Re: Küsimuse mäng

Tervet seda viirust, mida inimkonnaks kutsutakse, on üsna raske ära hävitada, aga mingi osa sureb kindlasti järgmises maailmasõjas, mis toimub 50 aasta jooksul.

Mida emadepäevaks empsile kinkida? (ma räige sitt kingitegija, tal kõik suht olemas ja minu eelmine spa kinkekaart ka veel ootab kasutamist tal, sest pole lihtsalt aega olnud) mingit isetehtud kooki ka palun mitte pakkuda, sest emps pole magusasõber.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Ma võtan erinevaid teooriaid tõsiselt küll, ega valitsused koosnevad ju lihtsalt inimestest, mis tähendab, et mingi osa on loomult korrumpeerunud.

Mingeid "maa on lame", "kõikidelt lennukitelt puistatakse mürki" vms teooriaid ei uuri.

Estonia katastroof, 9/11 jms, kus on selgelt erinevaid tõendeid, et asi ei pruugi nii lihtne olla, kui paistab, need on juba teised teemad. Estonia osas hetkel nüüd kohus jahvatab, võibolla mingihetk siiski saadakse luba uuesti sukelduda ja ka põhja uurida. Fakt on see, et mingeid militaarseid objekte Estoniaga sel päeval veeti, aga "keegi ei tea", et mida, kuhu ja kellele need pidid minema, which is fkn strange.

9/11 puhul ma ei mõtle isegi mingeid hologramme või pomme majas, vaid võibolla oli valitsus lihtsalt osaline, et nende lennukite kaaperdamisel kaasa aidata. Neid põhjuseid, miks ma nii arvan, on mitmeid. Ainuüksi see, mis suuna valitsus afganistaani "terroristidega" võttis, on kahtlustäratav.

Küsin uuesti: mida emadepäevaks empsile kinkida? :)
budget 50 euri. (kui mingi väga hea idee, siis up to 100)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
10 Mai 2019, 16:30
mida emadepäevaks empsile kinkida? :)
Kingi emale lilli(typical), kingi õhutaimed(tillandcia) (või kuidagi nii) mis õitsevad õhust, tee ise õhtusöök emale.
Kingi villased sokkid/sussid.
Kingi emale dormeo padi (eukolüpt kindlasti)

A ja mingi küsimus ka...

Kuhu reisiksid euroopas? Ja miks ja mis seal vaataks?
(Itaalia, inglismaa, holland, belgia,saksamaa, läti, rootsi kinni)
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

kakkybabenasa kirjutas:
11 Mai 2019, 02:17
Mida teeksid lisa 1000 euroga?
Sulgudes oli väljatoodud need riigid mis kinni :D aga oke...

Paneks tonni teisele arvele(kus kogun) ja ei tee teist nägu. Elu läheb edasi....

Mis teed kui vulkaan purskab?

kakkybabenasa kirjutas: Mis võiks olla teisiti?
Inimesed võiksid rohkem heatahtlikud olla.

Kui liita ja panna kokku üks liivakuhi ja teine liivakuhi, mittu liivakuhja sa saad?
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”