Probleem iseendaga

lugu on selline et ma ise olen 17 praeguseks, olen kuskil 3 või 4 aastat manti suitsetanud ja nüüd on mul selline probleem. Ma ei oska mõelda õigesti, igaühe jaoks on oma õige muidugi. Mul on pidevalt mõttepuudus, ja ainult harva tekivad mõtted, kuid siis on neid nii palju et ma tahan neist lahti saada, ja siis ongi koguaeg tühjus, olen ebasotsiaalsemaks muutunud ning praegu aasta aega tagasi olevaga, võrreldes rohkem kinni omadega. Teine asi on see ,et kuna mul pole kunagi tüdrukut olnud, sest ma ei oska, ei julge või mida veel siin mõelda. Ma pole endas kindel ja kardan et keeran kõik tuksi. See õhtu, nagu ka tänane õhtu, kus ma mõtlen et homme on see päev, ma võtan end kokku, pohhuj mida ma võin mõtlema hakata, hakkan oma hirmudele vastu ja olekski kõik mured lahendatud, sellised plaanid on nihkunud ka edasi juba 4aastat. Eriti see ka veel, et, on üks tüdruk, millegi pärast ei suhelnud temaga mõnda aega ja suht lampi hakkasime suhtlema. See vaheaeg mis praegu on, olen ma saanud, üle megamega pikaa aja cuddelida ja telkut vaadata, aga sealt ka ma ei läinud edasi, ma lihtsalt ei saa aru olukorrast ja ei oska seda hinnata,või oskan aga kardan midagi,mida ei peaks isegi kartma. Ta hammustas mind:3 kõrvast rabas kinni, oleks pidanud midagi tegema äkki? Või ei. Tema on see kes praegusel hetkel mu kustuvat küünalt veel üleval hoiab, aga, siin tuleb plottwist. Tal on poiss. : / See teeb ka veidi kurvemaks aga samas kui ta minuga on, ta naerab ja see tema naer, see on nagu soee päike, tunnen kuidas süda lööb veidi kõvemini, me saame naerda ja nutta ,kas ta just temaga on õnnelik, ma olen ise siseselt suuuuur romantik aga ma pole suutnud või pole julgenud tõelist ennast välja näidata, ma olen 1ja sama, vaikne poiss, see nt kes kuskil peol rahulikult tiksub, kaob ära vahel. Ja ainus millega juttu ajada saan normaalsemalt on kas ainult suitsuga, või siis sellega kellega ma olen suutnud suhtlema jääda, kellega sai suhtlema hakatud enne mandi tegemist. Tahtsin lihtsalt kuhugi kurta midagi. Ma tunnen et kõik pole korras ja ma ei oska seda sõnadesse panna korralikult mida ma tunnem või tahan öelda aga lihtsalt loodan et keeeeeegigi teist saab sellest kammajaast aru

Ma panen paar head laulu siia <3
https://youtu.be/8gUJpT67QsA
https://youtu.be/020hXHnhd20
https://youtu.be/f3ai1WMFNkY
Tuntsin et pean jagama neid

Re: Probleem iseendaga

OP, ära muretse, ega mul ka tüdrukutega kõige paremini ei lähe (kuigi aasta noorem sinust), eks kõigil ei olegi seda kindlust.
(wicca phase on parem kui peep btw :D)
https://www.youtube.com/watch?v=K87vhWtIz9g
Kui tahad rääkida asjadest, siis võid pm kirjutada või kui sul on disc/steam anna enda oma
A realization in the mist. A violent rain. Metallic confusion. In our dreams, there is nothing to doubt. But we awake to discover that we are still waiting in the dark.

PuuJuur kirjutas:
01 Mär 2019, 18:57
probleem selles et kuulate lili peepi
Haha, kuidas kellegi muusikamaitse sellesse puutub, kuidas tema vastassooga hakkama saab?
Ise ei kuula lil peepi ka, lihtsalt teadsin, mida OPle anda. Mida ise kuulad, 5miinust vms? :D
A realization in the mist. A violent rain. Metallic confusion. In our dreams, there is nothing to doubt. But we awake to discover that we are still waiting in the dark.

Okey, võtsin selle koorma ja lugesin algusest peale autori teksti.

Mis probleem on?

Teed kivi emme raha eest? no ikka juhtub.

Teed kivi 3-4a ? ikka juhtub

Kui sa oled piisavalt arukas ja suudad koolis hakkama saada ning elust maha ei jää? Tee kivi edasi.

Kui ei, jäta see solk maha. Ära kuula seda peepi ega nublukutsikat. Hari end, täienda oma elu.

Ja siis kui sul reaalselt kõik korras, sa oled oma elu peremees siis võid kamina ees reede õhtul, süüdata jointi ning mõelda oma eluüle järgi.

Kraatee kirjutas:
01 Mär 2019, 21:07
Okey, võtsin selle koorma ja lugesin algusest peale autori teksti.

Mis probleem on?

Teed kivi emme raha eest? no ikka juhtub.

Teed kivi 3-4a ? ikka juhtub

Kui sa oled piisavalt arukas ja suudad koolis hakkama saada ning elust maha ei jää? Tee kivi edasi.

Kui ei, jäta see solk maha. Ära kuula seda peepi ega nublukutsikat. Hari end, täienda oma elu.

