Pole enam muud valikut

No mul lic enam millegi nimel elada. Pole mul sõpru ega isegi eriti tuttavaid. Kui mõtle kõigele mis ma oma elus korda saatnud olen, puhken nutma. Kuna kõik valikud mida oma elus tegema pidand olen vale valinud. Ma olen juba 4 aastat elanud suures kurbuses ja ma ei oska sellest välja tulla. Ma lic ei suuda seda abitut tunnet tunda millest ma ei suuda lahti saada. Ma ei tahaks endalt elu võtta aga lic ma ei taha enam kanatada. Olen mõtlend et äkki läheb paremaks aga pole läinud iga päeva, tunni, minuti ja sekundida läheb aina valusamaks. Mdea kuidas v millal ma endalt elu võttan. Kuid ole suht kindel see jääb selle aasta sisse. Ma olen lic hale inimene kellel pole kellegile midagi pakuda.

Re: Pole enam muud valikut

Ma olen llic mingi loll. Mul polegi nagu põhjust välja tuua. Pole mul wnam mingit võimalust oma valikud parandada. Ma olen pgu veits ehk palju joonud ja ma arvan et sõidan end kuhugi puruks. V siis panga pangalt alla. Minust pole mingit kasu. Keegi ei hooli kas olen elus v mitte. Ma olen enda elu lic nii kadakas* keeranud. Ma lic ei suuda enam. Ma tahaks abi aga ma tean et seda mulle pole. Ma peaks end kohe ärära tapma. Ma sõudan nüüd nii kaua ringi kuni õige koha leian siis üritan top speedi kätte saada. Korralikult puuse siisnikka. Loodan et surm tuleb käbe. Andke palun mulle andeks et ma pole elada os

Re: Pole enam muud valikut

Olen samas olukorras olnud, seega tean üsna hästi, mida tunned.
Sellises olukorras on tegelikult ka häid külgi.
1)Sa ei pea valikutes muretsema, kui Sa tunned, et Sul pole midagi kaotada. Meelemürkide tarbimine tasub jätta teistele.
Alkohol on üks neid asju, mida halvas tujus tarbida ei tasu. Ta mõjub blokaatorite eemaldajana, kuid halva tuju korral tähendab see veel nõmedamat tuju langust. Küll aga oled nüüdseks, nagu ütlesid, teinud palju vigu. Teist korda enam sama viga arvatavasti ei tee. Ma usun, on Sul olnud ka halbu olukordi, kus ongi valida olnud kahe halva variandi vahel(kahvli situatsioon).
2) Alusta uuesti. "Asi pole selles, kui kõvasti Sind lüüakse, vaid kui palju Sind lüüakse ja Sa ikka liigud edasi". Iga inimene kukub elus, kriise, nii vaimseid kui materiaalseid, tuleb alati ette. Oskus neist välja tulla on see, mis inimest elus hoiab. Ja nähes, et Sa oled elus, võin öelda, et mis iganes Sul juhtus, Sa suudad sellest taaskord välja ronida.
3) Mida aeg edasi, seda raskemaks läheb elu, kuid seda kergemaks läheb elust rõõmu tundmine. Sest ükskord viskab lihtsalt kogu pask üle ja inimene hakkabki mõtlema rohkem endale ja elama heade hetkede nimel. Ja kui inimene hoiab end vaatamata kõigele avatud igale võimalusele...võib tulla palju häid üllatusi.
4) Suhtle ja otsi uusi tutvusi. Nüüdseks oled õppinud eelnevatest vigadest tutvusi hoidma. Kasvõi internetis esialgu. Veel parem oleks huviringides käimine. Samuti aitab kaasa see, kui leiad iseenda ja hakkad mõistma nii enda häid kui halbu külgi. "kõik on relatiivne" ehk siis mõnest pisidetailist võib oleneda väga palju. Igal inimesel on tegevus, mis lihtsalt aitab tal kosuda. Kellel on selleks pillimäng, kellel jalgpall, kellel mõni treening, kellel mingi poliitikaring, kellel mõni kunstiring ja kellel lihtsalt mõni kodune(vannis ligumine/süüa tegemine) või välitegevus(matkamine).
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Enesetapp”