Re: Küsimuse mäng

boyjoy kirjutas:
18 Sept 2018, 14:40
Sirius obv. :D

aga Burro (resto Taskus) jalapeno-majonees, pea iga sealse toiduga, on nämm.

Mis oleks põnev ja aktuaalne teema, mis sobiks uurimistööks?
Olin parasjagu burros kui küsimust mõtlesin :D

Imho alati aktuaalne teema on poliitika mõjutajad s.h välis mõjud kui ka sise mõjud.

Kui sul oleks miljon, mis sa sellega teeksid?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Fëanor kirjutas:
08 Nov 2018, 20:14
sinine ikka, sinine on taeva värv.

kas usud, et kui inimkond on meeletu arengu lõpptulemusena tagasi koopasse kolinud, siis külastavad meid lõpuks meie loojad?
Ei. Enne tahaksin näha meeletu arengu lõpptulemust, aga ilmselt niipea seda ei tule. Rohkem usun seda, et inimkond hävitab hoopis iseennast varsti täielikult ära.

Mis Sa arvad, miks inimesed peavad sünnipäevi ja mis see annab?

Kuna see nii nõme küsimus siis suhtuks täie tõsisusega sellesse.
Anaal elulõpuni välja valituga.
Ilma seksita pole üldse probleem olla õnneks või kahjuks..ma tahan lihtsalt tahetud olla.
Njah siin on vist sina/m6na küsimusi mõttetu küsida kuna keegi ei viitsi mõelda. Kirjutab mis esimesena pähe on õpitud vms.

Kirjelda oma riidekappi?
If it doesn't feel right, it probably isn't.

paneb täpsustavalt küsima, et kas minu tulevik või ühiskonna oma ja kui kauge. plaanin ülikoolis edasi õppida, kergemaks ei lähe siin midagi. kui kunagi rohkem vaba aega on ja saab rahus kirjutamisega tegeleda, siis see oleks parem tulevik küll.

mitu protsenti on aastatel 2005–2015 kasvanud töövõimetuspensionäride arv?
eraldatus

Hei fjoodor :D

Kas sa tahad mingit konkreetset vastust või võin ka veits soga kirjutada? :D

*Kindlasti on töövõimetuspensionäre rohkem kui nt aastatel 1991-1999 sest teadvustatakse rohkem teatud haigusi, nagu nt depressioon ja muud psüühikaga seotud haigused.
*Samas on minu hinnangul ka arstid natukene lõdva randmega välja kirjutamas töövõimetust.
Seega kindlasti on see protsent tõusnud. Näiteks 50%?

Kui palju on üks kilogramm? Kuidas seda defineerida?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

1kg on mingi massietaloni järgi võetud ühik, mis aegajalt väheneb ja kergemaks jääb, aga ma ei defineeriks seda enam selle järgi
ja kilogrammi väärtuse vähendamine selle pärast, et etalon väheneb, on suht lollus, kilogramm on ikka kilogramm

kumb parem vend su arvates, putin v trump?
kõik on sodi
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”