Kadakas

Tere

Otsisin hoolega ega leidnud foorumis kohta, kus arutleda sellise taime nagu kadakas üle. Nimelt on mind need vahvad puud juba aastaid paelunud ja mõtlesin, kas siin leidub mõttekaasalsi, kellele ka kadakas meeldib. Kadakas kasvab nimelt sageli mereäärsetel aladel ja loob õudselt mõnusa õhkkonna suvisel rannikul, rääkimata kadakamarjadest. Mm... kadakas! Minule kadakas seostubki eelkõige mere ääres jalutamise ja uute põnevate kohtadega linnamelust kaugel. Põõsal on küll ka minu jaoks halb omadus - kadakas meelitab ligi ämblikke, kes võssa palju võrke armastavad punuda, ämblikud pole aga just mu lemmikloomad. Mere ääres on ju tuul, mis neile võrku palju putukaid toob, seega igati loogiline.

Igatahes - kadakas!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln

Re: Kadakas

täitsa originaalne libakas seekord. aplaus.
ma kunagi kuulsin üht lugu, kuidas mees neelas kogemata kadakaseemne alla ja siis ta kõhus hakkas kadakas kasvama ja see tuli välja opereerida, idk kust ma kuulsin seda, aga enam ma igast seemneid alla ei neela xd

Külaline kirjutas:täitsa originaalne libakas seekord. aplaus.
ma kunagi kuulsin üht lugu, kuidas mees neelas kogemata kadakaseemne alla ja siis ta kõhus hakkas kadakas kasvama ja see tuli välja opereerida, idk kust ma kuulsin seda, aga enam ma igast seemneid alla ei neela xd
See on ju lollus :D

imrecycleable kirjutas:
Külaline kirjutas:täitsa originaalne libakas seekord. aplaus.
See on ju lollus :D
Esiteks ei öelnud ma, et antud jutt tõene oleks, ma olin ka päris väike, kui seda kuulsin. Teiseks on sellised asjad täitsa võimalikud, alles hiljuti lugesin kusagilt, kuidas väike hernes oli organismis kusagile kinni jäänud ja vaikselt idanema hakanud. Ekstreemselt haruldased on need juhtumid loomulikult :D
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”