Kas ma olen ainuke?

Varem oli nagu kergem. Olid sõbrad/tuttavad kellega sai suhelda, pidu panna, väljas käia. Kõik see hakkas vaikselt kaduma. Ma ei naera enam teiste naljade peale, mul ei ole tahtmist käia nendega õues-olen hakanud eralduma. On siis viga minus või hoopis neis?
Igatahes see pole üldse mu küsimus. Ma sooviks teada, kas on veel kedagi kellele on need tunded tuttavad. Äkki on keegi, kes sooviks igapäevaselt täiesti juhuslikest teemadest rääkida, oma tujusid jagada vms?
(Kui on siis võtke julgelt ühendust😉)
15a. Tütarlaps..

Re: Kas ma olen ainuke?

Eks selliseid leidu ikka, aga probleem teiste selliste leidmisel võib olla see, et nad ei julge/taha oma tundeid selle kohta väga väljendada. You know, sellised teistmoodi ja täiesti kinni tõmmanud inimesed ei avane enam ega näita, kes nad tegelikult on mitte kellelegi.
Going crazy by the clock, hoping to die with my face in the block.

katuuza123 kirjutas:
09 Mär 2018, 20:40
Varem oli nagu kergem. Olid sõbrad/tuttavad kellega sai suhelda, pidu panna, väljas käia. Kõik see hakkas vaikselt kaduma. Ma ei naera enam teiste naljade peale, mul ei ole tahtmist käia nendega õues-olen hakanud eralduma. On siis viga minus või hoopis neis?
Igatahes see pole üldse mu küsimus. Ma sooviks teada, kas on veel kedagi kellele on need tunded tuttavad. Äkki on keegi, kes sooviks igapäevaselt täiesti juhuslikest teemadest rääkida, oma tujusid jagada vms?
(Kui on siis võtke julgelt ühendust😉)
15a. Tütarlaps..
Sa pole ainuke !
Minagi ei suhtle enda külast tüdrukutega juma septebrist saati 🤔 Lihtsalt ei taha Ja ei ole tuju 😶

katuuza123 kirjutas:
09 Mär 2018, 20:40
kasvasid suureks. klõps käis peas ära, et elu pole pidu panemine.
kõik on sodi
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”