinud?
aga mida sa õiendad las ta tesb postituse ja kysib abi kui tajab selleks see foorum ongi kui ta netist otsiks siis poleks seda foorumit vajagi aga mis see sina asu in nolk las kirjab kui tahab eksole
netist otsides saab vastuseid olukordadele, mis on samad. kui on ala mingi probleem sõpsiga vms, ega naljalt netist konkreetse olukorra kohta abi ei leia. foorumil ei ole siis ka mõtet, kui kõik teemad on ühesuguse küsimusega, millele saab paari sekundiga netist vastuse.
lapsed nii pöördes oma päevadest, et vaja ikka mitu postitust teha ja eriline olla :D
sad, lonely and bad at math
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”