Emaga tülis.

sõbrad aidake mida teha et emale selgeks et omamoodi olla kui mu tüdruk on kylas
pmst on nii et kui mu tüdruk on kylas siis ema on hea selline heaa aga ni kui tüdruk läheb ära siis on nii et ema kysib miks te tüdrukga kuskil ei käi -.-`? aagggr mai saaa aru mis tal viga on ? :S:S:S:S ja talle ei meeldi mu tüdruku käitumine ja pmst peame mu ema takti järgi olema ja kui syya teeme peame pmst nii tegema syya kuidas tema tahab
aagggrrrr see ajas mu tüdrukut nii närvi :(
mai tea mida tehaa enam :( ja mu tüdruk on ka nii vihane :(
pmst eelmise tüdrukuga oli sama aga s oli teised etteheited
ja eile sõbrannaga rääkisin skypes ja ütles et tal ple selline ema
ainult minu emaa aggrr

Re: emaga tülisk

Nii kaua, kui sa elad tema katuse all pead sööma seda, mida ta sulle pakub, kui sul just endal mingit sissetulekut ei ole ja ise söögimaterjali ei osta ja ei kokka. Sinu tüdrukut ajas närvi see, mida te sööte?
Aga miks te siis tüdrukuga kusagil ei käi vaid sinu juures istute? Praegu on ju ilusad ilmad ka, ei peaks ju kusagil sees istuma ja kopitama.
Ja sinu poolt on see küll ebameeldiv, et kui su ema midagi küsib, siis on tal kohe midagi viga.

söögi värgi on ni iet nh tüdruku kodus tehakse teistmoodi syya ja me tahtsime ka nii teha ngu tema juures aga mu ema tahts oma takti
järgi
nu kus me käime kui plaane pmst plegi ja no mai teaa me käisime jalutamas nt ja s linnas otsime syya ja mai tea mis veel . ujumas käisime jh
me võiks ju omamoodi ka tehaa süüa vahest mitte aint nii kuidas ema ütleb :S

Nõustun eelmisega, et iga ema õigus omas kodus nii süüa teha, nagu ta tahab. Ema asemel, kui teaksin, et poja sõbranna niimoodi tagaselja vingub ja vihastab, ei lasekski enam sellist külla. Milleks tulla, kui ei meeldi? Seda enam, et juhtisid tähelepanu, et kui tüdruk on külas, on ema hea. Ja vastu saab siis lihtsalt vihastamist? Selle asemel, et ise ka kaasa vinguda, peaksid hoopis oma ema kaitsma.

nu aga ikkagi vahest üks päev võiks nii olla et me teeme süüa kuidas tahame . ta ei saa alati üelda tehke nyyd nii süüa kuidas muema on õpetanud ja minu tüddrukut on kodus leb teda teistmoodi süüa õpetama tehtud . ja mu tüdrukule ei meeldi kui mu ema tuleb õpetama niietama teda see ajas närvii

jossuke15 kirjutas:nu aga ikkagi vahest üks päev võiks nii olla et me teeme süüa kuidas tahame . ta ei saa alati üelda tehke nyyd nii süüa kuidas muema on õpetanud ja minu tüddrukut on kodus leb teda teistmoodi süüa õpetama tehtud . ja mu tüdrukule ei meeldi kui mu ema tuleb õpetama niietama teda see ajas närvii
Kui teile ei meeldi seal kodus olev toit ja see, et te peate seda kogu aeg tegema siis miks te välja sööma ei lähe? Miks te tüdruku juurde süüa tegema ei lähe? Kui tüdrukule ei meeldi ja see teda närvi ajab siis hoidku eemale, mitte ärgu kulutagu oma närve.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”