SÕBRAD JA EX POISS

Hei ma olen väga masenduses mulle tehti üleeile midagi väga alandavat ja ma ei suuda enam ma võin mängida kõvat mutti aga ma olen tegelt rahulik ja vaikne ja helistasin exile ka ja siis ta ütles ,,musi ma armastan sind jne,, ma ütlesin et,, ei jääb ära,, siis ta ,,ütles et maailma ilusam ja ta tahab mind tagasi,, ja mdea ma armastasin teda väga aga ma ei taha temaga enam midagi luua ema talle ma ei taha rääkida väga noh me olime lähedased ennem aga enam mitte ma ei tea mida teha kaks 15 tüdrukut tegid mulle lic mdea ma ei julge sellest rääkida ja see oli nii nõme ja mul on piinlik ja nad ütlesid kõigile ja ajasid kõik minu kaela aidake mind ma vajan abi palun ja ärge naerge ma muidu tõesti teen endaga midagi

Re: SÕBRAD JA EX POISS

Eh, sain õigesti aru, et kaks 15-aastast tüdrukut tegid Sulle üleeile midagi, millest Sa oma emale ei taha rääkida, sest te pole enam nii lähedased, aga millest rääkisid oma eksile?

Tõesti natuke segane tekst, aga pole hullu... Kuna Sa ei ütle ka täpselt, mida nad Sulle tegid või kuidas nad selle Sinu kaela ajasid, siis erilist nõu vist ei oska anda, kui et ajaga läheb üle? Inimesed kipuvad unustama, see vahepealne periood on küll jah raske, aga peagi ei mäleta keegi enam midagi. Pea püsti!
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”