Penny board

#1
Tere!

Kas keegi teab kus Penny boarde müüakse Eestis?

Tean, et neid on neti poodides, aga ei julge eriti tellida, äkki juhtub midagi. :roll:

Väga tahaks endale, aga pole seni näinud :D .

Ette tänades Keegi tüdruk kuskilt pommiaugust

Re: Penny board

#2
Netipoodidega on alati väike oht olemas ja ei soovita igaltpoolt tellida. Samas kui leida mingi Eesti netipood, siis otsi tagasisidet selle kohta. Välismaalt tellimisel, pead arvestama ka teiste maksudega, mis võivad lisanduda. Kui ei julge netist tellida, äkki on leida kuskilt kauplustest, kahjuks ei oska öelda kust, kuid pead uurima?

Re: Penny board

#13
Päris õiged Penny boardid on müügil Surfiaia poes Tallinnas, Telliskivi 60a, Telliskivi loomelinnakus. Sealt saab tellida üle Eesti ning kohale tulevad päevaga.

Pennyde hinnad algavad 110st eurost. Eriti lahedad on uued Penny seljakotid, kuhu saab rula kenasti külge panna.

Kodulehe leiad siit, kuid kõik tooted ei pruugi veel üleval olla- http://www.surfiaed.ee

Veidi pilte ja infot on ka fb lehel- http://www.facebook.com/surfiaed

Päikest!

Nele

Re: Penny board

#15
Tere!
Mina tean, et müüakse xxx-maximas,rocca al mares hawaii expressis ja rocca al mares extreme sportis on longboardid ja penny boardid :) Aga neid saab tellida ka internetist ja 30-50 euriga (http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0826005120) samas on seal lehel ka osadel asjadel päris kallis shipping aga sellel esimesel rulal seal lehel ainult 3 euri see saatmis tasu :) Aga muidu müüakse neid igalpool aga 100-300 euriga :( Seda ei maksaks sellise väikse jublaka eest seega ostke pigem longboard! see kannatab 200kg on popim ja sellega saab 2 inimest sõita :mrgreen:

Re: Penny board

#26
Külaline kirjutas:Mitu kg peab vale penny vastu?
Eks loogiline on, et seda võltstoodangut (kui saan õigesti aru, et juttu on originaaltoodangu kehvematest koopiatest) teevad erinevad tootjad, järelikult pole seal ühtseid standardeid, et teatud arvu kg-sid vastu peavad. Ehk siis - erinevad lauad võivad erineva kvaliteediga olla.
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”