Mustad juuksed

Tere!
mul on selline probleem millest tahaksin rääkida, et ma käin pesemas, pesen juuksed ja keha jne nagu ikka, ja juba järgmuse päeva ôhtuks on mu juuksed rasvased, ka kui ära ei pese siis jãrgmine päev koolis on vga piinlik sest järsku mãrkamatult on juuksed läinud rasvapulkadeks. Seega pean ma pesema juukseid absoluudselt iga päev mis on tûûtu, ning olen kuulnud ka et liigne juuste pesemine ei tohiks hea olla. Enne (aasta tagasi siis umbes) mul selliseid probleeme polnud, pesin umbes nädalas kaks korda, ja juuksed olid alati puhtad. Ahja ûks päev ma tulin pesust, ja paari tunni prast mu sôbranna kûsis, et millal ma viimati pesemas käisin sest juuksed nägid väga mustad välja, no ma tõesti ei saa ju iga paari tunni tagant pesemas käia! Mul pole aimugi millest see vôis tekkida ja miks järsku nii on, enne pole kunagi sellist probleemi pole olnud

Re: Mustad juuksed

Mõnel inimesel lähevadki juuksed kiiremini mustaks ega aita ka see, kui harjutada harvemini pesemist. Ilmselt on sinu puhul asi hormoonides, mis sel vanuses aktiivselt tööle hakkavad ning ilmselt on roll ka keskküttes. Soovitan pesta iga päev. Võid teha ka nii, et pesed pead üle päeva, aga tukka iga päev. Puhkepäevadel võid rasvapulkadega kodus ringi lasta, puhkab juukseid.

Re: Mustad juuksed

Kas probleem ei võik olla näiteks selles et paned liiga palju śampooni/liiga vähe šampooni?
Kindlasti kui kasutad palsamit siis peaks seda panema ainult juukse otstele!
Põhjuseks võib olla ka liigne juuste katsumine.
Võibolla sulle ei sobi need juukse vahedid mida kasutad?
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”