Re: Küsimuse mäng

Õigusevõitleja kirjutas:
19 Mär 2018, 10:03
Jah

Kas suunda muutvalt peateelt mööda peateed sõitev juht peab andama teed vastassuunas otse liikuvale juhile?
Ei jaa oleneb, mis suunas sa sõidad. vaata pilti
http://www.liikluskasvatus.ee/wp-conten ... st7_3_.jpg

Jalgrattur peab autojuhile B teed andma, ja A peab mõlemale teed andma
Igal juhul ristmikuületamise järjekord antud pildil siis auto B--->Jalgrattur------>auto A

Mida tähendab sinu jaoks muusika?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Re: Küsimuse mäng

Savikas kirjutas:
30 Juul 2018, 16:09
Roosa mustade täppidega oleks cute

Kas 10.klass on raske?
Kui korralikult õppida pole 10. klass raske, kui mul 10. klassis osad klassikaaslased palju puudusid/eriti ei viitsinud õppida, tuli kõige rohkem raskusi neil matemaatikas. 10. klasis pidin ka käima 2 korda aastas mingit kontserti vaatamas (muusikaõpetus) ja kirjutama selle kohta retsetsiooni-see oli kõige tüütum asi minu meelest. Nüüd uus õpetaja ja 1 korrast aastas muusikas kontserdi retsetsioonist piisab. 10. klassi lõpus oli üleminekueksam (vähemalt minu koolis on niimoodi) ise sai valida millises aines (nt geograafias, inglise keeles) sa seda teha tahtsid, ise tegin matemaatikas, (see üleminekueksam hull ei olnud, lihtsalt aasta otsa õpitud materjal pidi selge olema) raskem on rohkem 11. kl tuleb teha uurimis/loovtöö, see seepärast siis raske kui sa ei tea millisel teemal sa seda teha tahad.

Kas sa eelistaksid loobuda ühe sotsiaalmeedia (nt facebook) kasutamisest või oma lemmiktoidu söömisest?
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”