Re: "Kas sa pigem..." MÄNG

Külaline kirjutas:
karl130 kirjutas:Jalgpall

Kas sa pigem oleksid vahekorras oma õega nii, et keegi kunagi sellest teada ei saaks; või ei oleks oma õega, kuid kõik arvaksid, et olid.
http://thoughtcatalog.com/christine-sto ... u-forever/ veits copy paste v? vahele jäid tüüd :lol: :lol:
Kusjuures, sealt võtsingi :p
but who cares :D

Ma oleks pigem ilma jalgadeta :p

Kas sa pigem sööksid ära plastikpudeli või kilekoti?
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Re: "Kas sa pigem..." MÄNG

Ma ei saa jätta siin kommenteerimata.

Igal juhul elaks pigem pimedana, kui ainult paar päeva nägijana.
Pimedad elavad väga õnnelikku elu. Eriti tänapäeval on loodud mitmeid abistavaid tehnoloogiaid. Pimedad täpselt samamoodi kasutavad aktiivselt facebooki, skype'i, twitterit jms. Pimedatel samamoodi on nutitelefonid, mida nad saavad üpris võrdväärselt kasutada. On olemas mobiilirakendused, millega saad teha pilti enda ümbritsevast ja siis see kirjeldab, on olemas GPS, mida pimedad kasutavad ning mis aitab neil linnas liikuda, on olemas värvimääraja, mis ütleb, mis värvi midagi on ja veel palju-palju muud huvitavat. Samamoodi käivad üksinda linnapeal, saavad sõpradega kokku, käivad koolis, tööl.
Seega elu pimedana ja elu õnnelikuna ei ole päris vastandid minu hinnangul.

Aga kuna mind huvitab ka kellegi järgmise vastus, siis ma küsin samast liinist edasi:

Kas Sa pigem elaksid pool aastat pimedana oma tavalist elu või oleks pool aastat üksinda kodus ilma võimaluseta teistega ka virtuaalselt suhelda?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”