Re: EUROVISIOON!

Need kommentaarid just häirivad! ja subtiitrid kadusid laivis ära vahepeal.. Aga muidu kellele te põialt hoiate? Mul oli mitu laulu mis meeldisid, aga Rootsi peab võitma, sest see on super laul! Ja jumala hea meel et Eesti edasi ei saanud, samas kahju et Sandrat või Trafficut ei saadetud. Mis teha, lollid inimesed muud midagi.

Külaline kirjutas:Need kommentaarid just häirivad! ja subtiitrid kadusid laivis ära vahepeal.. Aga muidu kellele te põialt hoiate? Mul oli mitu laulu mis meeldisid, aga Rootsi peab võitma, sest see on super laul! Ja jumala hea meel et Eesti edasi ei saanud, samas kahju et Sandrat või Trafficut ei saadetud. Mis teha, lollid inimesed muud midagi.
Trafficut? Ei noh palun...
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

thagirl kirjutas:Otseülekanne on ta küll, aga kogu kava (ka kõik, mis öeldakse) on ju enne paigas ja rahvusringhäälingutele peaaegu sõna-sõnalt edastatud.
Võimalik, aga see osa, mille peale ma sattusin, oli intervjuu lavataguses. Panin tähele, et osad küsimused ja vastused olid tõlgitud, teised jällegi mitte. Kas osalejate vastused olid ka siis teada? Mis mõte on üldse tõlkida, kui ei suudeta seda korralikult teha. Pealegi tulid need supakad ka kerge hilinemisega, seega ma järeldasin, et mingi neeger pandi kuulmise järgi supersonic kiirusel asju tõlkima ja siis vahepeal lihtsalt lõi käega ja ei viitsinud kuulata.

vertigo kirjutas:
thagirl kirjutas:Otseülekanne on ta küll, aga kogu kava (ka kõik, mis öeldakse) on ju enne paigas ja rahvusringhäälingutele peaaegu sõna-sõnalt edastatud.
Võimalik, aga see osa, mille peale ma sattusin, oli intervjuu lavataguses. Panin tähele, et osad küsimused ja vastused olid tõlgitud, teised jällegi mitte. Kas osalejate vastused olid ka siis teada? Mis mõte on üldse tõlkida, kui ei suudeta seda korralikult teha. Pealegi tulid need supakad ka kerge hilinemisega, seega ma järeldasin, et mingi neeger pandi kuulmise järgi supersonic kiirusel asju tõlkima ja siis vahepeal lihtsalt lõi käega ja ei viitsinud kuulata.
Intervjud on ka varem läbi mängitud peaproovis, seega kõik tekstid on tõlkijatele teada. Ise ka imestan seda, et ei suudeta lihtsat teksti korrektsesse eesti keelde ära tõlkida.

Tahaksin õnnitleda Eurovisiooni 2014 võitjat Austria esinejat Conchita Wursti.
See oli tõsiselt ka üllatus, väga positiivne üllatus. Tegu oli poliitilise sõnavõtuga, mis annab ka ta laulule "Rise like a Phoenix" hoopis teistsuguse tõlgenduse juurde.
Mul on väga hea meel. Tänan tähelepanu eest.

Endale meeldis vast kõige rohkem Šveits. Enam-vähem kuulatavad olid ka Rootsi, Prantsusmaa(väga alahinnatud), UK ja Venemaa.
Austria oli küll suht üllatus, samuti Holland. Üldiselt olid kõik laulud suht igavad ja sellist momenti küll ei tekkinud, et nüüd võiks oma eurod sellele laulule anda.

Selle "habemega-naise tsirkust" hakatakse Eesti ja muu ebatolerantse Ida-Euroopa meedias veel lahkama küll ja küll. Ärapanijas, internetis, raadios, meedias üleüldiselt... sellisel "Tule taevas appi!" ja "Pole paha!" tasemel. Aga see, et see laul ja laulja(nna) Eurovisiooni võitis, räägib enda eest.
Mulle meeldis see esineja. Mulle meeldisid ta olek, nii palju kui seda näha oli, see tema üllatus, kui ta nägi, kui palju punkte talle antakse. Ta tundus selline aus. Ja nii kuradi julge.

Täna on vist selline päev, kus ma mõtlen Euroopast, et "minu Euroopa". Teate küll, selline päev, kui sa mingi positiivse asja üle uhke oled. Ma ei mõtle nüüd sellist asja, et tõmbame kõik vikerkaarevärvilised ürbid selga ja lähme tänavale flaireid jagama... siiski ma leian, et see Austria valik oli õigustatud. Pärast Olümpiat ja Venemaa homopropaganda seadusi oli see vägagi julge samm. Ja see läks läbi. Tema läks iseendana läbi. Võibolla mina ka kunagi?
Minu Euroopa. Minu Euroopa. Ma olen rahul.

Millal ma võin öelda, et: "Minu Eesti?"

