Meeldib poiss aga, ei tea kas talle meeldin...

Tere!
Ühesõnaga lugu selline. Meeldib poiss aga ei tea kas talle meeldin... on hakkand tunduma et talle meeldib mu klassiõde. Tahaks kuidagi ta tähelepanu endale saada. aga kuna ema on keelanud meikimise ja mu sellise ära ei sa midagi sellist teha... aastake tagasi ma meeldisin talle ta ütles seda. Aga kui tulid uued klassiõed ei teinud ta minust enam välja, vaid hakkas valesid levitama. Tahaks teada kas keegi on veel sellises olukorras? Kas asi on lootusetu või võib veel midagi loota ... :(

Olen 11 ja poiss paar kuud vanem.
vabandust kirja vigade pärast kui neid on :oops:

Re: Meeldib poiss aga, ei tea kas talle meeldin...

Ausalt öeldes on see vale, kui sa üritad end muuta, et talle meeldida. Ole ikka sina ise. Kui sa talle iseendana sellesmõttes ei meeldi, siis ei ole väga mõtet edasi üritada. Muidu paistad lihtsalt liiga pealetükkiv ja poiss võib hoopis araks muutuda.
Viimaks, sa oled alles 11. Sul on terve elu ees täis kenasid isikuid, nii et ära kiirusta.
Piimalakkujad. Kõik on piimalakkujad.

Nirr-Nurr kirjutas:
25 Jaan 2018, 20:29
Ausalt öeldes on see vale, kui sa üritad end muuta, et talle meeldida. Ole ikka sina ise. Kui sa talle iseendana sellesmõttes ei meeldi, siis ei ole väga mõtet edasi üritada. Muidu paistad lihtsalt liiga pealetükkiv ja poiss võib hoopis araks muutuda.
Viimaks, sa oled alles 11. Sul on terve elu ees täis kenasid isikuid, nii et ära kiirusta.
ma tean seda poissi njng kui tema araks muutub peab midagi ikka väga valesti olema :lol:

Nirr-Nurr kirjutas:
25 Jaan 2018, 20:29
tnx et aidata proovisid ....
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”