Re: Küsimuse mäng

Fëanor kirjutas:
02 Veebr 2019, 01:34
vanast harjumusest

eliisa sai põllul tööd tehes prohvetiks, kui eelija tuli ja heitis tema peale oma mantli. milline on sideoperaator elisa nime saamise lugu ja milline on nende sõnum rahvale?
Elisa on tegelikult trans-naine, varem oli ta Edgar. Nende sõnum rahvale on sms.

Miks süüa juurikaid, kui võid süüa veisepihvi?

Päris sõbrad on ikka kõige paremad. Inimene vajab suhtlemist reaalse inimesega, vahest hea netis (lapsemures) suhelda kui nt kopp ees teiste nägemisest. Silmast-silma rääkides saad teisele inimesele öelda rohkem, kui netis, sest tavaliselt väga pikka romaani ei viitsita valmis kirjutada (esiteks kirjutamine võtab kauem aega, suuliselt vesteldes saab palju rohkem infot lühema ajaga edasi anda). Tõeliste sõpradega on hea aega veeta, nad on sulle toeks, kui sul rasked ajad, päris sõbrad pakuvad füüsilist lähedust ja turvatunnet, et sa kuulud kuhugi/et sa pole üksi (nt sõbrad vahest ikka kallistavad kui pole nt kaua näinud üksteist).

Keda sa imetled/kelle oled võtnud endale eeskujuks ja miks? (imetletav inimene võib olla nt keegi su lähikonnast v avaliku elu tegelane)
💚💜💚💜

Ma isegi ei taha vastata aga nii hea oli lugeda.
Kaua aegsetest sõpradest saab perekond. Ja lapsepõlve sõbrad jäävad meenutama head aega sellest.

Park Jimin. Ta on kõige ilusam inimene keda ma olen kohanud nii seest kui väljast, kuigi ma teda päris elus kohanud pole. Ta on heasüdamlik. Tugev. Kameelion laval. He sets my heart on fire.
Tegelikult tahaks ma olla naine nagu Amanda Palmer. Tugev. Iseseisev. Omapärane. Aga mitte üksi.
T U G E V !

Mis komplimendi annaksid endale kui teisele inimesele? Kui kohtaksid end just.

Nirr-Nurr kirjutas:
28 Mär 2019, 22:05
Kas Pepsi, Coca-Cola või RC-Cola?
Eelistan SPRITE/DR.PEPPER. (ei tarbi viimasel ajal üldse, kuna suhkrusisaldus suur ja ei ole hea tervisele).

PEPSI

Millist ametit sa peaks hea meelega? (jätame palgad ja tobedad ülemused välja)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

elutoas ikka, võtan mõne nõmeda ja suvalise raamatu või ajakirja vms paberlehti on ja selle kohal lõikan siis. meeldib, kui asjadel on mitu funktsiooni. :D

1. aprillil jäid uskuma mingit nalja või oled kunagi jäänud? millist? ma jäin uskuma isegi, suht usutav väide oli ja osaliselt peab paika tänaseni.
eraldatus

eks siin on palju põhjuseid. reaalmajanduslik on selline, et üheski ühiskonnas ei saa kõik olla rikkad. rikkamates ühiskondades on vaene-rikas skaala lihtsalt paisunud, aga suhe jääb alles. siis on näiteks keskkonnaaspekt - elaksime kõik nagu ameeriklased, oleksid arenenud ühiskonna päevad peagi loetud ja peaksime suunduma tagasi endiste eluviiside poole. seejärel kindlasti ka eetiline aspekt. erineva suurusega varandused on tihti pettuse teel kokku aetud, lihtsa tööga pole keegi rikkaks saanud. raha pole kunagi palju, inimese üheks suurimaks patuks on liigne nõudlikkus, kosmiliselt kõrged elatusstandardid, ilma et midagigi vastu antaks loodusele. ei saa unustada ka südametunnistust ja isegi karmat, aga inimesed näivad olevat nii kindlad, et selle eluga piirdub kogu olemine. ent see ei ole sugugi kindel. rikkus ei ole halb, aga sellega kaasnevad enamasti asjaolud nagu ahnus, kadedus, pillamine, edevus, ihnutsemine, teiste ärakasutamine, keskkonna reostamine jne. oskaksid vaid inimesed raha juures mõistlikuks jääda, aga fakt on ikka pigem see, et rikkusega kipub kaasnema hulk negatiivseid loomuomadusi ja tegusid.

millist putru eelistad süüa?
eraldatus
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”