Mulle tundus see hoopis võlts, kuidas ta seal iga kord uuesti üllatus ja pisardas kui järjekordsed 12 punkti sai, samamoodi ka võidu korral.. Oli juba ammu näha, et ta järjest maksimumpunkte saab, aga võidu korral jälle needsamad üllatunud ilmed. Laulu otseselt ei mäleta, aga lemmik kahjuks polnud, meeldisid hoopis sellised riigid, kes pigem vähe punkte said.

itivend kirjutas:Endale meeldis vast kõige rohkem Šveits. Enam-vähem kuulatavad olid ka Rootsi, Prantsusmaa(väga alahinnatud), UK ja Venemaa.
Austria oli küll suht üllatus, samuti Holland. Üldiselt olid kõik laulud suht igavad ja sellist momenti küll ei tekkinud, et nüüd võiks oma eurod sellele laulule anda.
Ma armastan sind selle eest, et sulle ka Šveits kõige rohkem meeldis.

MentalWhore kirjutas:Selle "habemega-naise tsirkust" hakatakse Eesti ja muu ebatolerantse Ida-Euroopa meedias veel lahkama küll ja küll. Ärapanijas, internetis, raadios, meedias üleüldiselt... sellisel "Tule taevas appi!" ja "Pole paha!" tasemel. Aga see, et see laul ja laulja(nna) Eurovisiooni võitis, räägib enda eest.
Mulle meeldis see esineja. Mulle meeldisid ta olek, nii palju kui seda näha oli, see tema üllatus, kui ta nägi, kui palju punkte talle antakse. Ta tundus selline aus. Ja nii kuradi julge.

Täna on vist selline päev, kus ma mõtlen Euroopast, et "minu Euroopa". Teate küll, selline päev, kui sa mingi positiivse asja üle uhke oled. Ma ei mõtle nüüd sellist asja, et tõmbame kõik vikerkaarevärvilised ürbid selga ja lähme tänavale flaireid jagama... siiski ma leian, et see Austria valik oli õigustatud. Pärast Olümpiat ja Venemaa homopropaganda seadusi oli see vägagi julge samm. Ja see läks läbi. Tema läks iseendana läbi. Võibolla mina ka kunagi?
Minu Euroopa. Minu Euroopa. Ma olen rahul.

Millal ma võin öelda, et: "Minu Eesti?"
+1
Vihka vähem ja armasta rohkem ning kõik head asjad tulevad sinu juurde.

Olgem ausad, Conchital on tõesti suurepärane häälematerjal. Just eriti see kui võimsalt ent puhtalt ta laulab. Ja ta ise nägi nende pikkade nootide juures välja, nagu see ei nõuaks üldse suurt pingutust (siinkohal tekib võrdlusmoment Celine Dioniga). Ja samuti töötas laul tema kasuks. Esitus oli juba iseenesest väga võimas, rahvas saalis laulis ju kohati isegi kaasa. Lisaks sellele said nüüd ninanipsu kõik heiterid ja halvustajad, kes ennem võistlust Conchitat maha tegid (eesotsas Venemaa ministriga, kes nimetas Conchitat Austria perverdiks ja pidas Venemaa esinemist Austriaga samal laval rõvetsemiseks ja kõlbamatuks).

Külaline kirjutas:
itivend kirjutas:Endale meeldis vast kõige rohkem Šveits. Enam-vähem kuulatavad olid ka Rootsi, Prantsusmaa(väga alahinnatud), UK ja Venemaa.
Ma armastan sind selle eest, et sulle ka Šveits kõige rohkem meeldis.
Šveits oli minu lemmik ka, laule on ka paremaid olnud, aga just selle laulja hoiak oli nii mõnus lihtsalt. :D Võitja osas nõustun MentalWhore'ga.

Sorry, ma pole mingi hater vaid väga tolerantne inimene ja Conchita võit oli õigustatud
Õelge nüüd et ta on koleda hääle ja välimusega. Minumeelest väga kena ja sõbralik inimene võrratu häälega. Respekt. Kui kuulsin Ringvaates ta laulu eesti keeles , olin nagu WOW ja mõni pisar langes ka. :P Kuigi oleksin tahtnud et Rootsi võidab. Ja just nagu eespool õeldi ta on tõesti kuradi julge. Tundub vahel nagu tunneksin mida tema tunneb..

MentalWhore kirjutas:
termomeeter kirjutas:Laulu otseselt ei mäleta, aga lemmik kahjuks polnud, meeldisid hoopis sellised riigid, kes pigem vähe punkte said.
Mis sulle meeldisid?
Mõndadest lauludest nägin ainult seda lühiklippi, aga piisas, et arvamus kujundada. Meeldisid vist Valgevene, Island, Norra, Kreeka, Hispaania, Šveits, Taani, Malta, Holland. Igal juhul võidulaul oli minu jaoks natuke igav ja paljud laulud ei meeldinud kohe üldse.
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”