Re: 12 a poiss

Maeitea kas just suhtes aga keegi võib meeldida küll. Mingi 5-6 korda olen onanud eriti pole vaja. Swksile ikka mõtlen see on normaalne. Loog et erutusi on ja pole nii mõõtnud mis suurus on aga ühekorra tollides mõõtsin aga ei mäleta ja see ei tundu eriti oluline ka

Sa võid täpsemalt küsida.

Ma ütleks, et Sinu loetletust peab seksiga kõige ettevaatlikum olema ning seks on ka kõige suuremate riskidega.
Sellega ei maksa kiirustada.

Peenise pikkust on veel vara mõõta - murdeeas toimub selles osas suur kasvamine. Eks saad foorumis ringi tuuseldada, kuskil teemas ka kõik loetlevad oma peeniste pikkuseid.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Epicenter kirjutas:
03 Juul 2018, 19:51
No seaduslikult tohib seksida 14 aastaselt. Kuskil sinu eas (11-16 oleneb inimesest) on suhted eriti olulised. Mõblned tegelevad juba varem mõned hiljem, vastavalt millal puberteet on jne. Ma ütleksin et 14 on normaalne vanus.😁
Seaduslikult võid seksida mistahes vanuses, kui sinu partner ei ole veel 18. Kui partner on 18 või vanem, siis pead olema vähemalt 14.

Palun, lambad, ärge rääkige seadustest, kui te nendega isegi kursis ei ole.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”