Re: Elul pole mõtet

Kas saaksid palun üksikasjalikumalt kirjutada? Näiteks millised on sul suhted vanematega, kas nad joovad vms ning mis tööl käivad? Kuidas sul koolis õppimine on ning kas toit koolis on tasuline? Kui saaksin kasvõi neid asju üksikasjalikumalt teada saada vb saaksin sulle soovitusi anda vms. Btw ma olen ka 13.

Sa oled alles 13.... Vaesus ja nälg, ma tean ,et toetatakse peresid kes on vaesed toiduga, on olemas toidupank (ei oska täpselt öelda kuidas ta toimib) koolis läheb halvasti? Sa pead vaatama endasse, asi tavaliselt peitub kas sinus või sinu ümbritsevas keskkonnas. Vaesus? Sul on juba internet/arvuti/nuttitelefon, mis vaesusest me räägime siin? Et sa ei saa endale iphon x lubada ja pead kauem 5sga olema? On vaja konkreetikat, muidu ei saa objektiivset nõud anda. Su jutt on liiga üldine.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Tiina.R kirjutas:
16 Mai 2018, 15:28
Ma lihtsalt panen oma tunded kõik siia: Koolis läheb halvasti, vaesus, söömis häired, masendus. Ma lihtsalt ei tea kuidas eluga edasi minna, btw ma olen 13 ja kaalun 35kg see pole normaalne eks? Olen mõelnud lihtsalt kõik ära lõpetada aga selleks pole mul julgust.
Kui pikk sa oled?

Nt ma olin 13 aastasena 170+cm ja 45kg
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”