Re: küsimuse mäng.

Kui mõtlema hakata siis, et sellele vastata tahaks ma teada, et kuna see järgmine elu on, kas ma tean seda, et ma järgmises elus saan kasutada valitud asja/inimest jne, seega ei hakka vastama parem. See küsimus tekitas juba esimese 10 sekundiga selliseid paradoksaalseid võimalusi selles vastuses, et ma lihtsalt quitisin. :D

Teeme vä?

Ma kunagi mõtlesin sellest, et kui mõnes kaubanduskeskuses teatataks, et "pool tundi kõikides poodides asjad tasuta", siis kuhu ma läheksin ja mida võtaksin :D Aga 12 tundi - sellega jõuaks ju mega palju!!! Seega ma teeks legaalseks kaubanduskeskusest asjade varastamise-röövimise ja pärast rööviks veel panka ka.

Kuna H&M avatakse?

Kui fantaasia tööle panna siis oleksid selles päevas ilmselt tiigrid, hobused, veel paljud loomad (ning ka igasugu muinasjututegelased, nagu faunid, lohed jne) ja üleüldse loodus, palju raamatuid, melonid, mullinätsud, ameerika mäed, soe vihm, pikk päikeseloojang, maagia jpm
Reaalelus ... ma lähen homme laagrisse ja ilmselt on ühed aasta parimad päevad just seal. :)

Viimane asi, mis pani Su naeratama?
Saksamaa, nihilism, loomasõber, oboe, kallistused, in love with the universe
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”