Ja siis kui sul reaalselt kõik korras, sa oled oma elu peremees siis võid kamina ees reede õhtul, süüdata jointi ning mõelda oma eluüle järgi.
See oleks unistus, mandi ma jätsin maha juba, aga hakkama ma ei saa ikkagi. Ma pole kulutanud kunagi vanemate raha mandile, ma olen selle raha kuskilt ise teeninud. Lihtsalt ei saa endaga hakkama, ma hakkasin liiga vara tegema ja olin imestuses sellisest asjast nagu kanep.

mul üsna sama teema.. ei oska mitte midagi teha ega olla.. igasugune normaalne ja elementaarne suhtlemisoskus puudub... ei oska ega suuda ühtki suhet luua.. isegi mitte sõpru.. Kui oskab keegi midagi asjalikku nõu anda, siis kuulan huviga.. :) Mul olid ka kunagi sõbrad jne kõik muu selline.. tahaks seda elu tagasi..

Ma ütlen paari sõnaga miks sina või kes iganes nii tunneb. Ilmselt minagi.
Me tunneme suurt survet oma vanemate poolt ja suurel määral sotsiaalmeedias enamus postitavad oma parimaid hetki ise elades suht kehva elu. And they live pretty fake life.
Me kõik.
Me kõik.

See on lihtsalt elu ja ÕPI elama! Lihtsalt õpi elama sellega kes sa oled. Aga sa ei või olla mõrvar jms. See pole okey.
Lust

kakkybabenasa kirjutas:
05 Mär 2019, 22:45
Me tunneme suurt survet oma vanemate poolt ja suurel määral sotsiaalmeedias enamus postitavad oma parimaid hetki ise elades suht kehva elu. And they live pretty fake life.
Me kõik.
Me kõik.

See on lihtsalt elu ja ÕPI elama! Lihtsalt õpi elama sellega kes sa oled. Aga sa ei või olla mõrvar jms. See pole okey.
Aga kuidas sa saad nii kohe siis arvata, ma ei tea kes ma olen, kelleks saada tahaksin, pole unistusi. Tahaks armastust, aga seda ei saa niisama leida tuleb pingutada. Ma arvan, et see lahendaks suuremad osad mu probleemidest. Sain täna ühele asjale pihta. Selleks, et sa suudaksid armastada kedagi, tuleb enne armastada ennast ja enda lähedasi, sest kui sul pole isegi tundeid oma vanemate vastu, siis ma ei tea ausalt, kas on võimalik kedagi ka armastada.:/

kakkybabenasa kirjutas:
Me kõik.
Me kõik.

ahjaa see ka , mul pole vanemate poolt survet, olen ükskõikne vist, ma ei tea mida ma vajan, ma olen eluteelt kõrvale veerenud, pole reaalseid sõpru, pigem tuttavad kellega vahepeal suhtleb, räägib paar sõna ja teeb tobi.

EksinudLaps:,) kirjutas:
09 Mär 2019, 22:26
kakkybabenasa kirjutas:
Me kõik.
Me kõik.

ahjaa see ka , mul pole vanemate poolt survet, olen ükskõikne vist, ma ei tea mida ma vajan, ma olen eluteelt kõrvale veerenud, pole reaalseid sõpru, pigem tuttavad kellega vahepeal suhtleb, räägib paar sõna ja teeb tobi.
Naljakas. Ma mõtlen ka kuskil sisimas, et kui tuleb see inimene, et siis ma tunnen end paremini. Tead tunnedki, aga paremini tundmine ei lahenda probleemi ennast. Ma vahepeal annan alla, löön elule käega ja lasen tal oma soodu minna. Isegi kui sa midagi ei tee, läheb elu ikka edasi. Paraku peab mingeid asju endas muutma kui elad kuid samas ole rahul.
Keeruline teema.
Ja kui sa ei taha tegeleda mingi probleemiga mis sul on siis paraku elu vsikab sulle uuesti ja uuesti seda sulle ette, kuni sa õpid.

Armastus. I say its full of shit bevause I havent felt it yet.
Lust

Pea püsti noored, no te rajes!*
Loen siin, et suhtlemisega paljudel raskusi, nt. Murul ja teemaalgatajal. Teie generatsioon on üles kasvanud nutiseadmetega. Te näete iga päev postitusi, kuidas keegi uhketes reatodes käib, kalleid kaltse ostab ja mis iganes. See tekitab alaväärsustunde, et mu elus ei toimu midagi, olen tühine, mu elu on sisutühi.
Tuleb kaine mõistusega seda jama võtta, mida sotsiaalmeedia ette meile söödab. Sinu elu saab olema täpselt selline, milliseks sa ta elad.

* No te rajes - Ära anna alla (hisp.k)

Hei, kui enamus vastajaid olid poisid siis mdea teen erandi vms.
Nagu mul ema ütles:" Viibid hetkel mustas augus, kuid ronid sellest varsti välja"- Nõustun sellega, kuid eks inimesed olegi kärsitud.
Armastuse leiad sa kindlasti. Tuleb lic oodata ja loota ning kõigepealt maailma teistes värvides näha, millega kaasneb ka asjadesse positiivsem suhtumine.
Aeh mdea kas see kõik ütles sulle midagi, kuid nagu don´t give up:)
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”