Hääl + rääkimine.... Help!;(

Tere! Olen 16. a tavaline Eesti noormees, probleem nimelt häälega...: kui ma istun näiteks toolil, või kusagil mujal, ja keeran pea vasakule, kui keegi asub vasakul või paremal, siis on pea võimatu rääkida, väga raske on nagu rääkida, paremale on lihtsam, kuid ikkagi kuhugi poole vaadata ja rääkida raske, aint otse saan hästi rääkida... milles probleem võib olla, miks see nii on? Oskab keegi aidata/nõu anda? Ahjaa, kui ma istun ja keegi seisab ja pean üles vaatama, on ka samamoodi väga raske rääkida, hääl läheb väga imelikuks... kui pingutada siis saan hakkama nii üles vaatamisel kui vasakule/paremale vaatamisega, aga sellega on ka nii, et pean ennast näiteks paremasse asendisse panema siis, et oleks normaalne rääkida, mõnikord kuklast kinni hoidma vms, väga raske igatahes... Otse vaatamisel ja rääkida pole probleem, easy värk nagu tavaline inimene räägiks, aga igatahes on suur probleem jah häälega just üles/paremale ja vasakule vaatamisega ja rääkida, koolis vaja ntx vaskule vaadata või paremale ja kellegile midagi öelda, ntx pinginaabrile; raske rääkida nii.... oleks väga tänulik, kui keegi ütleks, milles asi või on kellegil veel see probleem ja ma pole ainus, või on see normaalne lihtsalt rääkida nii nagu ma saan ja ongi kõik... ja muretsemiseks pole põhjust...?? või kuhugi arsti juurde pöörduma seoses häälega.... See küsimus on mind painanud juba päris kaua, ei saa edasi suhelda nii, kui ei tea milles häda, et aint otse saan rääkida normaalselt ja mujale tekitab raskusi.... saan hakkama kuid raske.... Loodetavasti on mu jutt arusaadav, millest ma rääkisin... Tänud ette!! :)
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”