Re: Küsimuse mäng

Iseloomult ma ei ole üldse muutunud. Ma olen ikka see vana mina kes 10 a tagasi ( oma sõpradega). Muutunud on vaid minu väärtused või arvamused asjadest.
43- Üksik vallaline naine, kellel on laps ja tegeleb kas enese leidmise (kunstiline)või elu nautimisega (Joodikuna ma end ei näe, kuigi ...)
Ma nagu ootasin seda küsimust, sest ma just sain 32 ja 10 aasta pärast ma vb loen seda postitust ja saan öelda kuidas tegelikult on.

Mis muusika järgi tantsid? Linki paluks
Mentally taken

boyjoy kirjutas:
15 Dets 2018, 12:29
Vaatasin videot: https://youtu.be/K0YSN5w_4Ts?t=661

termomeeter on kuulus :D

Aga jah, kuidas seisab?
Jeesus. Ei lapsemure oli ükskord uudistes ka vist ja mitte heas mõttes. Jummal tänatud et ma luubi alla mitte kunagi sattunud pole.
Ma ei suuda seda videot vaadata või üldse seda tüüpi. Ise on arenemata täiskasvanu ja paneb lihtsalt suvalist.. tal on ka fännid. Pomm alla maailmale xD kas tal on mingi sündroom? Siis on järsku ok isegi.

Kuule, ei seisa hästi.

Mis värvi sokid sul jalas on?
Mentally taken

On olnud ka hullemaid aastaid. Eelmise aastaga võrreldes oli see aasta üsna lõbus ja võimekas. Sain olla vaba ja sain mis tahtsin. Törts masendust ka sinna ja volaa ongi aasta läbi. Järgmine aasta tuleb veits igav. Ei plaani armuda, meest otsida ja meelelahutuse tõmban ka koomale, et raha koguda.

Kas kogud midagi?
Mentally taken

vastus on lihtne: nagunii ei muutu midagi. kui valimised midagi muudaks, siis oleks need ammu ära keelatud juba, kellegi tsitaat. päris nõus ei saa olla sellega, sest mingid muutused ikka toimuvad ja eriti pikema ajaperioodi vältel. siiski seda valima mittemineku põhjust välja tuues siis eesti poliitika põhjal võib väita, et vali, keda tahad, ikka saad liberaalid. parteid on üksteisega ikka väga sarnased ja oodata võib mingeid pisemaid muutusi. aga on ka suured probleemid, näiteks selline mure - miks ei ole it-süsteemi areng toonud kaasa ametnike arvu vähenemist, vaid ametnike arv on hoopis kasvanud? see on asi, millega tuleks tegelda, aga seda ei tehta, kuna suurt plaani ei ole ja osatakse vaid üksteise käsi pesta. erinevaid suuremaid ja väiksemaid põhimõttelisi kitsaskohti on riigis palju. see, et koolis või meedias neist ei räägita, ei tähenda, et neid olemas ei oleks. nii et üks suur põhjus on tõesti argument, mille võiks kokku võtta sõnadega: süsteemi sügav korrumpeeritus. teine probleem on selline, et teadliku valija on hääl on täpselt sama kaaluga kui ignorandi oma. ignorant on siis see inimene, kes tuleb lihtsalt oma tuttavat valima, valib väärate teadmiste põhjal või valib selle, kes on ta hääle ostnud või siis lubab partei sulle maksta pärast valimisi. esimene hääleostmise võimalus on seadusega keelatud, aga teine on lausa valimiste põhipraktika. demokraatia töötab vaid valgustatud rahvaga, pseudodemokraatia näol on tegemist ühe leebema, kuid siiski korruptiivse valisemisvormiga. juba see on tegelikult väga kahtlane, et riigikogu valimised toimuvad iga nelja aasta tagant, mis on väga pikk aeg. nelja aastaga on umes 50 000 inimest eestis surnud, uus ja tõenäoliselt kogenematum valijaskond tuleb pidevalt peale. juba see on nörritamine, et eestis valitakse inimest, mitte parteid. ideede asemel on loosungid, teadmiste ja kogemuste asemel suured näopildid jne. ma ei imesta üldse, et suurel hulgal kodanikest on valimistest täiesti ükskõik.

millised su uue aasta lubadused on?
eraldatus

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”