Re: Kuhu kadusid Läänest (sh Eestist) sellised mehed?

Vaatasin esimest videot. Kas tõesti huvitavad sind ainult mingid agressiivsed maniakid? :D Käi rohkem jõusaalide/poksiklubide ees nillimas, vb jääb külge mõni, suht tore on ju pool päeva teiste meestega rauda tõsta või siis üksteist kolkida. : )

Vaata, elu on selline, paratamatult tuleb teha enamasti valik, kas valida treenitud vaimne pool või treenitud füüsiline pool, mõlemat korraga enamasti ei saa.

pingwiin kirjutas:
21 Okt 2017, 01:32
Vaata, elu on selline, paratamatult tuleb teha enamasti valik, kas valida treenitud vaimne pool või treenitud füüsiline pool, mõlemat korraga enamasti ei saa.
Oled selles kindel? Enamikes rahvusvahelistes kulturismi/võitluskunstide foorumites on suurem osa kasutajaid kõrgema haridusega. Btw selline suhtumine on põhjus, miks Eesti (ja kogu ülejäänud Euroope) hävib. Ma naeran oma püksid märjaks pärast seda, kui "Eesti" sõdurid" on oma laskemoona tühjendanud teatud objetkide pihta... Üllatus! (lojaalsusküsitlused ei peegleda tegelikkust ;) )

https://www.youtube.com/watch?v=h4YfPbvL9Gk

Muidugi Lääne-Euroopa ei säili! Head aega!

Allakirjutanud eesti-Venelane!

Edit: btw sellise füüsise ja võitlusoskuse saavutab keskmine mees 3-5 tundi nädalas treenimisega 1-3 aasta jooksul. Väites vastupidist tunnistad enda feminiinsust.

Ma ei saa mitte sittagi aru mida sa taotled, võta mõni uuring, mis näitaks tervist per kapita siis Poola vs Eesti vms, kindlasti WHOst või kuskilt leiad.
Teiseks, tee endale sotsioloogia põhitõed selgeks, kas pätid on pigem väiksema või suurema kehaga, haritumad või mitteharitumad? Leiad vb ise ka seose üles. :)

http://www.cbc.ca/news/world/medals-per ... -1.1201053 Ups, Poola päris kaugel per capita?
http://www.businessinsider.com/the-most ... ies-2014-2 Ups, Poolat ei olegi?

Kui Sa tuled rääkima kulturismist ja mingit intelligentsist, siis see ajab mind naerma for sure. Ott Kiivikas oli täna mingis kokasaates, hea huumor muidugi. :D Ma ei taha olla mingi subjektiivne arvaja, lähtume siiski statistikast, mitte youtube´i videotest. :)

Ärme siiski unusta ka seda, et võim meie tänapäevases kapitalistlikus ühiskonnas tähendab ikkagi raha. Füüsiline vorm oli näitaja viimati pre-industriaalsetes ühiskondades, kus tööviljakus ja rahva füüsis olid korrelatsioonis. Tänapäeval on füüsiline vorm pigem selline modelliteema rohkem, mõni üksik teeb ka MMA puuris meelelahutust rahvale, muud midagi.

"btw sellise füüsise ja võitlusoskuse saavutab keskmine mees 3-5 tundi nädalas treenimisega 1-3 aasta jooksul. Väites vastupidist tunnistad enda feminiinsust."

Füüsiline vorm on mingil määral muidugi oluline, puhtalt tervislike näitajate pärast. Ma naeran pigem sinu võitlusjanu ja selle juutuubi video üle. :D Mis kuradi pärast peaksid sinu nö intelligentsed inimesed kaklema hakkama lampi, või miks neil seda oskust niiväga vaja peaks olema? Kui sa hakkad füüsilisi konflikte kunagi analüüsima ja võtad appi ka mõningad kaasused Eesti kohtusüsteemist, siis saad aru, et mingil tänavakakluse õppimisel suurt mõtet ei ole. Pealegi saab relvaloa ja relva keskmise palgaga ilusti kätte, et kas selline variant kordades efektiivsem ei oleks?

Abraham tegi kunagi ühe kuldse loo sellistest gängsteritest, loodan, et leiad oma gängstad. :D https://www.youtube.com/watch?v=Ben0l0I8IcQ

Kui sa tahad, et ma seletaks sulle seda teksti veits lahti, et miks sellest võitlusoskusest reaalses elus väga kasu ei ole (kui just maailmatasemel ei ole), siis ma võin seda kuskil priva chatis teha, siis saad kohe otse küsimusi ka küsida.

