ma olen täiesti kasutu ja mõtlen tihti enesetapu peale

ma olen 15 aastane poiss ning oma elus pole ikka veel mitte millegiga hakkama saanud, ainuke asi mis mulle huvi pakub on videomängud ja mul on tunne et olen suutnud nendest surma mõtetest eemale hoiduda tänu mängudele. mul pole mitte ühtegi tüdrukut olnud ja iga suvevaheaeg ma olen koguaeg kodus istunud, samuti sõpru mul peaaegu üldse pole ja suvel ma tööl pole ka käinud. emps on soovitanud aga ta koguaeg ütles võta sõber ja otsige koos aga samas siis mul hakkab jälle imelik nututunne tuleb peale et mul pole tegelikult üldse ju sõpru. mingeid reaalseid huvisi või hobisi mul samuti pole nagu sport või midagi. olen ka paks ülekaalus 100% ning täiesti kasutu, lihtsan ärkan ülesse, arvutisse ja nii kuni õhtuni välja. õues käimis huvi mul üldse pole ja lihtsalt koguaeg kardan et vaadatkse ja imelik on lihtsalt. kas on mõtet lihtsalt ükskord 9 korteri katuselt alla hüpata
samuti tahaks öelda mingi väga imelik tunne on kui vaatan neid videosi kus inimesed kõrgel kõõluvad siis mul endal on tunne kui ma seal oleks siis mingi jõud tahaks mind lükata sealt alla.

Re: ma olen täiesti kasutu ja mõtlen tihti enesetapu peale

Tere

Kindlasti hea, et sellest rääkisid. Esimene samm misiganes mure lahendamiseks on mure tunnistamine. Seega tubli!

Kas saan õigesti aru, et probleemide nö juur on seltskonna puudumine, kellega erinevaid tegevusi teha? Kas see on alati nii olnud või tekkis mingist hetkest?

Samas selge on see, et kui olukord juba nii on, siis enda poolt muutusi tegemata ka olukord ei muutu. Kas ja mida oled juba teinud selleks, et seda lahendada?
Oled proovinud mõne huviringi või näiteks noorteühinguga liituda? Sellistesse kohtadesse minemiseks ei pea juba eelnevalt sõpra kaasa võtma. Eks sealt ja sellistest kohtadest neid leitaksegi.

Või ehk oleks Sinu jaoks mõni ekstreemsustega tegelev huviring? Mulle meeldib näiteks kaljuronimisseinal käia. Seal saab kenasti ka üksi käia ning ka sellistes asjades tutvud teistega. Samas pole seda nö sundi.

Anna ikka teada, mis mõtled-arvad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: ma olen täiesti kasutu ja mõtlen tihti enesetapu peale

Tere,
Ma liituks Buceruse soovitustega!

Aga natuke lisaks sellele üksildusele. Mina olen üksinda olnud aastast "kuratsedamäletab"
Ja tol ajal ma vist ka mängisin mingeid mänge aga mitte ükski mäng ei suutnud kaotada seda üksindust.
Minu esimene tüdruksõber oli paar aastat peale sind. Viimane lootusetu Sa vast ei ole?

Mul on veel hästi palju öelda selle kõige kohta. 13.07 on sünnipäev ja sel puhul on hästi palju mõtteid. Aga hästi raske on vastata.

Ei pruugigi olla sõpru. Tere tulemast kluppi sel juhul.
Vasta

Mine “Enesetapp”