Re: otsin suhet/sopra

1) 13
2) hetero
3) Tallinn
4) tüdruk
5) otsin arvatavasti suhet poisiga, kes on: 13-15, minust pikem, naljakas lõbus, sportlik, mitte hullult peenike aga mitte ka tüse.
6) ma olen 165,5cm(vähemalt kuu aega tagasi), vahepeal on mul selline tuju kus ma ütlen igasugu naljakalt totraid asju, või siis sellised päevad on ka kus ma ütlen seda mida mõtlen, sportlik(võrkpall), mul on lihaseid aga need ei ole sellised nagu Ott Kiivikal #needonlihtsalt jubedad, no ul on sellised kerged lihased, ja ma oen kõhnema poolne inimene.

Kui tunned huvi kirjuta!!! #ärakarda,sestmahammustanainultsööki
,,Head nõuanded
annan alati teistele
edasi.
Mida nendega muud
ikka teha.
Endal pole neist
kunagi,mingit kasu."
-Oscar Wilde-

Re: otsin suhet/sopra

1) Saamas 16
2) Bi
3) Elan phmt Talllinnas ja Paides
4) Mees
5) Sellist hoolivat, kaasatundvat, armast, kes saaks ka muidugi endaga ka hakkama, kuid võiks toetav ja sõbralik, kindlasti ka seltskondlik ja truu.
6) Mina endast nii vaga ei arva midagi, kuid sõbrad räägivad, et olen abivalmis,sõbralik,lahke, tore, südamlik,toetav,hooliv, armastav ja truu :)

palun aidake

Olen 14 aastane tüdruk, kuid mul pole veel päevi. Tana hommikul avastasin oma aluspükstest pruunika pleki, eeldasin et see on ärakuivanud veri ja uskusin, et see on mu esimene menstruatsioon. Päevajooksul kogunes seda aga juurde ja see näeb valja selline pruunikas, õrna kollaka varjundiga, mitte nagu ärakuivanud veri. See on ka paksem, umbes nagu tupevoolus aga pruuni värvi. Millega on tegu ja mida ette võtta??

Re: palun aidake

huviline123456789 kirjutas:
14 Mai 2018, 21:53
Olen 14 aastane tüdruk, kuid mul pole veel päevi. Tana hommikul avastasin oma aluspükstest pruunika pleki, eeldasin et see on ärakuivanud veri ja uskusin, et see on mu esimene menstruatsioon. Päevajooksul kogunes seda aga juurde ja see näeb valja selline pruunikas, õrna kollaka varjundiga, mitte nagu ärakuivanud veri. See on ka paksem, umbes nagu tupevoolus aga pruuni värvi. Millega on tegu ja mida ette võtta??
kui sa ei oska teemat teha siis pane vähemalt sobiva alateema alla smh
päevad jah, neid teemasid on siin sadu miljoneid
kõik on sodi
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”