Sina lingid mulle statistikat atleetlike saavutuste kohta ja samas räägid teaduslikust meetodist, see näitab, et sul pole õrna aimugi sellistest faktoritest nagu immigratsioon, riiklikud dopinguprogrammid (lmao kui sa usud, et isegi 10% tippkonkurentsis võistlevatest sportlastest on "puhtad - muidugi keskmisel kettaheitjal on rohkem kaalu kui keskmisel temaga sarnasel kaalukatekoorias võistleval kulturistil, kes samal ajal kettaheitjast vähemalt 15 cm lühem on ja rasvaprotsendilt vähemalt 5 % madalamal on - mine räägi mõne spordiarstiga eraviisiliselt) jne. Mis omakorda näitab, et sul pole õrna aimugi teaduslikust meetodist ning vajadusest mingi teema uurimiseks sellega kursis olla. lmao

Ja "sotsioloogina" peaksid sa teadma, et Eestit ja Poolat ei saa medalite poolest võrrelda. Ning et kehakasvu ja kuritegevust ei saa seostada.

Jah, kriminaalidel on küll kõrgem testosteroonitase kui normaalpopulatsioonil, aga:
It is of interest, however, that the administration of high doses of testosterone in normal men had no effect on the self reported aggression scores of the subjects.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3693622/

Muidugi peale "self reported" teisi uuringuid pole, aga seega peame sellega leppima...

Samas, see on fakt, et agressiivne ja seksuaalne käitumine tõstab testosteroonitaset. On siin seos?

Samas on ka fakt, et kõrgema testosteroonitasemega mehed on jõukamad, kui madalama tasemega... Seega, mis su point on?

Ning lähtume statistikast? Mina ei suuda leida uuringut kulturismi ja/või võitluskunstidega harrastustasemel tegelevate inimeste haridustasemest... Kas sina suudad? Lingi mulle. Mis statistikast sa lähtud? Seega mina lähtun rahvusvahelistes kulturismifoorumites nähtust. Millest lähtud sina?

Tundud tüüpiline "bakateadlane" olevat, tõmba veits tagasi...

Kuhu sa oma jutuga tüürid? Miks medaleid siis võrrelda ei saa, võid võtta ka siis üleriiklikud tervisenäitajad nagu ma ennist mainisin, aga seda otsustasid sa üldse ignoreerida. :D
Sinu väide on siis see, et Eestis kasutatakse rohkem dopingut kui Poolas, või on Eesti medalivõitjad immigrandid? Ma ei saa aru sinust, või mõtlesid sa ka tänavapilti, midagi ei saa aru. Kust tuleb see sinu loogika, et Eesti mehed on füüsiliselt kehvemas seisus, või kasvõi see, et võitlussportlasi on Eestis vähem kui nt poolas, per capita obv.

Veel naljakamaks muutus sinu jutt selle väite juures " kriminaalidel on küll kõrgem testosterooni tase kui normaalpopulatsioonil", tegelikult see nagu tähendabki seda, et kõrgema T tasemega mehed on agressiivsemad ja suurem kalduvus kriminaalsele teele. Miks jutt üldse sinna kaldus? Üksikindiviidi tasemel ei ole seal mingit suurt vahet, raha on see mis loeb. T taseme ja jõukuse vahel võib väga mitmeid korrelatiivseid põhjuseid tuua, mis ühiskondades ka erinevad, nt ühe lapse poliitika Hiinas jne, kui lähiajalugu vaadata, aga see ei olnud üldse minu eelmise või üleeelmise posti mõte.

Nüüd, kus sa tõstatasid küsimuse ka testosterooni kohta, mis pole füüsilise vormi/tervise ainuke faktor, aga siiski võin ka küsida, et kust tuleb siis info, et Poolas on meestel kõrgem testosterooni tase?

Mis statistikast sa lähtud? Lähtun terviseandmetest, sporditulemustest rahva kohta, pmst võrdsest keskmisest kehamassiindeksist, ostujõu pariteet on Eestis kõrgem, ehk inimestel on rohkem raha käes (mida jõukam on inimene, seda tervislikum ta on)

Seega mina lähtun rahvusvahelistes kulturismifoorumites nähtust
Ahnii. :D See on nii jabur, et naljakas isegi. Loodan, et mind bakateadlaseks tituleerides sa ise enda bakatöös sellist väidet siiski kuskil ei kasuta.
Kas üldse subjektiivsemaks saab minna?
1) Poola ja Eesti on eri rahvaarvuga
2) Erinev kultuuriruum/harrastused
3) fml, siia jääbki välja tooma neid

Pealegi, kuidas kulturistid nende videos olevate tüüpidega seotud on? Või tahad kulturistide medaleid/saavutusi per capita võrdlema hakata, isegi nendes jääksid poolakad alla ma olen üpris kindel. :D

"Võitluskunstid ja trenn seostub eelkõige distsipliini, tahtejõu ja üleüldise mentaalse võimekusega"
Ei viitsi kommenteerida, see on ju loogiline, samas pole sel teemaalgatusega üldse mingit seost, loe oma esialgne postitus üle.

