Imelikud varbad

tere! ma nüüd ei teagi kas see on õige koht kuhu pöörduda, aga teeme proovi. mul on eluaegolnud imelikud varbad. need on nagu natuke lühemad kui teistel ja need on kronksus mitte sirged. ma ei oskagi neid paremini kirjendada...mida teha? mul on piinlik olla selliste varvastega. ei julge kusagil sokke jalast võtta ega midagi. mu emal on ka samasugused varbad niiet sealt ma need pärisingi, aga kas keegi teab mida ette võtta, et need oleks normaalsed ja sellised nagu teistel. ma teeks ükskoik mida, et saada normaalseid varbaid..ma ei tea kas peaks minema kuhugile ilulõikusele või ma ei teagi enam mida teha.... loodan, et siin on keegi kes mind aitaks ja ehk on kellelgi veel sellised imelikud varbad? tõesti loodan, et ma pole ainus.

Re: Imelikud varbad

Tere!
Ei sai ole ainus.Ise olen esiteks lühikest kasvu kuid mu varbad on nagu sõrmed.No nagu sellised pikad.Ja usu mind ega see ilusam pole. Võiksime koos opile minna, nii et mul tehakse varbad lühemaks ja sul pikemaks haha nali naljaks ega siis ei pruugi parem tulemus olla ja kui isegi on siis taastumine vms koik votaks juba kaua aega.Seega ole rahul sellega mis on, sest elus on palju hullemaid asju, mille pärast muretseda. :))

Re: Imelikud varbad

Jah, sa pole ainus. Me kõik oleme mingil määrad erinevad. Ma olin üle 10 aasta ratastoolis (hetkel karkudel) ja ma ka ei suutnud alguses seda aktsepteerida, aga samas ei takista see mul olla õnnelik ja elada täisväärtuslikku elu. Mees nimega Nick Vujicic sündis ilma käte ja jalgadeta, kuid see ei takista (pigem annab talle eelise) teda inspireerimast miljoneid inimesi, olla igas mõttes edukas ja elada koos naise ning lastega.

Meil kõigil on mingi "viga" (aga kes ütleb, et see on viga?) - mõnel paistab see välja, mõnel mitte. Aga meie otsustame, kuidas see meid mõjutab. Muidugi sa võid valida kergema (kuid rahaliselt kulukama) tee ning opereerida endale uued varbad, kuid mida sa tegelikult sellest võidad? Sa muudad midagi enda välimuses, kuid miski ei muutu sinu sisemuses. See ei võta ära sinult ebakindlust - alati jätkub neid asju, mis peaks parem või ilusam olema. Sa ei saa välist muutes kunagi enda ebakindlust lõplikult varjata. Ja see ei võimalda sul ka teistele midagi inspireerivat öelda. Kui kohtad inimest, kellel on sarnane probleem, mis sa oskad öelda? "Mine operatsioonile?" Aga kui tal on midagi, mida ta ei saa muuta? Siis sa ei saaks seda inimest kuidagi aidata.

Aga mis oleks siis, kui sa valiksid teistsuguse tee ja õpiksid oma "veaga" elama, seda austama? Milline inimene oleks sa siis, kui sa saaksid olla enesekindel vaatamata sellele, milline sa välja näed või mida keegi sinust arvab? Kuidas see kogu sinu elu muudaks? Ja kui palju see suurendaks sinu võimalusi teisi inimesi aidata, neid julgustada ja inspireerida? Vot see on priceless... mida ei saa osta mitte mingi rahasummaga.

Ma tean, kui väga sa tahaksid olla meeldiva kehaehitusega. Ma olen seda samuti soovinud ja siiamaani soovin. Me kõik tahame olla ilusamad ja seksikamad. Ja selles ei ole midagi halba. Kui meil on võimalus ennast muuta, siis me võime seda teha. Aktsepteerida seda, mida me ei saa muuta, ning muuta seda, mida saame muuta. Aga väga tähtis on põhjus, miks me seda teeme - kas enda pärast või teiste arvamuse pärast, kas tervise või väljanägemise pärast jne. Tõeline jõud peitub meie sees! Seega kui leiad mõistliku lahenduse, siis võid seda kasutada, kuid pea meeles, et enesearmastus ja tõeline enesekindlus on miljoneid kordi väärtuslikum kui see üks fix. Ja mulle meeldib mõelda ka nii: kõigepealt omanda selle olukorra õppetund, võta sellest maksimum, ning alles seejärel muuda seda :)

Jõudu!
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”