Olen kurb

Olen viimasel ajal väga kurvaks ja väsinuks muutnud, mul on koolis nii palju lihtsalt õppida ja igapäev on 6-7 tundi , ma lihtsalt ei jaksa enam. Täna koju jõudes ma isegi natuke nutsin ,kuid ei tea miks. Vahel on ka enesetapu mõtted , kuid õnneks midagi veel üritanud ei ole. Ma olen lihtsalt väsinud, mida teha?

Re: Olen kurb

Räägitakse palju, et põhikoolis antakse väga palju õppida. Mina julgen sellele vastu väita, õppida on õpilastel minimaalselt ja asi on pigem viitsimise ja muude ahvatluste taga. Kui mõni võibolla arvab, et ma olen siis foorumisse ära kadunud 35 aastane armastav pereema kellele meeldib targutada ja noortele peale suruda enda maailma pilti selle põhjal mida ta enda võsukese pealt näeb siis nii pole. Ma olen 15 aastane 9.klassi õpilane. Kui kellegil on vastväiteid siis palun, mulle meeldib väidelda.

Päikest!
Kast õlut, kast viina. Siis ei ole hingepiina.

eks see igayhe oma asi, kas on tema jaoks palju voi mitte
kuigi tegelt on seda suhteliselt vahe siiski
6-7 tundi paevas on lebo ots, gymni ja ylikooli kunagi jouad siis saad veel vaga palju vinguda

yleoppimine mottetu, voib motlemise tuksi keerata, omad kogemused :D
kõik on sodi

Tundub, et meil on tegemist deperssiooniga. :) Isegi kui see ei paista seda just praegu, ei kesta see tunne igavesti. Kõik me elame (päriselt kõik, nii minulgi ja mu sõpradel on varem kahtlaseid mõtteid pähe tulnud nagu sul) elus läbi päevad, kus kõik tundub allamäge minevat , otseses mõttes p-sse, kuid nendele päevadele järgnevad alati :) ilusad, rõõmsad ja lahedad päevad. Mõnedel päevad on rasked , kuid lihtsalt tea, et homme on uus päev koos uute võimalustega.

Olen sinuga nõus, jäetakse küll tihti palju õppida, kuid jällegi tuleb päevi, kus ei jäeta üldse õppida :). Soovitan sulle kuulata rohkem tunnis, mida õpetaja räägib telefonis istumise asemel või mis seal veel saab kõike teha, peaasi, et mitte õppida :D . Nii jääb sulle rohkem meelde ja kodus ei pea nii palju õppima, sest sa oled juba koolis kõik meelde jätnud :) .

Samuti ära karda abi küsida, kui sa millegist aru ei saa, alati on olemas ema, isa, vend, õde ja sõbrad, kes võivad aidata sul raskest kodutööst jagu saada :) . Mina ise ka ei jäksanud alati kogu kodutöö ise ära teha, vahepeal me jagasime sõbraga kodutöö pooleks ja iga üks tegi oma poole ja saatis teisele vastused. Vaatad kiiresti vastused üle ja ongi peas :) . Alati ei tasu kõike üksi teha.

Lõppude lõpuks tea, et sa pole üksi , kõik me oleme vahepeal väsinud, kurvad ja vahel tulevad ka pisarad silma aga need hetked saavad alati läbi! Sul on olemas pere ja sõbrad kellega hästi aega veeta ja kelle nimel jätkata pingutamist ja elada :) . Ole tugev ja kõik su elus läheb hästi!

Mdea osad tunnid on küll päris õudsad, nagu nii igavad ja peab passima seal nii kaua, mul põhikool läbi muidu, aga suht sama vist ikkagi. Eelmises koolis olid osad õpetajad paremad muidu, õpetasid huvitavamalt, nii et oleneb ka koolist.

Aitab see kui varem magama minna, siis ei ole nii väsinud ja see aitab suht palju tegelt.

Palju ri anta riigikoolis õppida?Kui ma käisin riigikoolis siis anti iga päev matemaatikast 20 ülessannet +4tekst ülessannet.Venekeeles 150sõna õppida ja iga kuu oli meil venekeeles näidend vaja pähe õppida(venku oli üle päeva).Eestikeeles oli nädalas vaja 2 nelja salmilist luuletust pähe õppida jne. Ma olin sealkoolis ka väga masenduses.Ma ei läinud ka kooli enam kuna kõigest tuupimisest juba nii siiber.Kogu aeg igast ainest kirjandid,luuletused,sõnad

Õigusevõitleja kirjutas:
15 Veebr 2018, 13:05
Oota, Postitus postitati 24 minutit tagasi, aga kui sul igapäev on 6-7 tundi on, siis minu arvutuste järgi peaks sul kool lõppema umbes kell 14, aga sa kirjutasid, et täna koju jõudes sa nutsid, aga kell alles 13:05. Kas sa lased tunde üle on minu küsimus?
ehh? Viimane postitus oli jah sel kellaajal aga esimene postitus ise tehti 13.02 kell 16.05. Selleks ajaks on tunnid ammu läbi.
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma
Vasta

Mine “Enesetapp”