Elu mõte

Mitte et ma ennast nüüd üles pooks, aga more often than not on mul tunne et tõmbaks küll nööri kaela. Elul pole ju mingit mõtet. Enda pealt mul muidugi hea näiteid tuua, kuna ma inimestega eriti ei suhtle ja vanematega suhtlemine suht 0, seega ei näe eriti mõtet sellel kõigel enam.
Going crazy by the clock, hoping to die with my face in the block.

Re: Elu mõte

MÕTE TULEB LIHTSALT ELA. sa liiga noor,et öelda, et mõtet pole ja liiga depressiivne ja negatiivne. tunne rõõmu pisiasjadest ja ela nende nimel ja õpi kellekski ja saa kellekski ja tööta kellegina ja soeta maja ja pere ja ela ja reisi ja tee mis tahad... ise pead leidma mõtte :D

ThombBoy kirjutas:Mitte et ma ennast nüüd üles pooks, aga more often than not on mul tunne et tõmbaks küll nööri kaela. Elul pole ju mingit mõtet. Enda pealt mul muidugi hea näiteid tuua, kuna ma inimestega eriti ei suhtle ja vanematega suhtlemine suht 0, seega ei näe eriti mõtet sellel kõigel enam.
Miks mul prgu sama tunne on

Elu mõte on kõige olulisem asi elus ja see, et mis saab edasi! Selle küsimuseni peabki jõudma. Järelikult on sul enda kohta veel midagi väärtuslikku meeles, et ei ela nagu 99% inimestest päevast päeva oma tuima robotlikku elu ja mõeldes, et see on nüüd midagi väga erilist ja suurt. Ma nimetaks ise seda maailmat mitte eluks, vaid aeglaseks suremiseks, aga selleks, et lahkuda, peab teadma ja olema kindel, et mis edasi saab, seepärast ei saa ka elu endalt võtta, kuna piinad võivad selle tulemusena veelgi kasvada pärast enesetappu.

Aga jah, tuleb küsida, et kes või mis ma selline olen? Miks see maailm minu ümber on nii kole ja hirmus ja tühi ja rusuv, et selles ei ole võimalik eladagi? Miks ma üldse siia sattusin, et kas see on mingi eksitus? Kas on võimalik siit kuidagi pääseda, et ei peaks uuesti tagasi sündima? Jne.
Ja teada saada, et miks ma otsustasin siia ikkagi sündida. Meenutada endast midagi head, võibolla tuleb midagi ilusat meelde või mingid unistused või mingid ilusad unenäod või lugeda müstilisi raamatuid, vaadata filme, saada teada, meenutada. See on väga pikk jutt ja avastamine. Võid mulle kirjutada ps, kui soovid ja võime mõtteid vahetada.

Mõtle oma perekonna ja sõprade peale, nad ju hoolivad sinust ega taha sinust ilma jääda. Kindlasti on sul ka ju tugevaid külgi, mida sa hästi oskad, ainult et neid tuleb avastada. Kui sa need avastad, tuleb ka elu isu. Suhtlemine aitab kindlasti väga palju, eriti, kui sa suhtled inimestega, keda sa usaldad. Sa pead õppima oma elu hindama ja seda nautima. Räägitakse, et peale enesetappu mindakse põrgusse(see pole muidugi fakt), proovi vähemalt selle abil seda tegu vältida, kasvõi. Sul on tõenäoliselt lihtsalt halb periood või nii, tegelikult sa oleksid hiljem õnnelik, et sa ei teinud seda ja tegelikult on elus ju häid külgi ka, kõik ei ole ainult halvasti ja raske. Pingetest olukordadest tuleb lihtsalt üle ja jagu saada ning eluga edasi minna, kuna alati on mingil probleemil ka lahendus ja enesetapp pole kunagi lahendus probleemi vältimiseks. :D :D

Ma tundsin nii ennast päris pikka aega. Kõik tundus kauge ja mõtetu kuna ainult üks elu meil on ja mis sellegagi peale hakata? Praegu aga olen ma leidnud palju rõõmu oma elus ja olen ise proovinud enda olukorda parandada. Selleks läks aasta, et terve ring läbi käia. Natuke rohkem kui aasta tagasi olin ma täielikus augus ja kõik oli kohutav aga ma elasin selle üle ja praegu olen ma enda arust päris heas kohas, kuigi vahetevahel tuleb nende päevade moodi perioode uuesti aga siiski on lõpuks rohkem päevi kus ma olen rõõmus, kui päevi kus ma ei ole.
Minu nõuanne on see, et aeg näitab. Ma tean, et see on vastus, mida kõik alati annavad ja see on nii tüütu ja tundub lootusetu aga elu mõte tuleb aja ja kogemustega.

Epicenter kirjutas:
16 Okt 2017, 16:30
Mõtle oma perekonna ja sõprade peale, nad ju hoolivad sinust ega taha sinust ilma jääda. Kindlasti on sul ka ju tugevaid külgi, mida sa hästi oskad, ainult et neid tuleb avastada. Kui sa need avastad, tuleb ka elu isu. Suhtlemine aitab kindlasti väga palju, eriti, kui sa suhtled inimestega, keda sa usaldad. Sa pead õppima oma elu hindama ja seda nautima. Räägitakse, et peale enesetappu mindakse põrgusse(see pole muidugi fakt), proovi vähemalt selle abil seda tegu vältida, kasvõi. Sul on tõenäoliselt lihtsalt halb periood või nii, tegelikult sa oleksid hiljem õnnelik, et sa ei teinud seda ja tegelikult on elus ju häid külgi ka, kõik ei ole ainult halvasti ja raske. Pingetest olukordadest tuleb lihtsalt üle ja jagu saada ning eluga edasi minna, kuna alati on mingil probleemil ka lahendus ja enesetapp pole kunagi lahendus probleemi vältimiseks. :D :D
Siinkohal ütleksin seda, et 16 aastat enam kindlasti ei saa lihtsalt halb periood olla nagu. Ja sõpru mul ka nagu pole, seega pole ju ka probleemi. Ning selles on sul tõesti õigus, et kõik ei ole halb ja raske, aga samas ei ole mitte miski minu elus ka hea. Kõik on lihtsalt tuim.

Epicenter kirjutas:
16 Okt 2017, 16:30
Siinkohal ütleksin seda, et 16 aastat enam kindlasti ei saa lihtsalt halb periood olla nagu. Ja sõpru mul ka nagu pole, seega pole ju ka probleemi. Ning selles on sul tõesti õigus, et kõik ei ole halb ja raske, aga samas ei ole mitte miski minu elus ka hea. Kõik on lihtsalt tuim.
Vasta

Mine “Enesetapp”