Re: Popcorn time

ise kasutan, midagi halba pole juhtunud.
üsna soovitan, filme on hea vaadata, kuigi sarjadega on juba see probleem et osadel pole neid nn torrenteid ja ei saa vaadata või siis on veidras järjekorras, üritasin Friends'i vaadata, blja ei saanud, näitas vales järjekorras. :D :D aga muidu ja täitsa vinksvonks asi.
Mälu palju ei võta, minuteada vähemalt.

hapukurk3 kirjutas:Ise kasutasin ka, 2 filmi tõmbasin alla ja kapo oli uksetaga. Reaalnevangistus ootab, ei soovita!!!
See on psühholoogiline. Sa arvad, et nägid kapot ja vanglaelu, kuigi tegelikult Su aju mõtles selle välja. :D

Teema autorile. Popcorn ei võta palju mälu ning ennem alla laadimist peaks olema ka näha täpsed arvud allalaadimise mahu kohta. Filmide kohta ütleks seda, et mulle on viimasel ajal sattunud liiga palju nihkes subtiitritega filme. Kuna ma olen subtiitrite õigeks liigutamises liiga saamatu jäävad osad filmid mõnest kohast arusaamatuks. Edu!

Pole popcorn time'i pikalt kasutanud, aga mis ajast see üldse sinu mälu kasutab?
Viimati kui seda kasutasin oli tegemist striiminguga. Seega ei tohiks see kulutada väga resursse
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”