Nüüd võta minu postitus kokk, ilma valikuliselt sise välja jätmata. Hetkel ma päris bakateadlase tiitlit sulle ei annaks, aga tundub, et midagi sa siiski googeldada oskad. : )

Jah, paljud Eesti sportlased on immigrandid või nende järeltulijad! Šmigun, vehklejad, Budõlin, Balta jne. Ja Eestil oli üks parimaid dopingusüsteeme. Peale immigratsiooni ja dopingu ka palju muid faktoreid, kirjutasin ju jne. Nt noortespordi tase. sa räägid Hiinast, ma pole Hiinast rääkinud, see statistika siiski Lääne meeste kohta. Räägin T-st, sest see parim mõõdik füüsilise jõu kohta. Poolas siiski veidike paremad tervisenäitejad, keskmine oodatav eluiga, noorte rasvumine, südame- ja veresoonkonnahaigustesse suremisprotsent jne. Kulturismifoorumid puutuvad siia niimoodi, et ega seal ainult profikulturistid pole, enamik niisama jõusaalihuvilised, kes muud sporti ka teevad, nt sedasama võitlussporti. Jnejnejne.

Sina oled siin solvunud eestlane, kes ajab jama. Oled kade, et Slaavlased palju paremad sinust on?

http://apps.who.int/gho/data/view.main. ... Xv?lang=en

Life expectancy 2015 both sexes Eestil kõrgem, rohkem sinu infot kontrollida ei viitsinud, mõttetu jama. Immigrandid Euroopas, tegelt ka w, kle sa ajalugu oled õppinud vms?
"Sina oled siin solvunud eestlane, kes ajab jama. Oled kade, et Slaavlased palju paremad sinust on?"
Kindlasti olen, pigem olen kurb, et üks Eesti naine nii loll on. :) Olen oma slaavlastest sõpru piisavalt tänaval kaitsnud, nemad mind ka obv, enamuse oma elust anne-/hiinalinnas elanud. :) Muidugi on siin ka häid vene poksijaid, aga eestlased enamasti lihtsalt rahulikumad ja targemad, ka ausamad, pole vist eriline uudis, et slaavi poisid on vanglates enamuses, per capita. Minu üks vanaisa on azer ja mu perekonnanimi on just poolast, seega ma arvan, et oma "Eesti" verd ma siin küll kaitsmas ei ole. ;)

Point remains.

Mina kasutasin Maailmapanga andmeid tolle konkreetse parameetri mõõtmiseks, sest need on usaldusväärsemad.

https://data.worldbank.org/indicator/SP.DYN.LE00.IN

Jah, migrandid Euroopas. Sa võid mingit jama ajada, aga fakt on, et paljud medalid on otseselt Slaavi migrantide poolt võidetud. Ei saa väita, et okupatsioonita oleks medalite arv sama.

Oma teise lõiguga just näitad, et sinu näol tegu tüüpilise beetaisasega, kes kiitleb, kust mõni esivanem pärit. See on rassistlik. Mina ei räägi etnilisistest/rassilistest erinevustest, vaid kultuurist tulenevatest erinevustest. Ja et sa kedagi kaitsnud oled - pätt üldiselt mõõdab rünnatavat enne rünnakut, alfaisased suvalise kraakleja rünnaku ohvriks ei satu. Või see kaitsmine tähendab 2+ promillises joobes lämisemist?

"Oma teise lõiguga just näitad, et sinu näol tegu tüüpilise beetaisasega, kes kiitleb, kust mõni esivanem pärit. See on rassistlik. Mina ei räägi etnilisistest/rassilistest erinevustest, vaid kultuurist tulenevatest erinevustest"

Lammas, mida ma kiitlen, ma kirjutasin oma päritolu kohta ainult seepärast: " Oled kade, et Slaavlased palju paremad sinust on?"

Mine saa oma baka kätte or sth ja tule siis tagasi. :)
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”