snapchat

terevist, võinh tervist! väike.. khmm.. ebamugavus snapchatiga, kui pilti teen, siis tuleb see pildistamisheli kah ja pilti teeb palju aeglasemalt, kui kunagi. kas ma saan seda kuidagi maha võtta/muuta? see segab, aga üldiselt saaks hakkama. ajaa, veel üks asi, vaadake seal saab cropida pilte, ja siis suumida seda cropitud osa, aga mul see cropitud osa tõmbab kokku, muutub lapikuks. mis ma teha võiks?

Re: snapchat

Mul on endal ka huawei telefon , aga see teeb häält ainult siis kui ma tavalise telefini kaameraga pilti teen, isegi siis kui hääletu peal on, et jahh muidu huaweidel ongi see viga, aga kui snapchatiga teen siis küll mingit heli pole. Aga kui sul on nt snapchati uuendus playpoes olemas siis sa äkki võiksid selle uuendada ja ss võibolla see aitab midagi.

Teeb häält, sest osades usa osariikides nt on hääleta pildistamine keelatud. Rootimise ja romimimsega selle teoreetiliselt maha võtta... aga see pole algajale...
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Snapis on 3erinevat kohta 1.kus Sa sõprade snappe avad 2.kus Sa pilti teed Ja 3.kus Sa storysid vaatad
Kui sul on koha nr 2he peal Ja vajutad helinuppu vaikseks ss see teeb pilti AGA kui Sa lähed 1või 3dasse kohta ja vajutad helinuppu vaiksemaks ss see peaks töötama....ja kui ei tööta ss pead vaatama kellegi storyt ja samal ajal panema Helunuppu vaiksemak ss üleval näitab (snapi äppis) kuidas ta vaikseks läheb. Loodan, et said abi :'D

EXJU kirjutas:Teeb häält, sest osades usa osariikides nt on hääleta pildistamine keelatud. Rootimise ja romimimsega selle teoreetiliselt maha võtta... aga see pole algajale...
Mul ei tee Snapchat häält, kui pildistab. Haha rootimise ja rom-imisega... Lihtsalt vaja äpi koodi muuta ja uuesti installida, mitte teist Androidi panna ;)
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”