Pole mõtet olla siin

Jouks rahvas.... Olen 14 aastane poiss, kes elab lastekodus ja mõtleb suitsiidseid mõtteid... keegi teab mingit head viisi kuidas kõigele lõpp peale teha? (Tablette just neelasin, see ei tööta). Olen väsinud kõigest sellest sitast ja s6prade ja s6brannadega ka suht k6ik ptsis...

Re: Pole mõtet olla siin

Hea, et kirjutasid! Saan aru, et olukord on raske. Samas kindlasti lahendatav. Küsid abi, et kuidas enesetappu teha kuid kas oled küsinud abi, et suhteid lahendada? Mida oled juba proovinud? Kuidas see õnnestunud on?

Kui parasjagu on raske, on väga lihtne jätta märkamata neid, kes hoolivad, kellele läheb korda. Toetu neile või talle. Jaga muret, see tõesti aitab, saad asju näha uue nurga alt.

Kui oled valmis, siis võid ka meile siin lähemalt rääkida. Proovi, anna võimalus.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Pole mõtet olla siin

Xan kirjutas:Jouks rahvas.... Olen 14 aastane poiss, kes elab lastekodus ja mõtleb suitsiidseid mõtteid... keegi teab mingit head viisi kuidas kõigele lõpp peale teha? (Tablette just neelasin, see ei tööta). Olen väsinud kõigest sellest sitast ja s6prade ja s6brannadega ka suht k6ik ptsis...

kas sul on mingeid lähedasemaid inimesi kellele saaksid öelda mida sa tunned et ta saaks sulle nõu anda (kasvõi üks)
Vasta

Mine “Enesetapp”