Five fun facts MÄNG

Otsustasin et võiksime mängida mängu nimega Five fun facts(Fff). Mängu eesmärk on kirjutada 5 võimalikult naljakat fakti endast. Näiteks 5 fakti minust:
1. Ma kartsin avalikke WCsid
2. Ma kaevasin kooki
3. Ma kastsin enda väikest venda veega kastekannust nagu lille et ta suuremaks kasvaks ja et ma temaga mängida saaks
4.Meil on maal koer nimega karu ja ükskord kui me metsa seenele läksime ma hakkasin sealt meie koera otsima kuna lasteaiaõpetaja rääkis et karud elavad metsas
5.Kui mu tädi oma poiss sõpra meile tutvustas(olin 6) siis ma küsisin talt kust sa tema veel leidsid?

Re: Five fun facts MÄNG

1. Ma peaks praegu kooli jaoks juttu kirjutama aga selle asemel procrastineidin siin
2. Ma just jõin pool liitrit rohelist teed
3. Mu suurimad hirmud on kõrged kohad ja tulnukad
4. Kui ma väike olin siis arvasin, et kui sa piisavalt kõrge mäe otsa lähed, saad pilvede peale hüppata ja nende peal tukkuda
5. Mulle ei maitse šokolaad
Bitterness is a paralytic. Love is a much more vicious motivator.
- Sherlock Holmes

1. Kui ma oleksin loom siis ma oleksin inimene sest inimene on ka üks loom. Kui ma olen näiteks kassidega, siis ma tunnen, et olen inimene, mitte kass ja kui ma olen näiteks lammastega, siis ma tunnen ka, et ma olen ikka inimene mitte lammas. . . . kadakas* vihkan neid inimeseõpetuse küsimusi. Nagu lihtsalt laske elada no
2. Mul on vahel naabrite kass salaja toas. St ma mitte kunagi enam ei võta teda enam rohkem tuppa, kuna juhtus üks piinlik asi seoses sellega :oops: ja see asi juhtus täna.
3. Kui ma olin mingi 160 cm pikk ss ma arvasin, et ma olen tohutult pikk ja väga väga lootsin et ma enam üldsegi ei kasvaks.
4. Ma sõin täna palju šokolaadi, kuna kuskilt kuulsin, et see peaks aitama köha vastu, aga ei aidanud ikka vist eriti :D
4. Mul on põhikool lõpetatud (kuigi see pole naljakas fakt)
5. Ma võin inimestele tunduda introverdina, kuigi ma arvan et ma pole, kuna mul on tegelt raske üksik olla, aga ma lihtsalt ei suuda suhelda paljudega, kuna no nagu üldse ei klapi nendega, nii erinevad inimesed lihtsalt (see pole ka naljakas fakt)
5. Tegelt on siin 7 fakti, kes veel ei märganud :D , aga no 7 ilus arv.

TGLT ei pea ükski neist naljakas fakt olema, need lihtsalt ühed faktid :D

:)

1. mul on väga igav elu. Väga.
2. mu ema oli vihasem, et mul läks tema juurde minemiseks liiga kaua aega kui et ma oma telefoni ära uputada suutsin. Prioriteedid i guess? :D
3. ma lähen homme Rootsi kruiisile samal ajal kui mul on siin sittakanti igast koolitööd ära teha. ups.
4. peaksin juba magama, sest homme vaja vara ärgata ja igast asju ära teha. Well.
5. mul pole sõpru. Isegi internetis mitte. Ainult mingid suht suvad vennad, kellega vahel natuke rohkem räägime. i still care about them tho. why am i like that? :(
6. mulle ei meeldi mu uus telefon. Vabandust, emme. Sa ei pidanud mulle seda ostma.

sckris kirjutas:
06 Veebr 2018, 03:31
2. mu ema oli vihasem, et mul läks tema juurde minemiseks liiga kaua aega kui et ma oma telefoni ära uputada suutsin. Prioriteedid i guess? :D
prioriteedid jah, ma arvan et su emale on tahtsam see kas sa jouad ilusti kuskile kohale kui mingi kuradi telefon
muretseb su parast
peaksid tanulik olema just et ta mingist faking telefonist rohkem ei hooli kui sinust
kõik on sodi

latseke300 kirjutas:
06 Veebr 2018, 22:25
1.Ma valetan ennast nii jaburatest olu kordatest välja isegi siis kui pole vaja...
2.Igale küsimusele kus peab vastama ei v ja mõtlen pika põhjenduse lõppu ja seletan selle ka veel lahti
3.Ma räägin liiga palju
5.mulle meeldib VENE KEEL.

tglt pole ükski neist naljakas...aga no jah kirjutasin ikka :D
Naljakas fakt on see et sa jätsid nr 4. vahele😂

Seleen kirjutas:
06 Veebr 2018, 14:50
sckris kirjutas:
06 Veebr 2018, 03:31
prioriteedid jah, ma arvan et su emale on tahtsam see kas sa jouad ilusti kuskile kohale kui mingi kuradi telefon
muretseb su parast
peaksid tanulik olema just et ta mingist faking telefonist rohkem ei hooli kui sinust
Eiei, asi ei olnud selles. Me pidime kuskile minema ja mul läks poolteist tundi, et ennast valmis panna ning koju minna, kui oleks pidanud minema kõige rohkem pool tundi. Koju jõudsin, siis sain möliseda, et mul nii kaua aega läks ja et me jääme nüüd hiljaks. Lihtsalt eelmisel päeval olin telefoni ära lõhkunud ja ta isegi ei maininud seda, mitte kordagi. Arvasin lihtsalt, et see oli huvitav :D Ei ole öelnud, et pole tänulik, muidugi olen.

1.Kui olin väike arvasin ,et pilved on tehdud Vahukommist.
2.Kui olin väike Ja vaatasin televiisorit ...
Ja nägid seal sees inimesi seisin Pidevalt Teleka ees haamriga ja ütlesin ma päästan teid seslt välja.
3.Kui olin väiksem kartsin potil istuda... Õigemini Kartsin ,et Keegi tõmbab mu vetsupotti :lol:
4.Mulle ei maitse piparkoogid. aga neid teha meeldib :D :lol:
5.Mulle ei maitsemagusad tordid ega kringlid. :D

1.Mulle meeldib pidevalt inimesi stalkida
2.Ma loen täiesti tavalisi sõnu VÄGA vasakult
3.Ma olen 12-aastane, aga käitun nagu 6
4.Mind täiega häirib kui keegi ei kasuta komasid, kui peaks ja/või teeb kirjavigu kuigi ma ei kasuta komasid ja teen kirjavihu
5.Ma segan pidevalt igale poole nt filmidele, jutule jne vahele aga lähen väga närvi kui keegi teine seda teeb
6.Ma lähen väha kiirelt närvi
7.Ma kirjutasin rohkem fakte kui vaja

1. Vahepeal kui ma sellili magan siis võib juhtuda, et ärkan oma norskamise peale ülesse.
2. Kunagi sõin niimodi toitu, et enne igat uut ampsu lisasin soola. Suht jube. Enam nii ei söö.
3. Vahepeal ma jahin poisikesi ja ennem ei jätta kui käes. Naera või nuta.
4. Veega vannis pole probleem magama jääda.
5. Mulle meeldib maadelda vastasooga for fun.

😊
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”