Re: Küsimuse mäng

Kool on kindlasti hea, kuigi ise enam seda rada ei sõtku ja koolipinki ei hõõru.
Aga kool on andnud mulle niipalju häid mälestusi (kuigi kui pingutada kõvasti, siis ka halbu) aga see halb hajub ja mina meenutan oma kooliaega ikka hea sõnaga.
See võib olla kohati küll meeletult raske seal kohal käia aga lõpptulemusena on must saanud, leian, et normaalne inimene.

Mis on sinu talent/ Mida sa oskad hästi teha/ milles oled andekas?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Oeh mis küsimus, ei meeldi ennast analüüsida, et mida oskan ja mida mitte. Aga kindlasti on mul annet asjade kallal joriseda ja kõigest midagi halba ka leida(sest ma tõesti ei tea et ma midagi oskaks)

Kuna jõulud on aeg kus ka teistele mõelda kellel näiteks ei lähe nii hästi, siis kas sinu arust on jõulud rõõmus või kurb aeg?

Muidugi, juba liigun ja jooksen sinnapoole

Kui taevas oleks nt roheline igapäevaselt või mitmevärviline ja päike oleks lilla vms, kas siis suhtuksid ka inimesed sellesse suhtükskõikselt nagu hetkel sinisesse taevasse ja kollasesse päikesesse, mis on meil alati sama olnud, või ongi asi selles, et praegune teema on suht igav ja inimesed uuriksid taevast palju rohkem kui värvid oleks teised?
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Moonlight kirjutas:No tundub, et ei. :D

Milline värv mõjub sulle kõige (1)rahustavamalt, (2)ärritavamalt, (3)meeldivamana, (4)armsamana. Lemmik? :D
1. Rahustavalt mõjub must
2. Ärritavamalt mõjub oranz
3. Meeldivamane mõjub jälle must
4. Armsamana mõjub beebi roosa
Ja lemmik on ikka must

Mis on sinu jaoks parim aeg päevasteks toimetusteks, kas hommik, päev või õhtu?

Mingi mõned nädalad tagasi straight outta comptonit, kõik kes räpmuusikast huvitatud, siis kohustuslik vaatamine :D

Keda Eesti või maailma kuulsustest pead endaga kõige sarnasemaks?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.

Hea naljasoolikas (muide sellevastu aitab pimesooleoperatsioon)? Head geenid vanematelt (küsi seda oma vanaisalt)? Või on viga sinus, et oled liiga kerge naermisega? Või äkki on probleem selles, et mingid satikad püskis?

Mida teed siis kui oled kurb/pettunud/vihane?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”