Trenn, Sõbrad, Ema

Tere!

Mina olen 12 aastat vana varsti saan 13 ja mul on väike probleem seoses sõbraga ja trenniga ning sellega seoses emaga. Ühesõnaga mul on üksainus sõber viimis kes on minu parim sõber ja ka mu ainuke sõber. Me käime koos trennis ja treener läheb iga kord minu või minu sõbra peale närvi kui me midagi valesti teeme ja mu ema teadis sellest kuna iga kord kui ma koju läksin küsis ta "Kuidas läks?" Ja mina vastan "Treener läks närvi". Lõpuks otsustas mu ema treenerile kirjutada, et miks nii on ja ma teadsin, et sellest tuleb suur pahandus kuna treener muidugi räägib et me ei kuula sõna ja ei tee nii nagu peab, kuigi ma saan sellest natuke aru aga samas on see ainuke aeg millal ma saan oma sõbraga koos olla, nalja teha ja rääkida. Mu ema ütleb et trennis sa teed trenni mitte ei tee nalja. Ma käin kahes gruppis ühel päeval ma gruppis oma sõbraga teisel päeval teises gruppis on mul igav ja lõbus ei ole mul olnud. Niisis kui ma saan olla oma sõbraga koos üks kord nädalas siis ei tohi me nalja teha ega räkida ja ma ei "enjoy it". Mida teha?
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”