Mure iseendaga ja poisist kes mull ikka veel meeldib

Terekest kõik see pere, mul on vääga suur mure:( btw olen 15a tüdruk
Mure on see, et ma kardan jääda üksikuks, kuna olen introvert ja meeldib pigem olla üksi või kahekesi/kolmekesi. Kardan, et vb ma ei leiagi kedagi sest naq tänapäeval kõik poisid aint vaatavad tüdrukuid kellel mingi C korv ja Kardashiani ass taga, iseloom ju ei paku nii huvi :). Minu point ongi see, et ma TAHAN olla inimene kes käib ka ming suurte kampadega kuskil aga ma ei saa sest mul tekib suur anxiety suure rahvamassi sees. Vahest tahan lihtsalt olla keegi teine, olla keegi kellest ma tihti unistan:((. Teine mure on see, et mulle IKKA VEEEEL meeldib üks poiss kellega meil oli aasta tagasi tõsine teema, igakord kui ma talle mõtlen, siis kõik tunded tulevad tagasi. Ma ei suuda teda unustada, tihti küsin oma aju käest nagu wtf otsi uus poiss kelle peale mõelda, mitte selle peale kes pm mingi aasta aega meeldib JUBAAAAAA. ughhh viimasel ajal tundub, et mul pole lih mitte kellegagi rääkida, sest mind huvitavad täiesti teised asjad ja pm polegi ühtegi sellist inimest kellega ma saaks rääkida nendest asjadest mis mulle pakuvad huvi kui ka talle. Minu huvideks on filosoofia, niisama imelik jutt, (OLLA MINA ISE), vandenõuteooriad, maailm, tänapäev ja oeh neid on veel palju. anoja kassidest võime ka rääkida hahah.

Mdea loodan, et keegi viitsib lugeda seda ja aidata:((
Aitäh!

Re: Mure iseendaga ja poisist kes mull ikka veel meeldib

Tere!

Miskipärast tundub, et oled endale maailmast suhteliselt jäiga pildi loonud. Introvertsus ei välista ju teistega tutvumist, ega siis ainult suurüritustel tutvuta. Teiseks, mis pläralära see on, et vaadatakse ainult C-korvi jne jne? Sa ise vaatad poisse ainult välimuse järgi? Kui sina seda ei tee, siis vaevalt ka KÕIK poisid teevad. Eks igasuguseid on, aga igaühega ei pea ju tutvuma.

Selle poisi kohta, kes ikka veel meeldib - üldsoovitus on, et lõpeta igasugune kontakt ja piltide vahtimine (ja kindlasti ka suhtlemine, kui seda veel teed). Paljudel see toimib, aitab kiiremini valust üle saada.

Eks nende inimeste leidmine, kellega huvid täielikult klapivad, ongi keeruline. Sest infot on maailmas ju palju, huvisid seega samamoodi. Su huvid "maailm" ja "tänapäev" tunduvad siiski väga laiad ja kindlasti leidub inimesi, kes ka samast huvituvad :D.. St ma vist ei teagi kedagi, kes ei huvituks, st nii üldisel teemal väga piiratud oleks. Eks igasuguseid on, aga ei maksa ennast ümbritsevaid inimesi halvustada ja maha kanda, et mitte keegi nüüd maailmast ei huvitu. Tundub võimatu, et sellise tutvusringkonna otsa oled sattunud, pigem eeldad halvemat. Eks võid ju lisaks liituda näiteks FB gruppidega vastavalt oma huvidele, seal erinevates teemades sõna võtta, ehk ka uusi tutvusi niimoodi leida jne.

Edu!
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”